mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

SunLight - blog

Portret użytkownika SunLight

Atrakcyjność? Bycie przystojnym? Nie, akceptacja! By SunLight

Edit: Cholera, ale wypociny z tego wyszły. Ale jestem z tego bloga chyba najbardziej dumny, według mnie warto przeczytać.

Pewien użytkownik napisał do mnie z problemem brzmiącym mniej więcej tak - „Kiedyś byłem przystojny, teraz już nie jestem”. Zastanawiające – nieprawdaż? I tak sobie myślę, skrobnę jakiegoś bloga na ten temat – sucha teoria + trochę przemyśleń na jej temat.

Portret użytkownika SunLight

Dobrze zainwestuj. By SunLight

Wyobraź sobie, ktoś bardzo dobry daje Ci okrągły milion dolarów na zainwestowanie – ale tylko i wyłącznie w kapitał ludzki. Rodzisz się.

Idąc przez życie wydajesz swoje „pieniądze” na różnych ludzi – przyjaciół, kobiety, rodzinę. Masz przecież milion – możesz szaleć.

Portret użytkownika SunLight

O tym, dlaczego jesteś w błędzie.

Błąd.
Error.
Bug.

Dzisiaj poruszę kwestię czegoś, co spotyka nas dzień w dzień. Kwestię błędów.

Być może błędem jest, że dziś znów, po raz kolejny piszę Wam o moich poglądach. Poglądach, które wiele osób uważa za błędne. Być może błędem jest, że studiuję to, co studiuję. Być może błędem jest, że żyję.

Portret użytkownika SunLight

Powróciłem, bogatszy o życie. SunLight

Dawno mnie z Wami nie było.
Strona się zmieniła, wielu odeszło, wielu nowych się tu narodziło. Ja wracam. Po roku czasu wracam bogatszy o nowe doświadczenia. Dojrzalszy. Rok starszy. Może mądrzejszy.

Portret użytkownika SunLight

Penio chlapie naokoło, Twej dupeczce jest wesoło, o, spóźnia się okres…

Uwielbiasz spędzać z pięknymi kobietami cudowne chwile, prawda? Potrafisz delektować się każdą chwilą, każdym wdechem wciągającym do Twoich płuc powietrze zmieszane z jej niesamowicie intensywnymi perfumami… Kochasz delektować się jej prawdziwym zapachem, całować ją po całym ciele i potem wejść, wyjść, wejść, wyjść, wejść… Dać jej to, czego nikt inny nie zrobi tak jak Ty.

Portret użytkownika SunLight

Just live.

Po prostu żyj.

Uwielbiam to uczucie, kiedy robię 2,5km w basenie mimo, że płuca nie dają rady, mimo, że serce ledwo co pompuje krew. Uwielbiam ostatnie 25m, po których przychodzi odpoczynek. Uwielbiam uczucie, które towarzyszy wychodzeniu z basenu po tak dużym wysiłku – nogi z waty, ręce z waty, przyspieszony oddech.

Portret użytkownika SunLight

"Miłość nie istnieje w sobie, ale w nas, jest naszym osobistym dziełem."

Miłość jest tematem rzeką. Z jakiegoś, dziwnego, nieznanego mi powodu umiłowałem sobie ten temat i po raz kolejny chciałbym na ten temat co nieco wam przekazać. Wydaje mi się, że kolejna próba podjęcia tego tematu wiąże się ze zmianą moich poglądów co do życia i relacji z kobietami oraz oczywiście z dojrzewaniem mojego związku.

Subskrybuje zawartość
best-cooler.reviews/best-soft-sided-cooler-guide/

www.zinteco.com