mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

KRZEMEK - blog

Portret użytkownika KRZEMEK

Winny się tłumaczy - czyli powrót Krzemienia

Witam wszystkich!
Na początku chciałbym wyrazić miłe zaskoczenie wywołane poprawą funkcjonalności strony. Brawo dla Gracjana.

Portret użytkownika KRZEMEK

SAMIEC ALFA

Witam na moim blogu po dość długiej przerwie. Dużo się mówi na portalu o tym, jak być samcem alfa. Chciałbym poruszyć kilka kwestii z tym związanych. Przedstawmy może definicję...

Portret użytkownika KRZEMEK

Sinusoida

Pięknie sobie świeci słoneczko, układa się Tobie ze wspaniałą kobietą, wyjechałeś właśnie nową furką z salonu, w rodzinie wszyscy zdrowi, masz pasję, pracę którą kochasz i odczuwasz ją tylko dlatego, że zapycha portfel - aż nie chce się zamknąć i dziwnie się odznacza w kieszeni... Jesteś szczęśliwy, beztroski i... I nie jesteś czujny. Na takiej właśnie sielaneczce JA czuję się źle, niepewnie, nieswojo. JA wiem, że ten Eden, im dłużej trwa, tym szybszymi krokami zbliża się Bozia żeby kopnąć mnie w dupsko tak mocno, że znajdę się poza Tygrysem i Eufratem lądując na peryferiach Kambodży.

Portret użytkownika KRZEMEK

związki na odległość

Witam, witam. Postanowiłem napisać coś, co może nie spodobać się entuzjastom związków ma odległość. Wyjeżdżasz za granicę, by zarobić trochę siana na rozkręcenie firmy/studia/furę? Wyjeżdżasz na drugi koniec Polski studiować/do pracy/do większego miasta? Zerwij z nią. Zadaj cios jako pierwszy, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że JA lub któryś z lepszych "wyjadaczy" z mobilklasik.info, w któryś piękny weekend weźmie na siebie odpowiedzialność społeczną i... Spędzi noc/noce z Twoją Perełką/Kotkiem/Rybką/Miśkiem/Serduszkiem czy whatever. Niestety, w życiu bywa tak, że drogi krzyżują się i rozchodzą w zupełnie innym kierunku. Niestety, bywa również tak, że drogi są zajebiście dziurawe.

Skąd ten wpis do bloga? A no stąd, że przestukałem ostro po jednej z imprez Pannę. Blondi, ósemeczka w naszej skali (dokładny opis tej akcji w advanced).

Portret użytkownika KRZEMEK

FORUM na wesoło

KRZEMEK:
Witam, jestem nowym użytkownikiem mobilklasik.info. Od razu powiem, że czytałem przed chwilą wszystkie artykuły i bardzo się zmieniłem. Byłem frajerem i pieskiem, lecz nie chcę już nim być. Proszę doświadczonych userów o pomoc w jednej sprawie.

Portret użytkownika KRZEMEK

to koniec...

To jest chyba plaga jakaś, bo po ness'ie przyszedł czas na krzemienia. Tak jest... Chciałby, przeprosić wszystkich userów strony za kłamstwa, które im wpajałem robiąc odwrotnie w życiu prywatnym. Wróciłem do byłej. Tak. Zawsze bardzo ją kochałem, wprowadziła się znowu i będę miał ograniczony dostęp do neta, bo ona tego nie lubi. Mówi że to tak, jakbym ją zdradzał z monitorem. Więc niestety muszę przestać blogować. To mój ostatni dzień na mobilklasik.info. Ta strona pozwoliła mi być wirtualnym alpha male, podczas gdy w życiu prywatnym jestem zwykłym pieskiem, mam gg i nk, miałem tylko jedną kobietę w życiu... Jeszcz raz sorki, co złego to nie ja...

Portret użytkownika KRZEMEK

"Moda na wolność"

Najczęściej spotykam się z kobietami od 20 do 25 roku życia. Zaobserwowałem pewne zjawisko, które nazwałem sobie "modą na wolność". Obojętnie, czy są to testy, iluzje, wpływ koleżanek czy cokolwiek innego - zjawisko to jest powszechne. Uwielbiam teksty typu "na razie nie chcę nikogo mieć", "nie jestem gotowa na związek", "dobrze mi samej" - tym bardziej, że jeżeli dobrze się je odbija i robi się swoje, można zaobserwować dużą rozbieżność między czynami a słowami tych kobiet.

Coś sobie wyjaśnijmy. Poligamia jest stanem dla kobiety NIENATURALNYM! Są oczywiście wyjątki (nimfomanki, koszarówy etc). Z drugiej strony nawet dziwka musi mieć alfonsa, co jest pewnego rodzaju związkiem stałym. Kobieta podświadomie szuka bezpieczeństwa, społecznej akceptacji, miłości. To w naszym DNA zapisane jest rozsiewanie nasienia wszem i wobec. Taka emancypacja kobiet, które miałyby rzekomo brać od nas tylko seks, jest tak samo śmieszna, jak wysłanie dziewczyny z kilofem do kopalni.

Subskrybuje zawartość
onlinecasinoplanet.net/pravila-igr/blekdzhek/

https://adulttorrent.org

www.adulttorrent.org/search/Saint