mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

sajgon239 - blog

Większość Twoich problemów to nic...

Siedziałem przed chwilą na kiblu, i myślałem o moim życiu. O tym jakie jest do bani. O tym jak mam ciężko. O wszystkich moich porażkach. O braku celu w życiu, planach, pieniędzy. Braku kontaktów z dziewczynami. O tym że inni mają lepiej. Mają dobrą pracę, kasę, auta, dziewczyny. A ja siedzę w domu bez przyszłości.

Co dalej? Rzucić studia?

Byłem kiedyś zwykłym gimbusem. Chciałem się wyrwać, i iść do pracy. Wybrałem zawodówkę. Lecz praca w takim zakładzie nie jest dla mnie. Zmieniłem szkołę na technikum informatyczne. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Lubiłem tam chodzić. Czasami czuję że chciałbym się cofnąć w czasie. I dalej być tam. Lecz nie mogę, bo szkoła skończona. Dyplom technika i matura jest.

Zawodówka moim piekłem.

Chciałbym się dziś podzielić z wami moją historią o szkole średniej. Otóż marzyłem o zostaniu elektromechanikiem. Jakoś mnie tak wzięło, po oglądaniu programów na discovery. W gimnazjum miałem wywalone, niechciałem się już uczyć. Pamiętam jednak że było mi trochę smutno. Gdyż nie miałem tak złych ocen, średnia 3.68. Wybierałem się do zawodówki, a reszta technika i licea.

Subskrybuje zawartość
www.aboutviagra.info/product/eriacta-sildenafil-citrate/

topobzor.info/oneplus-3t-2/

http://kokun.net/offers/levitra-kaufen