mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Blog miesiąca - październik

Portret użytkownika Admin

Mamy 1 X. To świetna data na to, żeby wystartować z nową inicjatywą o nazwie "Blog miesiąca"
Na czym to będzie polegać.
Cyklicznie, co miesiąc z blogów na portalu, będzie wybierany jeden najlepszy. Oczywiście nie zabraknie wyróżnień i wyrazów uznania dla tych, których blogi były niezwykłe i wyjątkowe, a mimo to nie wygrały konkursu przez mocną konkurencję.

Kto zadecyduje o wyborze najlepszego i wyróżnieniach

Żeby było sprawiedliwie zadecyduje o tym jury. Wstępny skład?

 • Mistrz Gry
 • Aleus
 • Guest
 • Admin Adept
 • Ron
 • Tddaygame
 • Saverius
 • Heatchcliff
 • Grunwald

  Lista jurorów być może wzrośnie niedługo. Natomiast użytkownicy portalu mogą wspierać swoich ulubieńców i przekonywać nas Wink

  (głosy jurorzy oddają tutaj: http://mobilklasik.info/zaaw/blog_miesiaca)

  Nasze kryteria

  Każdy ma szansę ma to wyróżnienie. Wpis związany musi być z relacjami damsko męskimi lub rozwojem. Powinien zawierać głębszy przekaz i wartość merytoryczną. No i najważniejsze, musi skłonić jury do tego, żeby w myślach powiedzieli sobie "WOW, to było dobre!" Wiem, że każdy z was potrafi usiąść do klawiatury i szczerze prosto z serca napisać coś co zaskoczy pozytywnie innych!
  Pouczający artykuł, Twoja historia z życia wzięta, opis Akcji z kobietą, a może coś zabawnego... Pisz co chcesz, masz pole do popisu!

  BLOGIEM, w rozumieniu wpisów na portalu PODRYWAJ.ORG, może być video, tekst pisany lub nawet audio (podcast itp.). Ważne, że był na portalu. Nie jest blogiem komentarz pod wpisem na forum lub pod czyimś blogiem.

  Co z tego będę miał

  Nagrodą jest przede wszystkim wyróżnienie wpisu w widocznym miejscu portalu ze statusem "blog miesiąca to warto przeczytać!".

  OPCJA do ustalenia: Żeby było ciekawiej na wygranego czeka, też drobny upominek w postaci książki (oczywiście wersja drukowana).

  Na razie nie mam mechanizmu dodawania czy głosowania na blog miesiąca, wiec osoby z poza jury mogą zgłaszać sugestie fajnych blogów w komentarzach pod tym wpisem.

  Więc co tu dużo gadać. Konkurs jest już otwarty, a pierwsze wyniki będą 1 listopada 2017 (za blogi w październiku). I wtedy zostanie ogłoszony blog miesiąca październik! Start! Smile

 • Odpowiedzi

  Portret użytkownika Sangatsu

  (miałem się nie wypowiadać

  (miałem się nie wypowiadać ale cóż)
  A w jakim celu? Czemu ma to służyć i do czego powadzić?

  Portret użytkownika Admin

  Na mobilklasik.info pojawia się

  Na mobilklasik.info pojawia się wiele dobrych blogów. Każdy wpis jest na swój sposób wyjątkowy i potrzebny bo ktoś coś z niego może wyciągnąć.

  Jednak są teksty, które znacznie wybijają się poziomem ponad przeciętność. Są autorzy, którzy wkładają wiele pracy w to, żeby ich blogi były czymś co da do myślenia, zostanie na długo zapamiętane itp. Dobry przykład jest tu: http://mobilklasik.info/klasyki

  Chciałbym, żeby tacy ludzie mieli szansę odczuć, że ich praca została doceniona. Mam nadzieję też, że służyć to będzie zdrowej rywalizacji i dobrej zabawie a przy okazji podniesie to standardy portalu - bo na tym skorzysta każdy z nas.

  Aby zagłuszyć Garego. A tak

  Aby zagłuszyć Garego.

  A tak poważnie to są młodzi potrzebojacy przed pierwszym razem i szkoda by marmowali najepsze chwile życia.

  Portret użytkownika Aleus

  Dziękuję za wciągniecie mojej

  Dziękuję za wciągniecie mojej osoby do jury. Problem jest taki, że mało nowych lub mniej doświadczonych osób pisze. Mam nadzieję, że starzy wyjadacze się nie obrażą, ale gdyby brać wszystkich na równo to blog miesiąca by zgarniał ktoś z czwórki: Admin Adept, Heathcliff, Ronlouis, Tddaygame. Optuję, żeby doświadczonych userów, modów, byłych modów wyłączyć z tego konkursu. Oni mogą zdobywać główną w zwykłym trybie. Ta procedura byłaby skierowana do osób, które robią pierwsze kroki lub jeszcze nie zajaśniały, w tym miejscu.

  Portret użytkownika SIKS

  Dobry pomysł. Jury samo sobie

  Dobry pomysł.

  Jury samo sobie nagrody nie przyzna. To chyba oczywiste. Smile

  Ron i Tddaygame wrzucają głównie filmiki a mowa jest o blogach. Gdyby zaczęli coś pisać w tym miejscu to nawet lepiej o ile jest to dla nich jakiś motywator.

  Portret użytkownika Aleus

  Zależy jaką wykładnię

  Zależy jaką wykładnię zastosujemy. Jeśli językową to może faktycznie tylko blogi, jeśli systemową to video tych userów pokazuje się w sekcji "ostatnie blogi". Dodatkowo Tddaygame czasem pod filmikami coś naskrobie. Walnie pół strony streszczenia i jest na tyle wartościowe, że przyznałbym mu nagrodę.

  Co do punktu z jury racja, ale zawsze można wystąpić. Nie ukrywajmy, że starsi userzy mają doświadczenie w pisaniu i wiedzą jakie treści i w jaki sposób przedstawione lubi społeczność.Przeleciałem się po ścianie obok i gdybym miał głosować na blog miesiąca za wrzesień to ze wszystkich wpisów wybrałbym Tddaygame - "Bo wszystkie dziewczyny są..." - pół strony tekstu + filmik.

  Jeśli mamy promować wszystkich na równi to wyżej wymienieni przeze mnie userzy zgarną zazwyczaj zasłużenie całą pulę. To nie będzie kolesiostwo, tylko w tym miejscu to już regularni twórcy i zapracowali sobie na przewagę. Pytanie w którą stronę idziemy? Promowania wszystkich czy promowania nowych. Moim zdaniem promowanie starych nie ma sensu, oni są tu znani i wypromowani oraz docenieni (patrz ilość punktów pomocy i respekt pod wpisami).

  Portret użytkownika Admin

  każdy może zostać blogerem

  każdy może zostać blogerem miesiąca Smile

  Portret użytkownika Aleus

  Dobrze, to zwyciężyła szeroka

  Dobrze, to zwyciężyła szeroka koncepcja. W sumie przez poszerzony squad jury mają większe szanse nowi.

  Portret użytkownika Admin

  Sluszny wniosek. Dorzucam do

  Sluszny wniosek. Dorzucam do grona jury Rona i Tddaygame.

  Portret użytkownika mistrzGry

  Tak jak ktoś słusznie

  Tak jak ktoś słusznie zauważył, należy zadać sobie pytanie czy na blog miesiąca piszą się jedynie blogi pisane CZY TEŻ video? Osobiście uważam, że opcja pierwsza jest lepsza, video i tak robią tylko Ron i Tddaygame, ( z czego niektóre filmiki są mega krótkie - patrz Ron, czy też da się to sklasyfikować? Krótka, dobra, treściwa wiedza czy bardziej obszerniejszy materiał?) tak samo trzeba zauważyć to, że faktycznie Heath, Tddaygame, Ron, Aleus, dają blogi, są w JURY, i co z nimi? Brak możliwości głosowania na samego siebie? Chyba najlepsze wyjście, biorąc pod uwagę to, że na wyżej wymienionych też głosujemy.
  Aleus, nie wydaje mi się by formuła - blog miesiąca - miała służyć promowaniu jakichkolwiek osób. Tak jak Adept skrobnął, chodzi przede wszystkim o podniesienie poziomu portalu. Uważam to za dobry ruch z racji tego, że jak wspomniałeś ktoś może dzięki takiego oznaczeniu poczuć się troszkę promowany, z racji tego, że jego blog będzie wisiał w widocznym miejscu, co przełoży się na to, że więcej osób go przeczyta. Osobiście, gdybym napisał bloga, dostał owe wyróżnienie - blog miesiąca, to nie odczuwałbym tego jako nagrodę w postaci promocji mojej osoby na popularnym portalu. Myślę, że większość osób też nie będzie tego tak odbierać. Sądzę, że może z tego być coś na wzór klasyków 2.0 tyle że w innej zakładce np. może coś takiego występować w postaci tabeli czy coś. W ten sposób fajne, pomocne blogi, będą łatwo widoczne, i będzie się je miało na wyciągniecie ręki. Nie sposób sobie przypomnieć ani nawet pomyśleć ile wartościowych wpisów jest gdzieś zasypanych, zapomnianych i gdzieś tam się kurzy. tragedia. Szkoda bo niektóre to były przecież bardzo bardzo bardzo pomocne blogi z których można czerpać garściami a teraz nawet nie wiadomo gdzie one są, gdzie ich szukać itp.
  także inicjatywa na plus bo ma to jakiś sens.

  Portret użytkownika Admin

  BLOGi w rozumieniu wpisów na

  BLOGi w rozumieniu wpisów na portalu PODRYWAJ.ORG może to być video, może być tekst pisany, może być audio

  Adept, jak nazywa się

  Adept, jak nazywa się dziewczyna z programu na TVN-ie, która była tą z którymi rozmawiali uczestnicy na randce? ( dziewczyna z aparatem, duże usta )?

  Portret użytkownika Admin

  Niestety, nie mogę udzielac

  Niestety, nie mogę udzielac takich informacji.

  Fajna inicjatywa, ale jestem

  Fajna inicjatywa, ale jestem przeciwny aby wyłączać z konkursu jakiś bardziej doświadczonych userów. Przecież Ci bardziej oblatani mogą być "konkurencją" dla samych siebie, a nie wiedze nic złego w czytaniu fajnych blogów które trzymają poziom. Przede wszystkim, takie blogi, jak się czyta, to im lepsze tym większa ich siła oddziaływania,na osoby mniej wygadane, czy też mniej doświadczone, jak zwał. Oczywiste jest że czytanie odpowiednich treści potrafi znacznie wpłynąć na rozwój intelektualny. A pewne braki czasami są odczuwalne. Pomijam formę "literacką", różnych wpisów.
  Ciekawie napisany blog z odpowiednią wartością merytoryczną, który trafi pod kopułę młodych ludzi, to już wartość sama w sobie, i chyba nie ma znaczenia, czy napisał go ktoś bardziej doświadczony, skoro służy wyższym celom.
  Po zatem wcale nie wydaję mi się że forumowicze mniej aktywni, muszą koniecznie pisać "słabiej".
  Podejrzewam że znalazła by się nie jedna osoba, która mogła by zaskoczyć.
  Grunt żeby inicjatywa zaczęła w końcu realnie istnieć. Na razie to można by wybrać jakiś już jeden blog miesiąca. Oczywiście, Autor takiego bloga, powinien być pochwalony :], dostać wyrazy uznania i szacunku i inne słodycze, taki ala trik marketingowy w celu zachęcenia forumowiczów do aktywności na tej płaszczyźnie.
  Podejrzewam że wiele osób może bać się krytyki, co jest naturalne, a tym bardziej wśród młodszych userów.
  Pomysł jest fajny.
  Lubię czytać blogi, nie zawsze muszę się zgadzać, ale już dawno wyszedłem z założenia, że bez względu na to jakimi wartościami się kierujemy i jakie postawy prezentujemy, to jeżeli jest się tego pewnym, to jest to tak samo prawdziwe i ma rację bytu, jak zupełnie przeciwstawne poglądy. Grunt żeby wyrobić swoje właśnie postrzeganie i tym się kierować, a właśnie blogi prezentują różne wartości, co może pomóc nie jednej osobie określić się w jakiś sposób. To fajne, bo same zagadnienia stricte forumowe, nie mają takiej mocy sprawczej. Dla tego idea promowania Blogów jest bardzo zacna, tym bardziej że dość często widać po różnych wpisach, że zainteresowanie stroną, skupia się głównie do szybkiej porady, odnośnie jakiegoś tam doraźnego problemu.
  Pozdrawiam

  Portret użytkownika Admin

  Hej, czekam na propozycje

  Hej, czekam na propozycje bloga miesiąca Smile
  Dla jasności moich blogów nie bierzemy pod uwagę.

  Portret użytkownika SIKS

  Jakey nasmarował konkretnego

  Jakey nasmarował konkretnego bloga o trzymaniu kochanek w ryzach.

  www.canadianpharmlist.com

  best retractable baby gate

  http://kompozit.ua