mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

GRUNWALD - blog

Kaśko podlegli

Piszę z perspektywy 47latka więc jak chcesz przeczytać historię dłuższą od serialu KLAN jeśli Cię to kręci,no to jedziemy;)

Dobry związek.

Cześć

Od razu uprzedzam że nie będzie nic o podrywaniu, ale może warto jak przeczytasz.

Od soboty leżę chory, duża gorączka po prostu dopadło mi jakieś grypsko jest czas coś napisać gorzej z siłami.

Czas

Na sukcesy w życiu duży wpływ ma to jak wykorzystujesz swój czas, relacje z kobietami też.

Dziś granica między pracą a wolnym czasem się zaciera, cierpimy na brak wolnego czasu ale jak go mamy to wiele osób go marnuje.Tv, internet go nam kradną a my na to pozwalamy ale jest na to sposób.

Sex najlepszym lekarstwem

Dobry dień

Wczoraj widziałem reklamę leku na sen a w niej kobieta wijąca się w łóżku nie mogąca zasnąć obok swojego faceta.
Nie jest to żadne odkrycie ameryki że po dobrym sexie nie ma problemów z zaśnięciem (no może po pierwszym razie)relacje z kobietą się dobrze układają, kobieta dobrze zaspokojona chętnie coś dobrego ugotuje posprząta bez zbędnego marudzenia itp.

Alkohol

To było wiele lat temu,była ciepła jesień rok szkolny się zaczął.Ktoś przyjechał na spotkanie na świetlice szkolną sam nie wiedziałem kto i po co ale ważne było jedno że nie będzie lekcji.

Na świetlicy zobaczyłem faceta w średnim wieku i co mnie uderzyło to jego skupienie przed przemową.

To już WAKACJE

Jeszcze tylko chwila i wolność długo oczekiwana.Tyle czekałeś teraz są i nie możesz ich zmarnować bo czasu nie da się ani zatrzymać ani cofnąć i kupić też się nie da.
Tak więc musi być plan i tego trzeba się trzymać, nie warto tracić czasu na siedzenie w domu przy komputerze tak właśnie tego się tu uczepię bo widzę ile on z życia czasu potrafi zabrać oczywiście z mojej własnej głupoty.

DZIĘKUJE

To mój pierwszy wpis więc ,,albo będziecie się ze mnie śmiali albo szanowali'' To jedziemy Każdy romans, związek kiedyś się kończy(z wyjątkiem tych na całe życie)i kiedy laska mówi że to koniec trzeba powiedzieć tylko jedno DZIĘKUJE ZA WSPÓLNE CHWILE MIŁO RAZEM SPĘDZONE I WSZYSTKIEGO NA

Subskrybuje zawartość
натуральные препараты для повышения потенции у мужчин

www.casino-ua.info

клей универсальный