mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Powiadamwam - blog

IMPREZY BY POWIADAMWAM [PAMIĘTNIK]

Witam. Ostatnim czasy nie odwiedzałem witryny, ponieważ najzwyklej w świecie nie miałem na to zbytnio czasu. Dorwałem zajebista prace , bardzo dużo imprezowałem, dużo załatwiania spraw związanych ze studiami, które zaczynam od października, tak więc nie nudziło mi się.

[blog będzie zawierał przekleństwa, erotyke , oraz wiele innych, czytanie dla +18 lub za zgodą rodziców]

NG BY POWIADAMWAM

Na samym początku zaznacze, że bloga tego pisze tylko i wyłącznie dla siebie, aby móc obserwować zmiany zachodzące w moim życiu damsko-męskim.

Witam was. Blog będzie czymś w rodzaju sprawozdania z imprezy. Po 14 dniachpracy w ciągu , których nie miałem nawet dnia przerwy nadszedł dzieńwolny i długo oczekiwane wyjście na impreze z grupka znajomych.

MAGIA CHŁODNIKA+BONUS WRÓŻENIE Z RĘKI BY POWIADAMWAM

Ostatnim czasy przeglądając forum natrafiłem na temat gdzie jakiś chłopak zastosował chłodnik bez powodów ku temu. Ten właśnie post skłonił mnie do małych refkleksji na temat chłodnika. Pewnie była masa blogów o tym , ale chciałbym przekazać to co ja uważam na ten temat. Do tego będzie BONUS czyli jak PowiadamWam wróży z rąk.

Podryw w klubie. PowiadamWam

Witam was drodzy użytkownicy.

Ostatnim czasy nie było u mnie dobrze w sumie nie zbyt wiele sie poprawiło jeżeli chodzi o moje przyziemne problemy. No ale to nie będzie blog o moich problemach , a o podrywaniu.

No więc trzeba jakoś zacząć.

KOBIETY , DZIWNE ISTOTY TEGO ŚWIATA

Ostatnio przechodziłem ciężkie chwile. W sumie to jedne z gorszych w mym życiu. Po rozmowach z Brunerem jakoś udało mi się pozbierać do kupy no i jestem.

Raport

Dzis spotkalem się z dziewczyną które ostatnio poderwałem w pociągu.

PODRYW

Godzina 22:20. Wracam z pracy SKM - pociąg. Bylem ustawiony z dupeczka ktora wlasnie probuje zaciagnac do wyrka, na piwo. Zmęczony po 11 godzinnej robocie siedze w pociagu. W tym samym wagonie, ale z drugiej strony siedza dwie dziewczyny. Obie odjebane na maksa. Chyba jechaly na jakas impreze. Korkite obcisle spodenki bla bla bla.

Subskrybuje zawartość