mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

stanley - blog

Portret użytkownika stanley

Nowe życie starego usera.

Witam po dłuższej nieobecności, w sumie całkiem sporej można by rzecz. Przyznaję Gracjan, że twój mail, trochę mnie zaskoczył, ponieważ byłem przekonany, że już zapomniano o mnie na stronie. Ale skoro się pomyliłem, co mnie bardzo cieszy, to z przyjemnością podzielę się z wami tym, co wydarzyło się u mnie przez ostatnie dwa lata.

Portret użytkownika stanley

Facet który ufa = Frajer

Witam po dłuższej nieobecności. Mój dzisiejszy wpis nie będzie o żadnej akcji czy podrywie. Natomiast chce opisać sytuację jaka ostatnio miała i ciągle ma miejsce. Sytuacja która uwidacznia dlaczego spora część facetów to frajerzy, bo takiego braku myślenia lub mózgu nie umiem określić inaczej. Jak w każdej historii o miłości jest on (nazwijmy go Adam lat 25) i ona (Beata lat 24).

Portret użytkownika stanley

Kszy kszy.....

Jakieś 2-3 lata temu, spotkała mnie pewna głupia i zarazem śmieszna sytuacja. Mam nadzieję, że ten wpis będzie przestrogą dla innych użytkowników, żeby nigdy nie zachowywali się tak by poderwać dziewczynę. Nie prowadzi to do żadnych efektów, a sam wiem jak głupio się wtedy czułem, choć do dziś mam sentyment i ze śmiechem to wspominam, gdyż takiej reakcji na moją osobę jeszcze nigdy nie miałem, ale do rzeczy. Kumpel mi i kilku znajomym zaproponował zrobienie, podstawowego szkolenia z nurkowania. Kosztowało to śmieszne pieniądze, więc stwierdziliśmy czemu by nie spróbować, zawsze jakieś dodatkowe zajęcie będzie na popołudnie.

Portret użytkownika stanley

Alkohol, a raczej jego nadmiar - główną przyczyną niepowodzenia.

Ostatnio podczas przeglądania zdjęć z okresu poprzednich studiów, przypomniała mi się pewna historia, która miała miejsce ok 2 lata temu. Historia kończy się dość zabawnie... lub jak dla mnie nieszczęściem, ale przejdźmy do rzeczy. Mieszkałem wtedy wspólnie z 4 kolegami na stancji, (ciekawie to w sumie wyglądało 5 chłopa, w mieszkaniu dwupokojowym, na nudę nie było co narzekać). Któregoś dnia dostałem wiadomość, od starej znajomej, że wspólnie z koleżankami wybierają się na imprezę, a że dyskoteka mieściła się całkiem blisko naszej stancji, postanowiliśmy wspólnie z dwoma kolegami się na nią wybrać. Wiadomo jak impreza, to i wcześniejsza zaprawa musiała być, po dotarciu na miejsce spotkaliśmy jeszcze kilku kumpli od nas z roku, więc impreza robiła się coraz przyjemniejsza. Po jakimś czasie, zauważyłem, że na miejsce dotarła już znajoma i była z kilkoma koleżankami.

Portret użytkownika stanley

Są możliwości a mimo wszystko nic.

Witam Panowie.

Portret użytkownika stanley

LTR

Witam Panów, dawno nic nie pisałem na blogu i mało udzielałem się na stronie ponieważ trochę się działo w moim życiu, więc tylko zaglądałem tu co jakiś czas na chwilę. Pewnie przez to większość nowych użytkowników może mnie nie kojarzyć.

Portret użytkownika stanley

Dziewica = testy i problemy

Jak napisał Marso w MiniCzacie - dziewczyna robi mi jazdy.
W swoim poprzednim wpisie na blogu opisałem akcję z dziewicą: http://mobilklasik.info/fc_po_pierwszym_spotkaniu

Subskrybuje zawartość
средства для потенции мужчин в аптеках

www.uniti.ua

аккумулятор автомобильный купить