mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Właśnie dziś. Bądź wdzięczny

Portret użytkownika Deepack

Do napisania tego bloga skłoniły mnie moje osobiste obserwacje, przemyślenia, problemy, porażki, sukcesy, wygrane jak i przegrane bitwy z kobietam, życiu prywatnym i zawodowym.

Celem tego bloga nie będzie typowo coachingowe pierdolenie, bo gdybym miał taki cel, nie pisałbym takiego bloga, celem ma dać Ci do myślenia definicja WDZIĘCZNOŚCI o której większośc ludzi zapomina
Wszyscy, którzy z jakichś powodów znaleźli się tutaj na stronie, mają jeden wspólny problem. Chujowe relacje z kobietami, pragnienie związku którego nawet nie widać na horyzoncie, brak zainteresowań, brak pasji, brak wielu czynników o jakie możemy po zazdroscić naszym kolegom i koleżankom. Zapraszam do krótkiej lektury.

Nie wiem, czy wiesz, ale wszystko co robimy w naszym życiu, zaczyna się od głowy. Nie twoje krzywe zęby, rude włosy, anoreksja czy krzywy ryj definiuje jakim jesteś człowiekiem, tylko w jaki sposób myślisz, postrzegasz rzezywistość i jak się zachowujesz, co masz do zaoferowania i jakm człowiem jesteś.

Wyobraźcie sobie Mateusza, Mateusz jest nieśmiałym, nieco zakompleksionym, 23 letnim chłopakiem który chciałby poprawić swoje relacje z kobietami, trafił na mobilklasik.info i rozpoczął przygodę z uwodzeniem.
Mateusz zaczał podchodzić do dziewczyn na ulicy, galeii handlowej, sklepach.
Mateusz podchodząc, otrzymywał zlewki, ale i dostawał również numery. Mateusz nie był wcale szczęśliwy z powodu podejść, pozyskiwania numerów, ponieważ pragnął szybkich efektów, nie był wdzięczny za krótką rozmowę z nową dziewczyną, nie był wdzięczny za pozyskany numerów, nie był wdzięczny za sam wykonany krok.

Brak wdzięczności przekładał się na finalną porażkę, gdyż jego nastawienie automatycznie odpychały nawet małe kroki które robił.

Tak samo jest z wami, drodzy użytkownicy, nie cieszycie się z małych kroczków, robicie podejście, ale nie potrafie cieszyć się Z SAMEGO PODEJŚCIA.

Brak pasji? - szukasz jej? fajnie! ale czy potrafisz być wdzięczny z każdego kroku, jaki uczyniłeś, aby byc bliżej odnalezienia swojego tego czegoś, co z podnieceniem zerwie Cie z łóżka każdego dnia?

Czy jesteś wdzięczny za to, że możesz robić różne rzeczy, że żyjesz, gdy inni dawno w twoim wieku nie żyją, nie dostali szansy, bo pierdolnął ich samochód? co robisz dziś, czy jesteś wdzięczny?

Podziele się z wami pewnym tekstem jakim odnalazłem pewnej książce, ta książka nosi tytuł Jak przestać się martwić i zacząć żyć" autora Carnegie Dale"

10 PRZYKAZAŃ, JAKICH POWINIENEŚ PRZESTRZEGAĆ KAŻDEGO DNIA

1. Właśnie dziś będę szczęśliwy. Zakłada to prawdziwość tego co powiedział Abraham Lincoln, że „większość ludzi jest dokładnie w takim stopniu szczęśliwa, w jakim nastawi na szczęście swój umysł”. Szczęście przychodzi z wewnątrz. Nie zależy od czynników zewnętrznych.

2. Właśnie dziś spróbuje dostosować się do tego, co jest, zamiast usiłować dostosować wszystko wokół do moich własnych życzeń. Przyjmę swoją rodzinę, pracę i los takimi, jakie są i dopasuje się do nich.

3. Właśnie dziś zadbam o swoje ciało. Będę je gimnastykował, dbał o nie i pielęgnował, nie nadużyje go ani nie zaniedbam, aby stało się perfekcyjnym mechanizmem pracującym dla mnie.

4. Właśnie dziś zadbam o swój umysł. Nauczę się czegoś pożytecznego. Nie będę umysłowym leniem. Przeczytam coś, co wymaga wysiłku, myślenia i koncentracji.

5. Właśnie dziś na trzy sposoby będę ćwiczył mego ducha: Zrobię dla kogoś coś dobrego i nie pozwolę, aby odkrył, że to ja. Zrobię co najmniej dwie rzeczy, których nie chce robić, lecz które pomogą i zaowocują w przyszłości.

6. Właśnie dziś będę miły. Będę wyglądał najlepiej jak potrafię, będę mówił powoli, działał uprzejmie, nie będę szczędził pochwał i nie będę niczego krytykował ani nikogo za nic winił: nie będę próbował ulepszać i uczyć innych.

7. Właśnie dziś spróbuje żyć tylko dzisiejszym dniem i nie będę usiłował rozwiązywać wszystkich życiowych problemów na raz. Przez 12 godzin mogę zdobyć się na robienie rzeczy, które przerażałyby mnie, gdybym miał je robić całe życie.

8. Właśnie dziś będę działał planowo. Napiszę, co chce robić w ciągu każdej godziny. Mogę nie zrealizować planu w całości, ale będę się starał. Pozbędę się dwóch wad gorszych niż plagi: pośpiechu i niezdecydowania.

9. Właśnie dziś poświęcę pół godziny tylko na wypoczynek. Pomyślę też o Bogu bądź innych duchowych wartościach którymi się kieruje, aby nabrać perspektywy w spojrzeniu na swoje życie.

10. Właśnie dziś nie będę się bał być szczęśliwy, cieszyć się tym co piękne, kochać i wierzyć, że ci, których kocham, też mnie kochają.

O to przykazania, drodzy foumowicze jakich warto przestrzegać każdego dnia.

Z tego miejsca również jestem wdzięczny użytkownikom Kampro i Nera to dzięki waszym blogom, znów się przebudziłem

Odpowiedzi

Portret użytkownika Loollipop

"Wszyscy, którzy z jakichś

"Wszyscy, którzy z jakichś powodów znaleźli się tutaj na stronie, mają jeden wspólny problem. Chujowe relacje z kobietami, pragnienie związku którego nawet nie widać na horyzoncie, brak zainteresowań, brak pasji, brak wielu czynników o jakie możemy po zazdroscić naszym kolegom i koleżankom."

Naciągane wnioski i ogólna generalizacja. Nie każdy trafił na tę stronę z powodu chujowych relacji z kobietami. Możesz nie przyjmować tego do wiadomości, lecz niektórzy chcą poprostu się rozwijać i być lepsi w tym, co już opanowali w jakimś stopniu.

Po drugie, ta strona oprócz podrywu zachęca do samorozwoju. Do bycia szczęśliwym, do zrozumienia siebie.

Brak zainteresowań i pasji. Ten wniosek jest już bardzo mocno naciągany, bo nie znasz ludzi po drugiej stronie "ekranu".

Co do reszty nie jestem w stanie się obecnie odnieść, czas naładować baterie po dzisiejszej nocy. Dobranoc Wink

Portret użytkownika Deepack

Tak, ale pisałem to tak

Tak, ale pisałem to tak ogólnie sądząc po rozmowach na czacie i zakładanych tematach na forum Wink

Portret użytkownika nera

Miło mi...

Miło mi... Dzięki;)

Przykazania jak najbardziej trafne i słuszne. Ja dopisałbym jeszcze "uważaj na to czym się karmisz". Jeśli karmisz się informacjami pesymistycznymi czy wręcz apokaliptycznymi to nie dziw się, że emanujesz złą energią a przez to ludzie (w tym kobiety) odbierają Cię źle...

Jeśli jednak szukasz pozytywów, niedostatkiem jakimś się nie przejmujesz i pracujesz nad jego zniwelowaniem to i masz inną energię a to z kolei przekłada się na inny odbiór Twojej osoby. Takie coś bym dopisał;)

Был найден мной полезный веб портал , он описывает в статьях про Купить Сиалис 5 мг https://cialis-viagra.com.ua/cialis-tadalafil/cialis-5-mg/