mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

czy warto im mowic jak dziala gra?

5 posts / 0 new
Ostatni
GM
Portret użytkownika GM
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2012-04-08
Punkty pomocy: 328
czy warto im mowic jak dziala gra?

Siemanko,

Kolega ktory czyta te strone od dlugiego czasu i stosuje sie do zalecen, postanowil wdrozyc w relacje z pannami typ bajery ktorej podstawa jest mowienie i uswiadamianie o tym co aktualnie i dlaczego sie dzieje miedzy nimi. Kiedy kobieta testuje, on ja informuje, ze to byl b. Slaby shit test itd. Demaskuje wszystkie zagrywki i rzuca im je w twarz. Ex kobieta, (z ktora zerwal po 5 latach) dowiedziala sie ze jest w zwiazku i zaczela wydzwaniac, pytac o spotkanie etc. - on jej wyjasnil dlaczego dzwoni, co bylo powodem, ze nie przyniesie to zadnych skutkow na dluzsza mete i wraca do zasady zero kontaktu. Nie powiem, czasem to dziala tylko zastanawia mnie, czy nie lepiej to zatrzymac dla siebie i na zewnatrz podejmowac tylko wlasciwe decyzje.
Czy dzieki temu kobietom nie bedzie latwiej go rozgryzc po jakims czasie? Wiadomo, ze moze to brzmiec na poczatku dla nich interesujaco, ze sie zna itd. Ale jesli wg mnie laska jest inteligentna to moze rozgryzc takiego goscia. Amoze warto je uswiadamiac i pomagac zrozumiec zasady funkcjonowania relacji?
Dzieki za uwage

zawsze traktuj ją jak równego sobie..

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 478

Po mojemu to jeśli on ją informuje o tym i o tamtym to ona zacznie mu robić na przekór i twój ziomek wyląduje tutaj zakładając temat :]

Źle wykorzystuje wiedze tutaj zawartą :]

Shivas
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-12-26
Punkty pomocy: 15

Pokazujesz tym samym, poniekąd, że jest łatwa. O wiele lepiej mając taką świadomość udawać że to wszYstko to wynik świetnej chemii i przeznaczenia niż pokazywać że wiesz jak ją rozgryźć, zabierasz jej radość z interakcji.

Christiano
Portret użytkownika Christiano
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Północ

Dołączył: 2013-05-11
Punkty pomocy: 693

Ja ostatnio z pewną kobietą zacząłem rozmawiać o kobiecych mechanizmach podczas spotykania się, randkowania. O testach i push pullach. Oczywiście opisywałem to naturalnie, poddając przykłady.
Panna była bardzo zdziwiona... pierwsze pytanie brzmiało, skąd wiem takie rzeczy? czy coś czytam? Oczywiście zaczeła negować moją wiedzą, twierdząc że nie jest tak jak mówię Smile Jestem zdania że nie ma sensu o tym mówić z kobieta, bo reakacja będzie podobna - zdziwienie, a co Ty pierdolisz? nie jest tak, z resztą jak Ty facet możesz wiedzieć coś o kobiecych zachowaniach?

Także klasykiem "nie rzuca się pereł przed wieprze".

"Sumiennie wszystko planuje. Inni zazdroszą mu farta, nie wiedząc, że on szczęściu pomaga, wybierając odpowiednie szkoły, zapinając pasy w aucie, a nawet planując dietę. Często samotny, bo nawet seks staje się dla niego jednym z zadań do wykonania."

Shivas
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-12-26
Punkty pomocy: 15

Sam też kiedyś to robiłem i nigdy nie przynosiło go w dłuższej perspektywie dobrych rezultatów. Można tego w małej części użyć do zbudowania autorytetu ale i tak są lepsze sposoby. Copperfield nie zdradzał sekretów swoich sztuczek.