mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Upierdliwi Znajomi lub Rodzice Dziewczyny – Jak Sobie Ich Zjednać i Mieć Święty Spokój – Wstęp

Portret użytkownika Admin

Miałeś kiedyś dziewczynę i musiałeś poznać jej rodziców? Pewnie tak. Pewnie myślałeś „Żebym tylko dobrze wypadł” albo „Jezu, co zrobić aby dobrze wypaść przed nimi?!”. I jak wypadłeś? Kto miał kontrolę w tej sytuacji? Jej rodzice.

Jeżeli chcesz wypaść dobrze przede kimś, to znaczy, że ten ktoś ma wyższą wartość. Jeżeli oddajesz komuś ocenę tego, co zrobisz, to odbierasz sobie prawo do czucia się dobrze. Powiedzmy, że wejdziesz w swojej ulubionej koszulce do klubu czy na randkę, a dziewczyna na której Ci zależy rzuci „Ubierasz się w taaakiee koszulki?? Łeee… słabo, słabo…”. I jak się poczujesz? Jeżeli będziesz szukać akceptacji dziewczyny – oddajesz jej decyzyjność. I ona powie – „Tak” lub „Nie”. Fajnie, jak powie „Tak”, a co, jak powie „Nie”?

Będziesz się czuł do dupy, bo to ona tu jest sędzią i katem. Podobnie jest z wszelkimi kwestiami znajomych Twojej dziewczyny. Oni mogą Ci pomagać lub przeszkadzać w waszej relacji. Ale też możesz oddać im całą decyzyjność i przejmować się tym co oni pomyślą o Tobie, czy wywrzesz na nich świetne wrażenie albo się nie przejmować.

Mentalnie nie powinieneś się nadmiernie przejmować wywarciem na nich wrażenia i tym co oni myślą o Tobie.

W świecie fizycznym powinieneś zrobić to co działa i jest SKUTECZNE Smile

Zobacz cały wpis tutaj:

Adept