mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

E3 - blog

Portret użytkownika E3

To już 3 lata jak jestem z wami :D ! Sto lat E3! Sto lat E3!

Cześć!

We wtorek tj. 25/06/2013 minęło mi 3 lata jak tutaj jestem z wami. Już dawno nie 'bawię' się w uwodzenie, więc z mojej strony, żadnej złotej rady nie będzie. Z sentymentem wspominam moje wszystkie blogi, początki jak tutaj zaczynałem - wbrew pozorom nie szukałem w google, jak wrócić do byłej, bo pamiętam, że jak się tutaj rejestrowałem , to z kimś się już spotykałem dłuższy czas...Smile

Portret użytkownika E3

Podryw w PRAKTYCE! Codzienność to jednostajny poemat tych samych chwil cz.2

Dzień Dobry

Zacznę tak...

Portret użytkownika E3

"Ze śmietnika świata sami podnieślimy te kwiaty"

Dzień Dobry

Poznałem ostatnio dziewczynę (Sam nie wiem jak - to skomplikowane(jak zawsze zresztą)). Ani nie przeciętna , ani nie jakaś SHB.Bardzo taka pewna siebie, wszędzie jej pełno.I ostatnio dostaję 

"Ty nie jesteś jak inni, nie fochujesz się jak wszyscy na mnie, można z tobą pożartować i w ogóle , dobry zawodnik z Ciebie - dziwnie się czuję jak to mówię"

W głębi duszy mówię sobię

"Moja praca nie idzie na marne"

Odpowiedziałem tylko

"Zgadza się, ja nie jestem jak zwykli ludzie"

Szkoda tylko , że już jest skreślona. Tak mógłbym ją przelecieć raz, dwa - potem pewnie bym ją polubił , ale siebie już nie hehe.

Pozdro

Portret użytkownika E3

O życiu słów kilka...

Dzień Dobry

Kumpla mam , 21 lat , o dwa lata starszy ode mnie. Lamus taki od zawsze , kochał się w dziewczynie 5 lat nieszczęśliwie , w ogóle szkoda gadać - żadnej elastyczności nie ma.

Dziewczynę sobie znalazł - 13 , 14 lat. Ktoś powie pewnie..."Miłość nie ocenia"...no właśnie.


Myślę , że wnioski wyciągniecie sami.

Dziękuję za uwagę.


Ps - Czy to nadaje się na opener'a?

Portret użytkownika E3

Odchodzę z mobilklasik.info. Mam dziewczynę z którą wiążę swoją przyszłość.Kthxbye

Dzień Dobry.

Żart niczym Karol Strasburger mamy już za sobą.
Miałem chwilkę wolnego, ustawiłem się z jednym kumplem , z drugim i trzeci czekał w kolejce. Odprowadzam tego kolegę , i przede mną idą 4-6 lasek - w tym jedna koleżanka z którą jestem na "cześć" . Praktycznie każdy mnie kojarzy (bo pracuję(?) z znanej instytucji której nazwy nie chciałbym tutaj wymieniać) , z koleżanką przywitałem się , i od razu "Ona"(jedna z nich) wpadła mi w oko - dosłownie. Chciałem już wyjebać kolegów na sanki i iść tam do nich. Nie jest to jakaś SHB , ale na prawdę spodobała mi się - ot tak po prostu. Zgubiłem je. No "Se la vi".
Nie wiem czemu , ale pomyślałem sobie :

- "E3 , i co kurwa teraz? A może spróbuję na "NK"? , kurwa tylko , że to jest bez przyszłości."

Odpuściłem sobie , myślałem , że spotkam ją na mieście czy coś. Minęły 2 dni - nic.

- "Dobra , spróbuję - tylko jakie hasło ja tam mam?"

Portret użytkownika E3

O pewności siebie słów kilka , ciekawa akcja.

Dzień Dobry

Może bezpośrednio nie jest to związane z kobietami , ale pośrednio pewnie tak.
Cały czas pracuję nad sobą , wdrażam to czego się tutaj nauczyłem , i cały czas uczę się nowych rzeczy. Zrobiłem coś , czego bym jakieś XX temu , nie zrobił. Nie lubię pisać blogów , ale chcę mieć też jakiś tam wkład w tę stronę.
Wyobraźcie sobie taką sytuację , super fajny bar , pełno ludzi , i nagle pojawia się bardzo znany zespół , dosłownie z pierwszych stron gazet. Każdy na nich się gapi , nikt nie podejdzie. Ze mną siedzi grupka znajomych , posikanych , podjaranych tak , że szok.
Zespół ten siedzi sobie , dobrze się bawią , śmieją gadają...
Moi znajomi chcą podejść , pogadać , zabrać autografy, ale boją się porażki, ośmieszenia.
Wychodźmy z tej knajpki , widzę żal w ich oczach , dosłownie. Zaproponowałem im , że ja podejdę i zagadam , tylko niech dadzą mi jakiś notes i długopis.
I co? Idę , idę ; podchodzę i zaczynam rozmawiać. Efekt?

Portret użytkownika E3

Dzisiaj mam urodziny. Wszystkiego najlepszego E3! Rok na forum!

Dzień Dobry


Bardzo długo się zastanawiałem co napisać , i powiem wam szczerze , że nic konstruktywnego i racjonalnego mi nie przychodzi do głowy. To chyba przez pracę i sesję.
Nie będę pisał o swoich osiągach , jaki to ja jestem zajebisty i ile dup miałem w łóżku dzięki tej stronie , że mam zajebistą pewność siebie , że jestem super ekstra samiec alfa który ma co dwa dni inną w łóżku.
Skromnie napiszę , że przez ten rok dużo się nauczyłem , bardzo dużo - ale jeszcze więcej przede mną ciężkiej i mozolnej pracy - bo nie ukrywajmy - przez 18 lat żyjesz w jakiejś utopii , a tu nagle "obcy" proponuje Ci inną alternatywę. Do pewnych rzeczy trzeba trochę więcej czasu...
I to by było na tyle. Bardzo wszystkim dziękuję za konstruktywną krytykę , pomoc. Trzymajcie się ciepło i...i zorganizujcie jakiś zjazd. Bo paru osobom przysłowiową "piątkę" bym przybił.
A teraz pozwólcie , że pójdę spać Smile

Subskrybuje zawartość
agroxy.com/elevators/hersonskaya-obl/pat-hersonskii-khp

купить коврик для йоги