mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Co to znaczy? Co ona chce osiągnąć?

Co to znaczy? Co ona chce osiągnąć?

Dziń dybry, ostatnio posypała mi się relacja z dziewczyną z ktorą się spotykałem, całowaliśmy, jakieś tam macania, peetingi, seksu nie było jeszcze... no ale kontynuując, ona się odezwała po jakimś czasie i napisała, pytając czy chciałbym kontynuować znajomość, że ona chce teraz się przyjaznić i że przyjazn można przecież rozwijać a ze związkiem można poczekać... o co jej chodzi po takich słowach? Czy to nie jakiś test? Nie jest mnie pewna? Czy może poznała kogoś i chce mnie mieć w rezerwie gdyby jej nie wyszło?

Kolejny "nietuznikowy"

Kolejny "nietuznikowy" dylemat na forum...
Jestes chlop czy pizda?
Co Cie to interesuje co Ona moze miec na mysli? Zapytaj sam siebie czego chcesz od tej relacji (seksu, przyjazni, zwiazku itd) i dąż do tego w rozsadny sposob.

po prostu chciałem znać wasze

po prostu chciałem znać wasze zdanie na ten temat, a czego chce od tej relacji? czas pokaże jak się to rozwinie, na dniach umówię się na spotkanie - odmówi 2 razy w przeciągu kilku dni - odpuszczę, tzn. na tę chwile to ona pierwsza pisze itd., z resztą zawsze tak było

Gracjan łapie się za

Gracjan łapie się za glowe..

Jaki test? Wyobraźcie sobie wszyscy, że są dziewczyny, ktore mogą dać się pocałować po 1000 randce i nic z tym nie zrobisz. To taki przykład. Teraz twój przykład. Tak, są dziewczyny co potrzebują czasu by wejść w związek bo to dla niej za wcześnie..

Ogarnijcie najpierw stronę jak trzeba a dopiero później dziewczyny bo płacz na forum jak nie wiem..

Portret użytkownika Stifler

Pewnie gdy wcześniej się

Pewnie gdy wcześniej się spotykaliście za szybko dążyłeś do relacji związkowej ona to wyczuła
i uciekła. Pamiętaj to ty masz dążyć do seksu a ona do związku nigdy odwrotnie bo tak się to kończy. Pewnie dziewczyna ma nadzieję ,że trochę ochłonąłeś to się odezwała. Co z tym zrobisz zależy od ciebie.

czyli co, dążyć teraz do

czyli co, dążyć teraz do spotkania? a na nim być po prostu wyluzowanym, zajebistym, eskalować dotyk i reszta standardów i czekać na rozwój sytuacji?