mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

vanarmin - blog

Portret użytkownika vanarmin

Przelotny milf w klubie

Pewnego piątkowego wieczoru, sączyłem bezlitośnie browara w barze ze znajomymi z pracy. Późniejszą porą ekipa przeniosła się do klubu. Byłem tam by się dobrze pobawić, potańczyć i pogadać z ludźmi. Pozytywne nastawienie i uśmiech od ucha do ucha jakoś magnetycznie przyciągał spojrzenia obcych kobiet w moim kierunku.

Portret użytkownika vanarmin

Portale randkowe - wczuj się w rolę kobiety

Zastanawialiście się pewnie dlaczego większość kobiet nie odpisuje na portalach randkowych typu sympatia, tinder, badooo itp. Mnie to bardzo zaintrygowało - powiem szczerze. Może nie wyglądam jak Brad Pitt, ale wiem, że mam urok osobisty. A mimo to po założeniu konta na sympatii mam mizerne rezultaty, dziewczyny za często to nie odpisują.

Portret użytkownika vanarmin

KLAPKI NA OCZACH

Chyba większość z nas ma taki stan w życiu, że nie widzi wad drugiej osoby, lub je widząc po prostu bagatelizuje.
Poznajesz piękne dziewcze, zakochujesz się, idealizujesz ją na każdym kroku, jej wady są daleko gdzieś. Mijają dni, miesiące, lata gdy już trochę późno zaczynają przeszkadzać wspomniane wyżej wady.

Portret użytkownika vanarmin

Koniec filma

Stało się, to co wisiało w powietrzu od dłuższego czasu…. Po 2 latach i 3 miesiącach nasza wspólna droga rozdzieliła się na dwie mniejsze, każda zmierzająca w coraz bardziej odległym kierunku. Stwierdziliśmy oboje że nie możemy dalej iść tą samą drogą, bo staje się coraz węższa…

Portret użytkownika vanarmin

Wspólne mieszkanie razem - wielkie doświadczenie

Cześć,
Dawno już się nie udzielałem tutaj. Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami refleksją na temat mieszkania z dziewczyną.
Zacznijmy od początku. 3 lata temu wyjechałem do większego miasta na studia magisterskie. Po miesiącu poznałem piękną niebieskooką blondynkę – 4 lata młodsza. Od razu między nami coś zaiskrzyło. Po miesiącu znajomości zostaliśmy parą.

Portret użytkownika vanarmin

Poradnik dla atletów

Witam
Postanowiłem napisać pierwszego bloga na temat bardzo popularny wśród mężczyzn jakim jest siłownia. Jak wiadomo kobiety uwielbiają wysportowanych mężczyzn z sylwetką atlety.

Jak to mówią w zdrowym ciele, zdrowy duch i większa pewność siebie.
Ale co jest kluczem do sukcesu aby zbudować masywną i atletyczną sylwetkę?

Zacznijmy od treningu.

Subskrybuje zawartość
таблетки для поднятия потенции у мужчин

http://casino-ua.info

одежда для девочек Skechers