mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Yami - blog

Portret użytkownika Yami

Cyberlipa, czyli czatuj i płacz

Szlifowałem akurat inny tekst, kiedy nagle pojawiło się to znajome uczucie niepokoju. Na stronie pojawił się nowy wpis, a ja już czułem swym szóstym zmysłem, że ktoś w Internecie nie ma racji. Obowiązki wzywają. Czasami trudno pogodzić pracę superbohatera i życie osobiste, ale nie mogę spocząć, kiedy Gotham mnie potrzebuje.

Portret użytkownika Yami

One same się nie przelecą

Byłem ostatnio świadkiem zabawnej wypowiedzi. Jakaś pijana laska na imprezie zrzuciła taką bombę: Facetom tylko wydaje się, że podrywają kobiety, a tak naprawdę to one robią całą robotę. Powiem wam: zamurowało mnie. Słuchałem wszystkiego, nie wdając się w walkę na argumenty, z góry skazany na przegraną wobec takiej siły pasji i argumentów zupełnie z dupy.

Portret użytkownika Yami

Głuchota

Życie w swej teoretycznie skomplikowanej naturze okazuje się zaskakująco mało skomplikowane. Obserwując wszystko z boku, wydaje się, że w kilku truizmach i mądrościach Paulo Coelho jesteś w stanie zamknąć przepis na szczęście.

Portret użytkownika Yami

Chrzest ognia by Yami

Gorsze od zbłądzenia na ścieżce jest tylko nierozpoczęcie swojej podróży. Wielu z was głęboko wierzy, że przechodzicie właśnie wielkie reformy. Transformujecie w coś większego. Ale to nie prawda. Stoicie w przedpokoju z dłonią na klamce i umieracie wewnętrznie, czekając na cud, który magicznie wypchnie was za te drzwi.

Subskrybuje zawartość