mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

adept - blog

Jak usuwać problem z Przedwczesnym Wytryskiem i zwiększać swoje Libido

Witaj, dziś temat ważny dla każdego mężczyzny.

Pewność Siebie cz. 4 z 10 "Pewność siebie w grupie ludzi"

Witaj, żeby Ci pomóc zrozumieć ten mechanizm (z poprzedniego artykułu) i to jak działa Twój umysł dam Ci teraz jedno proste (co nie znaczy, że nieskuteczne) ćwiczenie, które już teraz zacznie pomagać Ci w nabieraniu PEWNOŚCI SIEBIE przy podchodzeniu do kobiet.

Pewność Siebie cz. 3 z 10 "Czy metody na pewność siebie działają na każdego"

Czy metody na pewność siebie działają na każdego (bez wyjątku) człowieka? Hmmm... postaram Ci się dać dziś odpowiedź (oraz ciekawe ćwiczenie na końcu).

Jak Zwiększyć Pewność Siebie z Kobietami cz. 2 z 10

I to co mnie szokuje na dzień dzisiejszy to fakt jak często (nawet dziś) w Polsce uczy się w BŁĘDNY SPOSÓB ludzi pewności siebie.

Jak Zwiększyć Pewność Siebie z Kobietami cz. 1 z 10

Pewność siebie z kobietami – jest jej wiele różnych definicji. PEWNOŚĆ SIEBIE to słowo klucz dzisiejszych czasów. Każdy chce być pewny siebie, każdy chce mieć tę magiczną „pewność siebie” i często każdy rozumie ją na swój własny sposób.

Mistrzowie Podrywu w TVN Style 7 marca

Witajcie, jak już niektórzy wiedzą od kilku dni jestem nowym właścicielem portalu. Wróciłem na mobilklasik.info po kilku latach nieobecności. Będę tutaj zamieszczał wartościowy materiał na temat pewności siebie i podrywu.

Mała rzecz w Twojej komórce a cieszy...

(wpis historyczny z 2011 r. obecnie nie ma już takich problemów w komórkach)

Hej, Tu Adept,
Dziś pragnę podzielić się z Tobą małą rzeczą ,a piękną Smile
Bycie uwodzicielem jest ciężkie. Często piszesz z wieloma kobietami jednocześnie i jak tu się nie pogubić? Nie wiesz co napisałeś jednej, co drugiej, co siódmej...

Subskrybuje zawartość
там astro7.ru