mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Mendoza - blog

Portret użytkownika Mendoza

Mieć/chcieć - krzywe zwierciadło i rola jednostki w grupie.

Panuje jakaś konsternacja we wpisach, wieje smutkiem i zrezygnowaniem. Więc trzeba będzie to jakoś zrównoważyć i prysnąć garść iskier na zmoczony (być może) jesienną aurą proch wewnętrzny. Bo cienie zaczynają tutaj pomykać jak we własnym landzie.

Portret użytkownika Mendoza

Kobiety - Czyli sekstant dla śmiałych Kapitanów

Berliner Kindl sponsoruje dzisiejszą wenę, jest wystarczającym siło-twórczym napitkiem bym znowu zmacał klawiaturę. To musi być odpowiedni czas na pewne pisanki, nawet jak już się wie, o czym ewentualnie by się rozpisać, to trzeba jeszcze wiedzieć, jak to ująć. To tak jak Bukowski malował słowami rzeczywistość.

Portret użytkownika Mendoza

Żeby jedno żyło - drugie musi umrzeć.

Uszanowanko!

Dziś, dla zgrywu i odmiany, pochylę się nad klawiaturą zupełnie trzeźwo Smile

Jak świat długi i szeroki tak każdy z nas, duchem swym przebywa w nim swoją drogę. Co zobaczy, który zakręt wybierze, jak go odbierze i zapamięta - zależy od niego. I tutaj chciałbym skierować waszą uwagę na słówko klucz, tych wieczorną porą pisanych wynurzeń, którym jest - decyzja.

Portret użytkownika Mendoza

Le nowy start, czy może restart? Zatem krótka historia z ubiegłych kilku miesięcy

Leżałem, spałem, wstawałem i pracowałem, w nierozwijającej mnie pracy. Umierałem, i to czułem. Ostatnim rzutem sił zapisałem się na kurs niemieckiego w Berlinie, dzięki temu trochę odżyłem, nowe twarze, nowe nacje i nowe relacje. Ale i to było za mało. Niby świeciłem, bo to potrafię, ale w środku byłem wyjarany jak dziura w deskach. Czułem to, i dziewczyny na kursie też to czuły.

Portret użytkownika Mendoza

Mały-wielki Ojciec. Czyli bycie wychowankiem trudnego papy

Temat się kilka razy już powtórzył na forum, jest problem, chłopaki się gubią, a że sam z tego labiruntu wychodziłem, to rzucę parę kierunkowskazów i wskazówek jak sobie z tym poradzić.

Portret użytkownika Mendoza

Czas zmężnieć chłopcze

W chuj.

Tyle wysiłku włożyłem, by być gotowym do napisania tego bloga.

Gotowość w takim sensie - że ten blog - to czyste odzwierciedlenie mnie.
Zauważcie pewną zależność - czytając jakiekolwiek powieści czy też książki - poznajecie wnętrze autora, i to jak widzi rzeczywistość. Jego esencje.
A tak bardzo go poznacie - jak bardzo spostrzegawczy jesteście - czyli inteligentni.

Portret użytkownika Mendoza

Ciekawa instrukcja

Cześć Wam

Natrafiłem pewnego razu, zupełnie przypadkiem, na kartkę A4 z nadrukowanym tekstem. Kartka ta wisiała w opuszczonym mieszkaniu, przyklejona na ścianie taśmą klejącą.

Subskrybuje zawartość
купить лекарство для повышения потенции

unc-mps.com.ua

детская одежда carters