mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czy ona sie ze mna bawi ? O co chodzi?

5 posts / 0 new
Ostatni
Pawel
Nieobecny

Dołączył: 2009-02-19
Punkty pomocy: 0
Czy ona sie ze mna bawi ? O co chodzi?

Hey ...

Ostatnio przyjechala do mojego miasteczka pewna dziewczyna. Umowilem sie z nia poraz pierwszy i zabralem na przyjemny spacer. Po spacerku dala mi buziaka w policzek i sie rozstalismy. na drugi dzien zabralem ja w nocy poogladac gwiazdy. strasznie jej sie podobalo. Od tamtego dnia zaczelismy chodzic za reke. W trzecim dniu ona chciala sie zemna umowic ale jej odmowilem bo chcialem jej dac znak ze nie mam zawsze dla niej czasu. Przyjela to ze zrozumieniem i spodkalismy sie nastepnego dnia. na trzecim spodkaniu poszlismy na spacer a potem do mnie .. po jakies godzince powiedziala mi ze musi zaraz isc... wiec zaczelem ja przytulac i nagle ona stwierdzila ze musi powoli isc bo musi cos robic.. zaczela sie ubierac i jak wychodzila zapytalem ja co jutro robi. jej odpowiedz byla w sumie identyczna do poprzedniej. Robie cos ale nie wiem co..
Chcialem jeszcze zaznaczyc ze nie bylo pocalunku.

co o tym myslicie ?

Dzassa (niezweryfikowany)

"Przyjechała do miasteczka" A jest możliwe, że w swoim starym miejscu zamieszkania ma chłopaka ?? Bo w takim wypadku jesteś miś-przytulak, żeby się nie nudzić w nowym otoczeniu.

Druga opcja: taki ma charakter i może po prostu tak traktuje chłopców. Zobacz jak zachowuje się wobec innych, czy też będzie taka "wylewna".

Pawel
Nieobecny

Dołączył: 2009-02-19
Punkty pomocy: 0

tutaj nie zna nikogo a u siebie tez nie ma chlopaka.. mi raczej chodzi o to czy przypadkiem czegos nie spiepszylem z tym niewykonanym pocalunkiem. Czuje ze wyszedlem troche na frajera bo zabralko mi jaj ja pocalowac.. :/

stoper
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 17
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2009-01-20
Punkty pomocy: 1

to podejdziesz i pocałujesz ją bez ostrzeżenia - na pewno ją to zaskoczy

Pawel
Nieobecny

Dołączył: 2009-02-19
Punkty pomocy: 0

dzieki za rady =)

rtic softpak 40

Clenodyn

詳細はこちら adulttorrent.org