mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Brak zaufania ze strony kobiety w zwiazku

7 posts / 0 new
Ostatni
Adwokat
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Holandia

Dołączył: 2015-02-20
Punkty pomocy: 16
Brak zaufania ze strony kobiety w zwiazku

Witajcie podrywaje, otoz jestem w zwiazku od niedawna lecz moja kobieta wciaz boryka sie z zaufanien do mnie, z racji ze podczas gdy juz krecilismy bylem z kilkoma innymi kobietami i jesscze przed wejsciem w zwiazek jej o tym powiedzialem, wczesniej klamalem ze innych nie ma. Coz wiem ze zjebalem ja, ale jakies porady?

Jestem łowcą, wiecznie.

SiuX
Portret użytkownika SiuX
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Cieszyn

Dołączył: 2017-09-11
Punkty pomocy: 201

A mógłbyś napisać jak objawia się ten brak zaufania? To by pomogło Wink

smerf8903
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-07-12
Punkty pomocy: 331

Dla mnie przegrana sprawa. Raz nadszarpniętego zaufania nie da się odbudować. Przynajmniej ja nie umiem już zaufać mimo najlepszych chęci.

SolidSnake
Portret użytkownika SolidSnake
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: rocznik '91
Miejscowość: Ostrołęka

Dołączył: 2017-03-05
Punkty pomocy: 205

Jeżeli ona weszła z Tobą w związek, to znaczy, że jednak ma do Ciebie jakieś zaufanie. Inaczej by tego nie robiła. Wiesz... To jest tak, że pewne kobiety obdarzą Cię od razu dużym zaufaniem, a niektóre będą podchodziły z pewną rezerwą. W tym przypadku na pewno ma znaczenie to, że byłeś z nią nieszczery, co nadszarpnęło jej zaufanie do Ciebie. Ze względu na to ona potrzebuje teraz czasu, aby Cię poznać, zobaczyć jaki jesteś, czy rzeczywiście może Tobie zaufać i otworzyć się szerzej na Ciebie. Daj jej ten czas. Bądź cierpliwy i szczery z nią. Nie rób rzeczy, które znowu sprawią, że w jej oczach wyjdziesz na kogoś, kto mówi jedno, a robi drugie. To wszystko jest ważne i jak będziesz o tym pamiętał, to po pewnym czasie dziewczyna będzie w stanie zaufać Ci na tyle, że będziesz mógł cieszyć się pełnią tego związku. Smile

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 692

Ja bym na sile jej do niczego nie przekonywal, wystarczy ze nie bedziesz jej dawal powodow do takiego myslenia. Jesli nie zluzuje To kiepsko bo toksyczna zazdrosc jeszcze nigdy nie pomogla w zwiazku. Poki co ma prawo tak myslec, kiepski start ale do wyprostowania. Zachowuj sie normalnie I nie krec juz jak wczesniej.

Adwokat
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Holandia

Dołączył: 2015-02-20
Punkty pomocy: 16

Dzieki, w sumie ostatnio za bardzo sie staralem zeby zdobyc to zaufanie i tym bardziej ona sie dystansowala, czasem sie zapomina o podstawach.

Jestem łowcą, wiecznie.

Admin
Portret użytkownika Admin
Nieobecny
Administrator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 43
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 1015

Sequel dobrze mowi, staranie sie teraz na sile przekonac ją, ze moze Ci zaufac sprawi tylko jeszcze wiecej podejrzliwosci. Poza tym pozostaje jeszcze cala gama kierowanie nastawieniem kobiety i metody troche mniej etyczne.