mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

MCJ91 - blog

Słodka przygoda z gorzkim posmakiem.

Witajcie Panowie. 4 miesiące rozstała sie ze mna panna z która mam dziecko. Zaczyna się jak wyznanie z grupy AA. Ponad 2 miesiące zajęło mi doprowadzenie się do stanu bym mógł rozmawiać z kobietami . Jednak nadal nie umiałem zebrać się do podrywu,więc rozpocząłem od zainstalowania aplikacji Tinder. Po kilku dniach odezwała się do mnie jedna panna.

Mężczyzna = jaja, z których umie korzystać, czyli moja przygoda + opinia.

Witam. Chciałbym dzisiaj opisać moją wczorajszą przygodę na mieście. Wracając z dworca poszedłem na przystanek.

I dla takich chwil i nocy żyje Panowie :)

Hej, chciałbym dzisiaj opisać moja weekendową przygode, kiedy wyjechałem do Poznania obejrzeć Red bull X-fighters.

Panna mocno zwariowana- ale takie właśnie kocham :)

Witajcie Smile Chciałbym opisać moją wczorajszą randkę, i to co się po niej stało, bo do teraz tego nie potrafię zrozumieć.

Jest coraz łatwiej :)

Witajcie.Chce dzisiaj opisać moją wczorajszą przygodę. Wracałem wczoraj z egzaminu na polibudzie. Ubrany w marynarke i koszulę w kolorze lazurowym i krawat zawiazany do połowy + rurki i białe sneekersy. Bardzo chciało mi się palić, więc uznałem że poświęcę trochę czasu by przejść pół miasta by znależć dobry sklep z tytoniem np traffica. Ostatecznie krążyłem miastem przez dobre pół godziny.

Jestem na fali....

Witajcie. Już dawno nie czułem się tak szcześliwy. Jest grubo po 1, a ja siedzę przy moim laptopie, starając się ubrać w słowa to co ostatnio przeżywam. Nie wiem czym jest szczęście, ale myśle, ze jestem coraz bliżej jego.

Koniec z iluzją, "Tylko zajebiste ubranie pozwoli ci podrywać"

Witam. Zacząłem zastanawiać się dzisiaj nad jedną kwestią. Jestem na studiach na pierwszym roku. Kierunek mało kobiecy, górnictwo, wiec o płeć piękną ciężko,a o naprawdę ładną zajebiście ciężko. Ja od pierwszych dni na studiach wyznawałem filozofie olać innych, mam paru kumpli na roku, ale nikomu się nie podlizuje, nie bawię się w tzw integracje. Mam na roku jedna, dwie laski, które sa ładne.

Subskrybuje zawartość
цена на гречиху

scaffolding Україна  

www.alumix.com.ua