mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Było fajnie i się zesrało.

6 posts / 0 new
Ostatni
Norbert94
Nieobecny
Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 0
Było fajnie i się zesrało.

Witam,
piszę z zapytaniem i prośbą o ukierunkowanie mojego toku myślenia w stosunku do jednej kobiety.
Kilka miesięcy temu rozstałem się z ze swoją byłą. Zerwałem z nią, bo było toksyczna. Byliśmy razem 3 lata i szczerze.. Miałem wrażenie, że nie potrafię bez niej funkcjonować. Każda nowo poznana dupa, była dla mnie niewystarczająca. Zlewałem, a przez to te ganiały za mną jeszcze bardziej. Typowe. Zacząłem się już bać, że nie znajdę sobie już dupy z którą będę szczęśliwy.. Aż do czasu! Postanowiłem założyć konto na jednym z portali mających na celu poznawanie ludzi. Tinder. Przewinąłem tam parę fajnych targetów, aż trafiła się para. Dziewczyna, ładna, zadbana i w dodatku co wywnioskowałem po rozmowie i późniejszym spotkaniu, spokojna i inteligentna! Czyli to czego szukam. Pisaliśmy, że sobą około 3 tyg, zanim doszło do spotkania. Znaczącą kwestią jest to, że też rozstała się z chłopakiem miesiąc przed tym jak zaczęliśmy ze soba rozmawiać. Pisało się przyjemnie i nie chciałem tego zmieniać, a pisaliśmy całymi dniami przez co zapomniałem o zasadach podrywu.. Trochę szkoda, no ale trzeba iść do przodu. Spotkaliśmy się i chyba musiałem coś spierdolić bo po spotkaniu, dziewczyna zaczęła zachowywać się w stosunku do mnie trochę bardziej ozięble, mimo iż piszę do mnie dalej, że chcę mnie zobaczyć, lecz nie odzywa się juz pierwsza. Da się to wyczuć.
Panowie, chodzi mi głównie o to, że chciałbym ją lepiej poznać i w końcu zamknąć, lecz aktualnie nie wiem, czy powinienem rzucić chłodnikiem, czy olać przez pewien czas. Chciałbym znać Wasze zdanie, a na pewno się do niego dostosuje..
Postów tego typu jest multum, ale jak czytam, każda sytuacja, jest na swój sposób indywidualna, mimo iż dupy zachowują się tak samo Laughing out loud Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź!

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12363

do podstaw

skoro wiesz, co zrobiłeś zle, to tego nie rówb teraz

Nie, nie jest indywidualna. Plaster jest plastrem, zjebana randka jest zjebaną randką, pisanie do usrania i robienie z siebie psiapsiółę też wiadomo czym się konczy.

Temat zakonczony

Nie piszemy!

P.S. Pomijając staż prawie 4 lat na forum!!! No ja pier...

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

Kampro
Portret użytkownika Kampro
Nieobecny
Dołączył: 2010-05-14
Punkty pomocy: 81

Jeśli nie odzywa się pierwsza, to zerwałbym kontakt. Jeśli się wcześniej czy później sama nie odezwie, to znaczy że sprawy zaszły w niewłaściwym kierunku za daleko. Niby można takie rzeczy odkręcać ale jaki jest sens urządzać kolejnej kobiecie ołtarzyk? Świat jest pełen wspaniałych kobiet. To tylko nasz umysł płata nam figle wmawiając, że tylko ta jedyna.

epicki
Portret użytkownika epicki
Nieobecny
Dołączył: 2017-06-15
Punkty pomocy: 3

Pisałeś 3 tygodnie i nienajlepsza randka .Będziesz mieć nauczke aby nie tracić tyle czasu na pisanie a wcześniej się spotykać Smile

Anakin_Waterwalker
Nieobecny
Dołączył: 2017-07-03
Punkty pomocy: 52

stary, u mnie bylo podobnie, rok pisania- serio, serio i spotkanie. i bęc. posypało sie jak budowla z kart.

Dvdx
Nieobecny
Dołączył: 2017-05-23
Punkty pomocy: 58

za dużo analizujesz, zapraszaj ją na spotkania i dąż do dotyku a ty zamiast to zrobić w ciągu tygodnia, straciłeś 3 na PISANIE które nic ci nie dało. Jesteś zapchajdziura dla niej, i założę się ze ma nie jednego takiego orbitera jak ty, bo w końcu ona jest z tindera, jesteś dla niej taki sam jak reszta typa. bądź egoista i rób tak żeby tobie się podobało a nie jej.