mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

VIDEO Niech Ona W Ciebie Inwestuje

Portret użytkownika Ronlouis

Kwiaty, bombonierki, prezenty a Twoja wybranka wciąż nie chce przed Tobą otworzyć swych drzwi do krainy seksualnej obfitości ? Kolejne wyjście do restauracji, za którą oczywiście Ty zapłaciłeś, bo jesteś dżentelmenem, a poza tym, jak facet zaprasza, to płaci.

Swoją drogą przecież kobiety chciały równouprawnienia, ale chyba kończy, się ono jak trzeba wnieść, biurko na trzecie piętro czy wymienić elektrykę w mieszkaniu, ale jak zaprasza, to płaci Smile

Czasem myślisz, że taniej by Ci wyszło w burdelu, bo przecież robisz wszystko, tak jak pisali w Claudii i jak koleżanki Ci podpowiadają, jak to rozegrać a przecież nikt, tak nie rozumie, innej kobiety jak inna kobieta.

Już 3 tygodnie spotykasz, się ze swoją dajmy na to Dżesiką i oprócz tego, że Twój portfel stał się jakby lekki, to poza tym nic się nie zmienia. Ręce Ci opadają i już nie wiesz gdzie leży problem. Może to dlatego, że nie kupiłeś jej pierścionka z brylantem ?

NIECH ONA W CIEBIE INWESTUJE to kolejny materiał, który dla Ciebie przygotowałem.

POD TYM LINKIEM MASZ DOSTĘP DO SERII AS W RĘKAWIE

Odpowiedzi

A może to jest złe podejście.

A może to jest złe podejście. Zamiast inwestować kasę, warto zainwestować zainteresowanie. Pieniędzmi i prezentami nie kupi się przychylności kobiet i seksu. Skoro facet podchodzi do znajomości jak do transakcji - ja Ci nakupuję kwiatów, czekoladek i biżuterii, a ty masz iść ze mną do łóżka, to niech się nie dziwi, że często traci kasę. Nikt mu tego nie każe robić. Niech się umawia na randki, zabiera kobietę na spacer, lepiej ją pozna i da się jej poznać. Wspólne doświadczenia i wspomnienia zbliżają ludzi do siebie i sprawiają, że on w stosownym czasie osiągnie swój cel, czyli pójdzie z nią do łóżka.

Niemniej kupowanie sobie przychylności prezentami, to głupota. Kobieta poczuje się jak rzecz i kopnie faceta w tyłek lub on trafi na materialistkę, która będzie zachwycona tym, że może go doić.

Zamiast wyskakiwać z prezentami, lepiej się poznać i porozmawiać. Normalne kobiety nie oczekują upominków, a te, które chcą je dostać, zrezygnują z randek, same się wykruszą.

Portret użytkownika Ronlouis

Dokładnie

Dokładnie Smile

Portret użytkownika Pinochet

Słuchaj dżesika.. potrzymaj

Słuchaj dżesika.. potrzymaj mi penisa Laughing out loud

A tak na serio to świetny materiał :]

Portret użytkownika Ronlouis

Dziękuję

Dziękuję Smile

www.djahostel.com.ua

лучшие препараты для повышения потенции у мужчин

https://pillsbank.org