mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Sensei - blog

Portret użytkownika Sensei

Rozmowa z dziewczyną - jak i o czym romawiać z kobietami...

Jedne z częściej zadawanych pytań na forum to np. "...a kiedy już podejdę, to o czym mam z nią gadać ? " ,albo "...a czy możesz dać kilka przykładowych tematów do rozmowy ?".
To skłoniło mnie do napisania artykułu na temat rozmów z dziewczynami.

Przyznam się, że niedawno sam miałem z tym problem, często rozmowa schodziła na nudnawe tematy, temat był na siłę przedłużany i dziewczyna po prostu się nudziła, nic w tym dziwnego.

Portret użytkownika Sensei

Sobota i akcja w pociągu...

Od razu ostrzegam, że wpis jest dość długi, ale myślę, że to jeden z lepszych podrywów w moim wykonaniu, może znajdzie ktoś tutaj coś pomocnego.


Sobotę rozpocząłem od rzutu budzikiem przez pół pokoju, co zakończyło jego krótki żywot... sam się o to prosił, budzić mnie o 6 rano w sobotę (dla mnie to środek nocy Laughing out loud ). Półprzytomny zwlekam się z

łóżka i "trybiki" w mojej głowie zaczynają pracować... po co ja do cholery wstaję tak wcześnie... aaa tak ( nad moją głową zapala się taka wielka żarówka Laughing out loud ) szkolenie Adobe we Wrocku. Rozważając

Portret użytkownika Sensei

Jak poczuć się pewnie 'we własnej skórze'

Witam,to mój pierwszy artykuł na blogu, mam nadzieję, że komuś się przyda.

Jednym z ważniejszych czynników wpływających na sukces w podrywie jest twoja pewność siebie.Jeśli nie czujesz się pewny, często przy podejściu do "celu" jesteś zestresowany, cały twój wcześniej obmyślany schemat zaczyna się sypać i najczęściej nic z tego nie wychodzi.
Po kilku nie udanych próbach można się zniechęcić, stracić resztki pewności siebie i w końcu obniżyć własną samoocenę.

Co zrobić, żeby zyskać pewność siebie ?
Przede wszystkim poprawić swoją własną samoocenę.

Subskrybuje zawartość
swiss-apo.net/rezeptfrei/stop-ejac-dapoxetin