mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Andrew - blog

Emocje – grajcie na nich jak na skrzypcach

Spotkał mnie zaszczyt niespotykany. Zostałem poproszony o napisanie artykułu o emocjach, a ściślej, o graniu na kobiecych emocjach. Troszkę niechętnie się do tego zabieram, gdyż uważam, że każdy powinien sam się pewnych rzeczy nauczyć oraz uważam, że jest to klucz do kobiecego serca i nie chcę, żeby ta wiedza została użyta do wykorzystywania kobiet.

Zazdrość

Nie wiem, czy HMS po prostu chce przeczytać felieton o zazdrości, czy bierze mnie pod włos i rzuca wyzwanie Smile. Niezależnie od tego, napiszę o zazdrości z mojego punktu widzenia ale de facto będzie to kolejny artykuł o samoocenie. Dlaczego? Gdyż niska samoocena jest właśnie powodem zazdrości. I prawdopodobnie znów wywołam polemikę, bo niektórzy uważają, że tzw. zdrowa zazdrość, zazdrość konstruktywna jest dobra. Uważam osobiście, że każde uczucie zazdrości jest złe, negatywne.

Jak się odkochać? A może lepiej się nie zakochać?

Uczucie zakochania się, miłości, złapało mnie w życiu trzy razy (nie licząc szkoły podstawowej). Pierwsze dwie dziewczyny tak mi zalazły za skórę, że troszkę upłynęło czasu, zanim odchorowałem ten stan. Najgorzej było z pierwszą (opisaną w poprzednim art.). Ale dałem radę. Wiadomo czas leczy rany. Z drugą poszło lepiej, ale też swoje wycierpiałem. Było to jeszcze w liceum. Początkowo leczyłem się innymi kobietami i jak trafnie opisał to HMS, zostawiałem po sobie zgliszcza. Najpierw nieświadomie a później z pełną premedytacją, raniłem kobietę za kobietą.

Historia jak inne, a może nie

Arkadiusz27 troszeczkę zamieszania narobił zarówno swoim blogiem jak i odpowiedziami pod moimi artykułami i w sumie to jego prowokacja doprowadziła do tego artykułu. Mimo, iż szanuję zdanie i opinie każdego, w pewnym momencie zauważyłem, że jego wypowiedzi są trochę nie na miejscu. Ale to jest moje zdanie i nie mam zamiaru się z nikim wykłócać o to kto ma rację. Bo tu nie chodzi o rację.

Pewność siebie jeszcze raz - z życia wzięte

Pisząc przed chwilą artykuł o pieniądzach i o swojej postawie wobec kasy przyszedł mi do głowy pomysł opisania krótkiej historii z mojego życia. Będzie to o tym samym w sumie bo o PEWNOŚCI SIEBIE czyli o postawie, którą zawsze musimy mieć, jeżeli chcemy w oczach kobiet być naprawdę wielcy.

Pieniążki - czy kobiety lecą na kasę?

Arkadiusz27, artykułem „Wyrachowane suki” wywołał spore zamieszanie i otrzymał sporą krytykę. Nie będę tu kolegi krytykował, tylko postaram się zwrócić uwagę na męskie podejście do tej sprawy. Pieniądze, pieniądze. Ile przez te papierki problemów było i będzie to nikt nie zliczy. Ale skupię się na aspekcie Uwodzenia.

Seks dla dorosłych czyli orgazmu ciąg dalszy

Kolega HMS taką wpisał odpowiedź pod http://mobilklasik.info/orgazm_i....

„Nie przepadam za statystykami ale z jednym muszę się zgodzić. Według moich doświadczeń średnio co piąta kobieta (czyli de facto 20%) miało orgazm pochwowy podczas stosunku. Nie lubię tzw. "palcówek" a wibrator w łóżku to dla mnie sorry - zboczenie.

Subskrybuje zawartość
https://pofar.com.ua