mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Brak jej orgazmu

10 posts / 0 new
Ostatni
VanDiego
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Moje miasto

Dołączył: 2015-08-29
Punkty pomocy: 21
Brak jej orgazmu

Spotykam się z pewną dziewczyną od 8 miesięcy. Mamy regularny sex prawie na każdym spotkaniu. Sama kilkukrotnie mówiła, że ze współżycia ze mną jest bardzo zadowolona i jeszcze nigdy tak dobrze nie miała, od razu się napala i jak mówi - mogłaby to robić ze mną zawsze. Widzę w trakcie podniecenie na jej twarzy, widzę jak zaciska pięściami kołdrę, lecz ostatnio powiedziała, że nie wie co to orgazm. Nie jest pewna, czy go ma, czy kiedykolwiek miała. Wg mnie, skoro nie wie, to nie miała. Chciałbym coś z tym zrobić. Mówiła, że nigdy się nie masturbowała, bo ją to nie kręci (próbowała raz, czy dwa). Pomimo napalenia, nie jest tam tak bardzo mokra jak moje poprzednie dziewczyny (raz wspominała, że rozmawiała o tym z ginekologiem). Swoje poprzednie dziewczyny potrafiłem doprowadzić do orgazmu za pomocą oralu, a u niej obserwuje bardziej obojętną reakcję i sama mi powiedziała, że dla niej minetki mogłoby nie być podczas stosunku. Zbliżenia z nią bardzo mi się podobają, jest w tym serio dobra i bardzo się stara. Ona też mówi, że nigdy ze mną nic nie udawała i zawsze bardzo się jej podoba. Orgazmu jednak nie ma. Chciałbym jej pomóc w jego uzyskaniu, lecz nie wiem jak to zrobić. Próbujemy różnych pozycji. Czasem łagodnie, czasem ostrzej, z muzyką, bez. Dodam, że nie używamy gumek. Z poprzednimi partnerami też nie miała orgazmu. Jeśli to ma znaczenie- jest bardzo szczupła. Tantra może coś pomóc? Kurs masażu? Możecie coś poradzić?

rymut27
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: .

Dołączył: 2019-02-20
Punkty pomocy: 18

Stary
Zrób jej porządną minete z palcem. To chyba najłatwiejszy sposób na doprowadzenie laski do orgazmu.

Liżesz łechtaczke, gdy zaczyna Ci odrywać głowę to lapiesz mocniej za biodra. Nie przerywasz, nie zmieniasz tempa. W pewnym momencie będzie Ci kazała spierdalać lub powie, że ma dość. Wtedy raczej będzie już po.

_______________________________
Szukam Winga - Łodź, Warszawa

Prawdziwy1000
Portret użytkownika Prawdziwy1000
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 100
Miejscowość: Rumia

Dołączył: 2019-03-21
Punkty pomocy: 34

Tantra jak najbardziej Czy masaż też

_Mr.X
Portret użytkownika _Mr.X
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: xx
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2018-08-09
Punkty pomocy: 50

Z tym orgazmem u kobiet jest różnie.
Kobieta powinna cały czas uczyć się swojego ciała. To jej problem, nie twój.
Tu raczej nie ginekolog lecz seksuolog powinien pomoc.

Podejmuj takie decyzje ,które przyniosa ci najlepsze wspomnienia~ Mr.X

Kimasxi
Nieobecny
bi-curious woman
Płeć: kobieta
Wiek: 27
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-10-14
Punkty pomocy: 257

a seksuolog mówi że u kobiet to zależy od fazy cyklu, nastroju, stresu w życiu, relacji z partnerem, że nie ma na to wpływu i widocznie nie trafiła na odpowiedniego partnera. tak mi powiedziała moja seksuolog-terapeutka-kij-jej-w-dupe po czym skasowała 120zł.
Powiem tak, w mojej rodzinie wiele kobiet nie lubiło seksu, ja uważam że pewne rzeczy po prostu mogą być genetyczne. Znajdź sobie inną babę. I też jeszcze dodam, że orgazmy można mieć tylko po prostu słabe i seks jest wtedy bardzo nudny i niewarty zachodu. Twoja laska jak się nasłuchała opowieści i naoglądała pornoli może myśleć że ten orgazm to jest nie wiadomo co i że go nie ma. Patrz czy jej się cipka kurczy mimowolnie kilka razy, albo spytaj czy odczuwa zmianę we wrażliwości łechtaczki na bodźce (łechtaczka ma erekcję i po orgazmie przestaje mieć i dotykanie jej jest nieprzyjemne wtedy lub przestaje działać podniecająco). Obstawiam że twoja laska ma orgazmy, nie bez powodu mówi że "nie wie" - coś jest na rzeczy. Ja 10 lat temu też mówiłam że nie wiem (a masturbacja od 4 roku życia) aż mnie zaczęło wkurzać pierdolenie ludzi którzy myślą że wiedzą lepiej ode mnie co ja mam a czego nie mam.

"There is no glory in being well-adjusted in a maladjusted society" — RSD Tyler

Prawdziwy1000
Portret użytkownika Prawdziwy1000
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 100
Miejscowość: Rumia

Dołączył: 2019-03-21
Punkty pomocy: 34

Może ona nie Wie co to orgazm 239

jaro12
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: ....................

Dołączył: 2013-05-13
Punkty pomocy: 98

Myślę że to że jest szczupła nie powinno mieć znaczenia. Pogadaj a nią szczerze co tak naprawdę lubi i probojcie tego. Moja była np dochodziła tylko w jednej pozycji

jaro12
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: ....................

Dołączył: 2013-05-13
Punkty pomocy: 98

W jakim wieku jest kobieta?

Oradea
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 00
Miejscowość: .

Dołączył: 2019-02-22
Punkty pomocy: 8

Rymut27, robiles to z jedna kobieta wiecej niz raz?
Jestem kobieta i powiem Ci z wlasnego doswiadczenia, ze gdy kobieta " odrywa" Twoja glowe, to albo juz wystarczy i wlasnie przeoczyles jej orgazm, albo idzie Ci tak slabo, ze nie sprawia jej to przyjemnosci.
Lechtaczka po orgazmie jest bardzo wrazliwa i jej stymulacja nie jest przyjemna
To tam jakby ktos chcial pobudzac manualnie Twojego penisa chwile po wytrysku.

skumbriaczek
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 31
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-08-15
Punkty pomocy: 0

może to nie kwestia fizycznosci i pozycji ale psychiki. jest miło,ale w jej głowie nie istnieje to "coś" związanego z tą relacją stąd brak orgazmu