mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

(VIDEO) Jak wygląda podryw w Warsaw Shore

Portret użytkownika Admin

Kilka osób pytało mnie o Warsaw Shore i ich podryw. Dlatego wrzucam moje dawne filmy, gdzie analizowałem i tłumaczyłem ich podryw. W dużym skrócie sukces ich podrywu bazuje na:
sławie i rozpoznawalności, dobrej prezencji i wyglądzie, czasem na sytuacyjnej pewności siebie. Bez tego ich podrywy trzeba by podzielić przez 3 albo przez 5, a może przez 10.

W pierwszej analizie zobaczysz na czym bazuje podryw kolesi z "Ekipy z Warszawy" i jak oni wzajemnie sobie przeszkadzają w podrywie. Nigdy nie rób swojemu kumplowi. W drugiej pokazuję małą, ale ciekawą scenkę z testem seksualnym dziewczyny wobec faceta.

from on .

W kolejnej filmowej analizie:

1. O tym jak atrakcyjna dla kobiet jest tzw. "Preselekcja" czyli mechanizm dowodu społecznego. Jeśli podobasz się wielu kobietom, Inna dziewczyna, która Cię obserwuje, będzie bardziej Tobą zainteresowana niż jakbyś stał w kącie samotnie. Problem jest taki, że wielu początkujących ŹLE rozumie tę ideę. Na filmie pokażę Ci zły sposób preselekcji i jak zmienić go w atrakcyjny dla kobiet.

2. Podwójne oblicze kobiet. Zobacz jak zmienia się seksualne nastawienie kobiet w różnych sytuacjach. Wielu moich czytelników pisze do mnie "Czy mogę zaufać kobiecie? Czy one wszystkie są zepsutymi , kłamliwymi dziwkami/sukami??" I tak i nie Smile Wyjaśniam to w nagraniu.

3. Super przykład jak atrakcyjny facet w beznadziejny sposób psuje gotową sytuację z napaloną na niego dziewczyną. Uważaj na na alkohol, bo kiedyś też może Ci się przydarzyć. Zwłaszcza w Sylwestra za kilka dni Smile

4. beznadziejny podryw Damiana vs skuteczny podryw Alana. Zobaczysz świetnie uchwycone przez kamery sytuacje, w których widać MEGA różnicę między postawami dwóch facetów wobec tej samej dziewczyny. Niby i to podryw i to podryw, ale sposób w jaki robi to Damian woła o pomstę do nieba. Dokładnie jak na dłoni widać tu dziecinne zachowania samca beta wpadającego w szufladkę "kolega".

5. Chcesz wiedzieć, jak można spieprzyć swoją atrakcyjność przechwalając się i wychodząc na próżnego pustaka przed dziewczynami? Nie ma sprawy. Damian Ci bezbłędnie pokaże jak demonstrować niską wartość dziewczynom i być przez nie wyśmiewanym. Mimo, że wydawałoby się, że jest przystojny i stereotypowo seksualny (tatuaże, fryzura, ogólnie wygląd). W teorii to co robi Damian powinno działać na kobiety, ale nie działa. Jednak teoria i praktyka uwodzenia to często dwie różne rzeczy. Widać to na przykładzie typowych psychologów, którzy w teorii powinni wiedzieć wszystko (o kobietach) a w praktyce niewiele potrafią Smile

Ten genialny przykład pokazuje, jak WYGLĄD MĘŻCZYZNY MA MNIEJSZE ZNACZENIE niż osobowość, energia i zachowanie. I Damian i Alan są przystojni, ale ich zachowania są skrajnie odmienne. Zobacz jak to wpływa na kobiety.

To co robi Damian w jacuzzi jest idealnym przykładem złego rozumienia DHV (DHV - ang. Demonstracja wyższej wartości), w którym zamiast subtelnie pokazywać atrakcyjne męskie cechy, demonstrujesz odpychające zachowania samca beta.
Alana skrytykowałem w jednym z poprzednich odcinków za zachowanie w domu, no cóż nikt nie jest idealny. Każdy ma swoje wzloty i upadki, niemniej w tym odcinku pokazuje się jako facet o 3 klasy męskości powyżej Damiana.

from on .

W tym odcinku zobaczysz jak Klaudia wkurzona desperackim i frajerskim (niemęskim) zachowania Ptysia oblewa go drinkiem. Pokażę Ci świetnie ujęte to, jak zachowania miłego faceta (Ptysia) zamieniają się w namolność, desperację, niszcząc jego atrakcyjność w oczach dziewczyny. Ptyś nie umie poradzić sobie z hardcorową laską. Ten przypadek świetnie demonstruje jak nie postępować z kobietami. Klaudia jest tutaj ostrą laską, która lubi mocne, męskie zagrania samca alfa, a zachowania typowe dla samca beta, ją wkurzają i odpychają. Powiem Ci też co Ptyś mógł zrobić zamiast tego.

from on .

Wielu chłopaków ogląda odcinki "Warsaw Shore Summer Camp 2" z wypiekami na twarzach i myśli "o mamo! chciałbym być taki jak Stifler albo Ci chłopacy z Warsaw Shore", a prawda jest nieco bardziej brutalna. Gdyby nie popełniali tylu błędów to by nie wychodzili z dziewczynami z łóżek Smile Obejrzyjmy to razem.

from on .

pozdrawiam
Adept

Odpowiedzi

Wiele kolezanek mi mowilo, że

Wiele kolezanek mi mowilo, że Stifler z twarzy nie tylko nie jest przystojny, ale po prostu brzydki, więc WTF?

Sam kilka razy uczestniczyłem w imprezach z WS, w tym Mielno jak krecili serie.

Przede wszystkim Stifler dostaje MASE(!!!) zlewek, głównie przez to, że jest idiota, to że ruch nie 3, czy 4 średniej jakości przez miesiąc imprezowania to dla mnie przy jego gronie dramatyczny wynik. Największe zainteresowanie za to zgarnia Wojtek i trzeba przyznać że umiejętnie to wykorzystuje.

No o przede wszystkim - już

No o przede wszystkim - już to kiedyś pisałem - to nie jest tak, że każda laska w klubie chce się z nimi wyruchac (za to tak jest namkoncertach, bo wtedy przychodzą głównie fanki).

To co jest pokazane na wizji to jedno, rzeczywistość drugie.

Portret użytkownika Admin

Dokładnie, widzimy tylko

Dokładnie, widzimy tylko fragment i to wysylekcjonowany przez rezyserów. Widziałem Stiflera i Ptysia na żywo w biały dzien na targach. Normalni kolesie mojego wzrostu (ok 190cm). Ubrani w miarę normalnie, nie tak jak w TV.

Portret użytkownika Admin

to że Stifler dla pewnych

to że Stifler dla pewnych lasek jest brzydki nie znaczy ze dla innych nie jest przystojny. I tak największą rolę pełni tu status "gwiazdy" TV.

No, nie wierzę w to, że dla

No, nie wierzę w to, że dla jednej może być brzydki, dla drugiej przystojny. Tak samo nie wierzę że dla kogokolwiek gruba laska jest pociągająca.

Ale w jego przypadku - moim skromnym zdaniem - u większości kobiet status gwiazdy, nie działa. Bo z czego on jest znany? Z tego że jest kretynem. W klubie robił z siebie debula, chłopaki go jeszcze podkrecali, a masa dziewczyn glowa w dół i się ulatnialy. Na pewno Stofler zwłaszcza że swoją pewność siebie ma mega potencjał.

Za to pozostali super wykorzystują swój fejm Smile

Oglądałem to już kiedyś u ciebie i.. no nadal mi żal tego biednego Ptysia:)

P.s Chyba trafiłeś z tą Klaudia i klimatami gangsterskimi. Kiedyś widziałem ją w Greyu w Szczecinie z grupą większych kolesi. Najbardziej zabawne ze jechała po nich jak po Ptysiu:)

Portret użytkownika Admin

" że dla jednej może być

" że dla jednej może być brzydki, dla drugiej przystojny."

oczywiscie ze moze Smile

przyklad ja, w internecie setki kobiet powiedzą, ze jestem brzydki, a wsrod moich kobiet jakas czesc mi powiedziala, ze jestem przystojny. Poza tym z kobietami nie chodzi tylko o przystojnosc, ale nie che mi sie tego tlumaczyc po raz tysieczny

Portret użytkownika Guest

fakt - coraz więcej osób na

fakt - coraz więcej osób na tym forum, do ktorych to nie dotrze

Chyba mnie nie zrozumiałeś.

Chyba mnie nie zrozumiałeś.

Mam to tego zdrowe podejście. Jednocześnie wiem, że wygląd nie jest najważniejszy, ale NIGDY nie uwierz e ze gość 2/10 przeskoczy 10/10. Już dziś pisalem, że można nadrobić posługując się tą skalą kilka punktów.

Portret użytkownika Admin

To takie oczywiste, ma się

To takie oczywiste, ma się wyglad 2/10 to Twowja GRA musi byc 8/10. Jak masz wygląd 8/10 to twoja gra moze być 2/10 Smile

Ja wiem, że wygląd nie jest

Ja wiem, że wygląd nie jest najważniejsze, ale napisałeś że Stifler jest przystojny ja to podwazylem.

A to, że dana kobieta mówi ci ze jesteś przystojny to pewnie dlatego, co z nią zrobiłeś a nie za sam wygląd fjzycznyr, a o tym mówimy.

Po prostu ludziom podoba się mniej więcej to samo, czasem po prostu mają obniżone standardy.

Pozdrawiam, mego wieczoru Smile

Portret użytkownika Admin

Moje doswiadczenie z setkami

Moje doswiadczenie z setkami kobiet mowi, ze kobietom podoba sie bardzo wiele roznych rzeczy i bardzo rozne typy wygladu facetów. Wyglad facetów (przystojność) jest mega subiektywną kwestią Smile

Również z wieloma

Również z wieloma dziewczynami rozmawialamj nt. wyglądu bo mega o to dbam.

Niektóre z nich mają po prostu obniżone standardy i tyle.

Tak samo zresztą jest u facetów.

Portret użytkownika Admin

Kobiety obniżają swoje

Kobiety obniżają swoje standardy wizualne na rzecz charakteru mezcyzny, a męzczyzni obnizaja swoje standardy charaktetu dla wygladu kobiety Smile

Portret użytkownika Admin

To może inaczej. Stilfer

To może inaczej. Stilfer wyglada dobrze, ma dośc wyrazistą warz, jest wysoki, wytatuowany. Gdyby nie pierdolil glupot, mialby 5 razy wiecej seksu.

Pod tym komentarzem to nawet

Pod tym komentarzem to nawet bym dał lajka jakbym mógł Smile

ale tak czy siak go ma i do

ale tak czy siak go ma i do jakiego klubu by nie pojechał to będzie miał ruchanie, kropka

Stifler zanim cos ruchnie

Stifler zanim cos ruchnie musi dostać masę zlewu, ale brawo za walkę:) jeśli się ma fejm też trzeba potrafić go wykorzystać. Taki Wojtek robi to idealnie, Stiflerowi nawet to często nie pomaga.

A czy ruchanje ma w każdym klubie? Jasnee, że nie jak ich oglądałem to nieraz wracali do domu z niczym.

Portret użytkownika Admin

jestem przekonany, że KAZDY z

jestem przekonany, że KAZDY z forumowiczów tutaj jakby wsytarczająco OBNIZYL standardy wizualne to też by w każdym klubie ruchal. I co dalej w tej rozmowie?

uwazasz ze oni ruchają

uwazasz ze oni ruchają pasztety? to muszę cię zmartwić

Portret użytkownika Admin

a gdzie ja to napisalem?

a gdzie ja to napisalem?

"jestem przekonany, że KAZDY

"jestem przekonany, że KAZDY z forumowiczów tutaj jakby wsytarczająco OBNIZYL standardy wizualne to też by w każdym klubie ruchal"

Portret użytkownika Admin

Zle mnie zrozumiales,

Zle mnie zrozumiales, chodzilo mi tylko o to, ze kazdy moze miec seks z klubu. Tylko tyle, nic wiecej.

Portret użytkownika Guest

nawet nie wiecie jak ja się

nawet nie wiecie jak ja się cieszę, ze bladego pojęcia nie mam, o czym mówicie Tongue

Moze czas wyjsc z piwnicy

Moze czas wyjsc z piwnicy guest? Bez uszczypliwości. Ale siedząc na necie powinno się przynajmniej słyszeć o warsaw shore i mieć chociaz negatywną opinie na ich temat. Przynajmniej jakąkolwiek i coś wiedzieć

Portret użytkownika Guest

wiem, co to jest, ale nie

wiem, co to jest, ale nie zamierzam zagłębiać się w temat. Szanuję niedawno zjedzoną kolację. Niech nie wraca.

Portret użytkownika Admin

Obejrzyj, to takie GUILTY

Obejrzyj, to takie GUILTY PLEASURE Wink Smile

Pobralem wlasnie najnowsze 4 odcinki i juz mi sie podoba, w pierwszym odcinku leca niezle negi. Odcinek wart nagrania VIDEO i komentarza

Ja bym obejrzał video z

Ja bym obejrzał video z komentarzem

Marcinie ale oni tak czy siak

Marcinie ale oni tak czy siak ruchają. Na prawdę chciałbym zeby chłopaki którzy mają problemy z kobietami i przychodzą m.in na tę stronę ruchali tak "mało" jak chłopaki z warsaw shore Smile

Poza tym zobacz ile fanek pisze im ciekawe komentarze na ich instagramach... Smile

Portret użytkownika Guest

co ty taki monotematyczny....

co ty taki monotematyczny.... oprócz ruchania jest cos jeszcze. Poszerz horyzonty...

Czy nie jesteśmy przypadkiem

Czy nie jesteśmy przypadkiem na forum o podrywie? Na forum które rzekomo ma poprawić sytuację łózkową stulejarzy?

Дизайн сцени

промышленные установки обратного осмоса