mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

[VIDEO] Chcieli Mnie Pobić

Portret użytkownika Ronlouis

JAK SOBIE RADZIĆ Z TWOJĄ KONKURENCJĄ W KLUBIE I NIE TYLKO.

Za każdym razem, kiedy wychodzisz, do miejsc, gdzie są, kobiety powinieneś zwrócić uwagę na fakt pojawiającej się na Twojej drodze konkurencji. Przeważnie są to goście, którzy z zazdrości patrzą, na Twoje działania z kobietami będą, starali się utrudniać Twoją grę, obniżając Twoją wartość w oczach innych kobiet. Mężczyźni między sobą prowadzą bezustanną walkę o dominację i przewagę w zdobyciu tej najładniejszej.

Przeramowanie takich gości jest świetnym sposobem na zaprezentowaniu kto tu gra pierwsze skrzypce i jest tym mężczyzną odpowiednim dla niej. Dawniej te cechy mogłeś zaprezentować walką wręcz z wrogim plemieniem...

Odpowiedzi

Portret użytkownika Atylla

Spoko materiał jak zwykle,

Spoko materiał jak zwykle, przyjemnie się słucha aż konkurencja z lewych kont szaleje. Ron wrzucaj więcej materiałów, bo masz sporą wiedzę. Zazdrosny Hoon pewnie z lewych kont nagina, ktoś ostatnio wrzucił screen na tym drugim portalu, że wchodzi codziennie na twój fanpage. Masz psychofana wśród trenejros... https://zapodaj.net/a52a71d3037d...

Portret użytkownika Aleus

Ron po prostu modeluje głos.

Ron po prostu modeluje głos. Jednym będzie to odpowiadało, innym nie. Nie uważam, w żadnym wymiarze, aby był, w tym sztuczny. Ta umiejętność poprawia wyniki z kobietami, jeśli coś nam pomaga, to coraz częściej, to stosujemy i tym samym wchodzi nam w krew. To trochę jak z pua. Po jakimś czasie robimy pewne ruchy podświadomie.

Ron jest zafascynowany tą tematyką. Dowód? Proszę bardzo.
http://mobilklasik.info/blog/jak...

Jeśli ktoś wyraża obawy, jak to działa na kobiety to ja nawet nie chcę sobie wyobrażać, jak wyglądają jego randki. Życie to teatr. Kobieta chce, aby jej urządzić prywatny spektakl. Z kobietą mówi się na wielu poziomach głosu, polecam stosować zwłaszcza szeptanie do ucha, od czasu do czasu wybuchnąć śmiechem, przeciągnąć zdanie, zrobić tę "sztuczną" pauzę, dodatkowo włączyć gestykulację, aby mowa ciała była żywsza. Ludzie bawcie się głosem. To jest zabójcza broń na kobiety.

Poprzez głos kobietom można przekazać wiele emocji. A czego łakną kobiety? Emocji właśnie.

Zamiast wszystko krytykować to radzę wpierw się zapoznać z tematyką, przetestować na co najmniej kilku kobietach i wyciągnąć wnioski. Może ta "sztuczna" pauza Wam akurat nie będzie pasowała, ale warto zbudować swój styl wypowiadania się z kobietami.

Ron ma dobry podpis: "O czym myśliciel myśli, empiryk udowadnia".

Kardynalna uwaga. Ron traktuje te filmy jako wystąpienie publiczne, stąd też styl wypowiedzi jest inny. Tddaygame ma inny styl i inne podejście. Ron Was traktuje jakby Was wprowadzał do teatru na spektakl, a Tddaygame, jakby Was zabierał na kumpelskie piwo. Jeden i drugi styl jest warty docenienia. Jest różnorodnie, inaczej.
----------------------------
Z okazji świąt i nadchodzącego roku życzę Wam przede wszystkim pogody ducha.

Dodałbym coś, ale są święta i oszczędzę sobie dalszych uwag.

Portret użytkownika Ronlouis

Dziękuję Aleus za wartościową

Dziękuję Aleus za wartościową i merytoryczną wypowiedź. Jesteś jednym z użytkowników strony, którego z przyjemnością się czyta. Wesołych Świąt !

Sam mam bardzo ciekawe

Sam mam bardzo ciekawe sytuacje w klubach jak chcecie to posłuchajcie Laughing out loud Lubie prowokować typów w klubach ubiorem i tańcem

Co impreze trafia się tak na oko 5 osób,które mnie zaczepiają. Tj. 4 normalne(kobiety, faceci róznie),które mówią,że zajebiście tańcze-zbijają piątki już na parkiecie i jedna/dwie zawsze z pytaniem i spiną czy jestem gejem...

Ostatnio nawet byłem z moją koleżanką -ubiera się tak na kluby,że Ci goście wymiękają. I tak na początku zauważyłem 5 łysych pakerów tak samo ubranych i mowie do mojej koleżanki,że kwestią czasu będzie kiedy oni mnie zaczepią.Po jakimś czasie dwie laski podchodzą i mówią,że mega taniec, para facetów,że wyglądamy jak para w tańcu. Podczas tańca jeden z łysych zaczął zaczepiać tą moją koleżanke ja odszedłem bo wiem,że ona chwile pogada czy zatańczy ale i tak do mnie wróci. Nawet nie zatańczyła z nim Smile

Gdy mieliśmy wychodzić podszedł jeden z łysych i do mnie na ucho...JESTEŚ GEJEM CZY BI? Pytam- a wyglądam na geja? On- tak Ja- to nie będe Cię w tym przekonywał Smile

Odszedł śmiejąc sie..koleżanka do mnie,że zazdroszą itd.
Troche to siada na banie ale trzymam się jeszcze w jej przekonaniu.

Do czego zmierzam? a no do tego,że CI GOŚCIE NIEKTÓRZY W KLUBACH SĄ MEGA SPIERDOOOLENI. Stoją nabici przy barze podrywają na wiadro z wódką w loży itd. TO JEST KURWA UPADEK !

Spoko blog by powstał o takich ludziach w sumie;)

Ps. dwa razy się kiedyś dałem sprowokować i doszło do bójki. Ci łysi to chodzili co chwilę do kibla na zmiane...wiadomo po co.

Obejrzałem filmik i Ron żaden z tych tekstów nie przeszedłby do tych pakerów wyżej wymienionych.Widać było jak byli nastawieni przez całą imprezę. Zwykle jak widze,że ktoś typowo szuka bójki to ide do ochrony-akurat tamtą znałem. Ale ci ochroniarze przemykali wtedy po cichu przy nich, bali się ich po prostu.

WESOŁYCH ŚWIĄT PODRYWAJE I WALIĆ PAKIERÓW Laughing out loud

A ja jestem ciekawy jak ty

A ja jestem ciekawy jak ty się ubierasz, że ludzie odbierają cię jako geja. Szczerze mówiąc rzadko chodzę do klubów ale nigdy nie widziałem gościa, który wyglądam wskazywałby odmienną orientacje.

koszulka z dużym dekoltem,

koszulka z dużym dekoltem, czerwone buty czasami czerwone szelki jeszcze. Kiedyś nosiłem jeszcze bardziej obcisłe spodnie-teraz tylko joggery.

Do tego teraz mam platynowy rozjaśniacz na włosach.

Tak się czuje zajebiscie i nie bede jak każdy...mam Swój styl Wink

Ps. im bardziej o taniec chodzi a,ze są to zjebane życiem dresy więc nie przegadasz.

Portret użytkownika Ronlouis

K.K dobre z tymi pakerami XD

K.K dobre z tymi pakerami XD Masz racje z nimi. Ostatecznie u takich jak poziom wciaganego koksu i towaru, wszedł im na psyche i elokwentne rozmowy nie działają. To zawsze pozostaje ochrona.

Kilka razy takie podejście uratowało mi tyłek w klubie. Nigdy z nimi nie można wdawać się w jakieś przepychanki, bo później ochrona tak czy siak was wyprowadzi. A w przyszłości jak selekcja Cię zapamięta to nie wpuszcza Cię do klubu i małe znaczenie będzie miało to kto zaczął.

akurat w tym przypadku

akurat w tym przypadku rozmowa z ochroną byłaby na nic.

Ochrona się ich bała

Portret użytkownika Ronlouis

Ja zauważyłem, że przy tych

Ja zauważyłem, że przy tych osiłkach trzeba być przesadnie pewnym siebie, bo jak zobaczą, że się ich boisz, to zaczyna się robić nie ciekawie. Oni często celowo tak wyglądają (muskulatura) bo chcą wzbudzać strach a jak pokażesz, że się nie boisz. A nie jesteś tak duży jak oni, to zaczynają rozkminiać kim jesteś albo, że masz w klubie jakieś plecy. Stonoga to fajnie pokazał, jak mniej więcej to wygląda, oczywiście nie namawiam do mówienia s() bo od razu z miejsca można załapać. Bardziej chodzi o jego postawę.

haha identycznie wyglądali,

haha identycznie wyglądali, tyle,że było ich pięciu.

nie wiem czy ten filmik nie jest ustawiony ale czaje o co kaman.
Jednak uważam,że na takich serio nie ma rady i trzeba się trzymać od takich jak najdalej Smile

Portret użytkownika Ronlouis

Na filmie ze Stonogą jeden z

Na filmie ze Stonogą jeden z koksów, tak się wystraszył, że wsiadł nie do swojego samochodu XD

W ogóle to ta sytuacja wyżej

W ogóle to ta sytuacja wyżej co opisałem to nic. Ich było kilkadziesiat usłyszałem też kiedyś od gości że jak tak dalej będę tańczyl to mi te nogi polamia XDD Ale dziewczynom się to podoba a ich serdecznie pierydole Laughing out loud

Ron, czasami są sytacje ze

Ron, czasami są sytacje ze nie masz wyjścia i po prostu musisz przyjebać, takie sytuacje to np gdy ktoś ci szarpie laskę

Portret użytkownika Ronlouis

Zgodzę się, są sytuacje,

Zgodzę się, są sytuacje, kiedy niestety jesteśmy postawieni przed faktem dokonanym i inne rozwiązania zawodzą, ale jeśli jest taka możliwość lepiej unikać takich rozwiązań. Tym bardziej jak np. koleś wyjmuje nóż, bo można to przypłacić kalectwem na całe życie.

adulttorrent.org/category/latino

www.adulttorrent.org

www.adulttorrent.org/search/denied