mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Do przerwy 0:3

Portret użytkownika greg17_silesia

Klapa, klapa, klapa. Tak można podsumować zainicjowaną dzisiaj noworoczną zmiane samego siebie. Przełamałem lody, to pozytyw, reszta same negatywy.

Zacząłem w autobusie rano, jadąc do szkoły. Podeszłem do ładnej dziewczyny, wiek ok.16 lat. Zacząłem tradycyjnie : Cześć, Cześć, gadka typu gdzie jedziesz, gdzie się uczysz i nagle tematy mi sie urwały. Zawsze jestem gadatliwy, ale tym razem nie wiedziałem dalej co powiedzieć, ona wysiadła na swoim przystanku, ja na swoim i tyle.0:1
Druga była koleżanka w klasie. Wysoka, ładna blondynka, która marzy zostać aktorką. Całkowicie w moim typie, Od kilku lat się w niej podkochiwałem. Na przerwie siedziałem koło niej, nagle chwyciłem ją za ręke, i coś zacząłem do niej : coś o delikatnych dłoniach. Ona z uśmieszkiem się na mnie popatrzyła,i powiedziała : a tobie co? ja speszony odpowiedziałem: nic, nic, żartowałem. 0:2
Trzecia porażka, powrót do domu. Stoje na przystanku, obok mnie bez wątpienia SHB, +/- w moim wieku- pomyśle zagadam. Ale widmo wcześniejszych porażek nade mną krążyło,pozatym obudziły się we mnie wmawiane mi przez całe życie aluzja, o tym ze takie dziewczyny nie dla mnie, że na pewno ma chłopaka, że mnie wyśmieje i wyszło na to, że ona wsiadła do autobusu , który jechał wcześniej,a ja jak dupa stałem na przystanku dalej, myśląc jak to ja:, jakby to było gdyby była moja. To była największa porażka bo nawet nie zacząłem rozmowy.Nie zrobiłem nic w tym kierunku.

Dzisiejszy dzień totalnie podciął mi skrzydła i mimo, że chce dalej walczyć i się zmieniać, to widze, żę kłamstwa i kompleksy zalegające moją psychikę, wygrały dziś nad dobrymi chęciami i próbami zwykłego pogadania z jakąś fajną laską

Zresztą nawet nie mam wsparcia w rodzinie (mama pracuje na 1,5 etatu, tata wyjechał pracować do Irlandii) i w znajomych- jest ich niewielu, a niektórzy ciągle chcą obniżyć moją samoocene. Nie mam pojęcia jak radzić sobie z tym obojętnością na komentarze innych i pewnością siebie.Zapisać się na jakiś sport, czy coś w tym stylu. Czy zadbać o swoje ciało jakoś tak bardziej dokładnie, czy może poprostu faktycznie dziewczyny piękne nie są dla mnie.A wiecie nie mając, żadnego wsparcia, ciężko jest walczyć samemu, tym bardziej, żę nie robie nic interesującego, i nie mam w sobie charakteru drania
Chce walczyć, ale jeśli to nic nie da to zadowole się życiem takie jakie mam, przynajmniej będe wiedział, że próbowałem być szczęśliwy.

Odpowiedzi

Portret użytkownika glinx11

Chce walczyć, ale jeśli to

Chce walczyć, ale jeśli to nic nie da to zadowole się życiem takie
jakie mam, przynajmniej będe wiedział, że próbowałem być szczęśliwy.


Czyli co? Ile czasu masz zamiar próbować? Tydzień, miesiąc, rok? A potem co, dasz sobie spokój? Po prostu pogodzisz się ze swoim życiem, zaakceptujesz bycie nieszczęśliwym, tak? Nie wiem czy wiesz, ale zwycięzcy w ogóle nie dopuszczają do siebie perspektywy porażki - może się nie udać raz, drugi, trzeci, ale w końcu - już niedługo - jakaś fajna dziewczyna się znajdzie. I próbują wytrwale, a kiedy im nie wychodzi, analizują swoje błędy, jeśli trzeba, konsultują się na stronie, a potem znowu ruszają do boju. I zwyciężają.

A tak na marginesie dodam, że gdyby przełamywanie się było takie łatwe, to podrywaczem mógłby zostać każdy idiota (to znaczy oni też mogą, ale najpierw muszą przestać być idiotami).

Pozdrawiam.

Portret użytkownika greg17_silesia

Niestety takie sytuacje

Niestety takie sytuacje umacniają kompleksy i bzdure jaką wbiło mi do głowy otoczenie. Tylko teraz pytanie być kontrowersyjny czy nie? Iść na całość czy zadbać o resztki dobrej reputacji (miłego i sympatycznego chłopaka)? Mam motywacje, ale czy w tak beznadziejnym przypadku jak mój da się coś jeszcze zrobić - pytanie, które sam sobie czasem zadaje.

Portret użytkownika WojtuS7

Pewnie że się da ! Twój

Pewnie że się da ! Twój problem leży we własnej psychice obejrzyj sobie Secret, powinno pomóc jak nie widziałeś. Musisz chłopie się wziąść za siebie i walczyć dalej. Podziwiam cię że się przemogłeś i aż zagadałeś do 2 lasek, nie wyszło ale ważne że to zrobiłeś. Trzymam ze ciebie kciuki i czekam na następne wpisy w blogu. Trzymaj się !

Portret użytkownika Radian

Spokojnie to są złe dobrego

Spokojnie to są złe dobrego początki i tyle wiesz ile osób wchodzi na tą stronę i czytają wszystko co mogą. Na początku nie wierzą że to prawda itp. nie którzy próbują i myślą że zaraz pierwsza laska która się do nich uśmiechnie to od razu wzrokiem ich rozbiera, a jak podchodzą zagadać i im nie wychodzi to tak jakby w dzień którym w cieniu jest 35 stopni dostali wiadrem lodowatej wody. Co owocuje załamkom i ogólnie zrezygnowaniem. Nie możesz tak myśleć bo jak zauważyłeś właśnie w taki sposób w dostałeś pierwszy zimny prysznic.

Sorry Glinx wiem że trochę głupio jak ludzie biorą Cię za przykład dla innych ale Greg17, Glinx dostawał takie zrypy od innych za niektóre wpisy że 90% "podrywaczy" by się załamała i odpuściła i on też miał chwilę słabości ale dąży do celu całował się już laską czego może bez wiedzy z tej strony nie zrobiłby jeszcze długie miesiące jeżeli nie lata.

Grunt to nie poddawać się jak pierwszy lepszy frajer tylko wyciągać wnioski no i może nie rzucać się od razu na głęboką wodę tylko stopniowo testować swoje umiejętności na początku np trenować patrzenie ludziom w oczy itp czyli proste ćwiczenia. I na jakiś sport powinieneś się zapisać jeżeli masz czas i kasę to wzmocni twoją pewność siebie i da ci jakieś hobby.

Pozdrowienia i udanych "łowów"

o przy tym 0:2 ja tak

o przy tym 0:2 ja tak powiedziałem to pewniej pani jak tańczyłem z nią na sylwestrze, była w szoku po czym zapytałem jakiego kremu używa ta od razu się zainteresowała wzięła mnie do pokoju gdzie leżała jej torebka pokazała krem, perfumy chciała żebym wąchał i gadała gadała gadała... także wzbudziłem zainteresowanie, zaufanie i odizolowałem nie domykałem bo z tego co wiem kręci z moim kolegą Wink

A Twoje podejście pokazuje, że kompletnie nic nie rozumiesz.

Portret użytkownika greg17_silesia

Być może nie rozumiem

Być może nie rozumiem jeszcze wielu rzeczy, ale chce się tutaj właśnie o tym dowiedzieć. Zresztą myśle, że problem to po prostu chyba brak obycia, i duża rozbieżność między teorią a praktyką. Jak na to spokojnie dzisiaj popatrzyłem to w sumie taka porażka jest lepsza niż walkower.Trzeba piąć się w góre.

greg17_silesia , wiem jak to

greg17_silesia , wiem jak to jest , zaczynając pierwsze praktyki , los wręcz chce zeby to była porażka. Jednak gdy jak piszesz że jesteś gadatliwy a nagle nie wiesz co powiedziec , to w celu podtrzymania gadkii zastosuj jakiś INDIRECT (spytaj o jakąś opinie w danym celu - jak trafisz w temat to hb potrafi sie rozgadac) a i jeszcze jedno
jestem praktycznie z twojego miasta i chętnie się wybiorę z Tobą na jakąś gre dzienną do silesii czy gdzieś , rozwój jest ważniejszy niż teoria! a z tego co czytam widzę że jesteśmy na bardzo podobnym poziomie i mamy bardzo podobny wiek

jak jesteś zainteresowany , odpisz

Portret użytkownika greg17_silesia

ok. fajnie mieć kogoś ze

ok. fajnie mieć kogoś ze swoich stron. napewno jak będzie troche czasu to napisze. a przypuszczam, że jesteś z katowic, strzelając to z osiedla tysiąclecia

no ja nawet chetnie nawet

no ja nawet chetnie nawet bym coś zaatakował w ten weekend


@mathew
musimy sie jakos skontaktowac

Ja również mogę się do Was

Ja również mogę się do Was podłączyć w wspólnej akcji bo też z okolic jestem :]

Silesian ziom, zanim

Silesian ziom, zanim zaczniesz odnosić w tej branży jakieś sukcesy musisz najpierw popracować nad samym sobą. Dam ci 3 rady - żadna z nich ci się nie spodoba, a każda może zaprocentować.

1. Zacznij o siebie dbać. Zewnętrzny świat zawsze może nasrać na poczucie twojej wartości jeżeli nie masz tarczy jaką jest twój własny świat.

Zacznij chodzić na siłownię. Rok wytrwałości, a efekty dadzą ci pewność siebie. Nie musisz dążyć do "bycia napompowanym", dziewczyny uwielbiają, nawet bardziej normalnych facetów, ale elegancko wyrzeźbionych.

Zacznij czytać książki, powieści historyczne, fantastykę, literaturę poważną. Nie lubisz czytać? Nie jesteś typem humanisty? - ok, to pierdol książki, ale taką drogą nigdy nie pokażesz żadnej kobiecie że jesteś elkowentny.

2. Masz teraz 17 lat, to świetny wiek na znalezienie twórczego hobby. Pomyśl o wspinaczce, kręglach, tańcu breakdance lub towarzyskim, chłopie cokolwiek. Znajdz sobie jakąś pasję; znajdź sobie subkulturę którą jesteś wstanie pokochać. Jeżeli w tym wieku nie znajdziesz sobie pasji która sprawi że będziesz "inny" niż reszta, to póżniej może być jeszcze trudniej.

3. Przeczytaj dokładnie: materiały na tej stronie, oraz davidx ebook, badboy lifestyle audiobook.

Jeżeli poważnie potraktujesz te rady twoje podbijanie do dup będzie miało większą moc.