mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziewczyna ogłasza związek po czym go rozwala

22 posts / 0 new
Ostatni
sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238
Dziewczyna ogłasza związek po czym go rozwala

Mam mega problem i sam nie wiem, Jak dałem się w to wpakować. Chemia między nami była kd samego początku - dokładnie ten sam humor a i nawet przez wielu znajomych wyglądamy jak brat z siostra.

Dwa tygodnie temu, po 3 miesiącach znajomosci dziewczyna ogłasza, ze jesteśmy para. I niby super, Ale od tamtego momentu ma dni mogą w kratkę, a ostatnio to już nawet nie są dni w kratkę, a bezczelne i chamskie ataki.

Nie poznaje jej i pojęcia nie mam co jej odwaliło. Faktem jest, ze ma mocno zjebanych rodziców - tatuś lekarz śledzi ja na gps (tak tak), a mamusia po każdym powrocie ode mnie sprawdza jej majtki.

Wstyd mi przyznać, Ale dziewczyna ma 19 lat i sam osobiście z tego powodu wiem że to duży błąd i wydawało mi się, ze i tak utrzymam ja na dystans, Ale ona uzależnila mnie od siebie: codziennymi telefonami, czasem do szóstej nad ranem, wideorozmowami i spotkaniami, na których było zawsze wybitnie.

Ale od tego jak ogłosiła związek, to pomimo że spotkania były super (3x w tyg.), to po każdym z nich odstawiala potężna jazdę, ze jej ojciec zniszczy ten związek, ze to ma termin ważności, ze powinienem przespać się z kimś innym i sporo takich bzdur.

Ostatnio w piątek uczepila się tego, ze kupuje sobie koszule i perfumy, a nie wyremontowalem mojej kuchni, podczas gdy ona nawet ze mną nie mieszka...

W sobotę spotkaliśmy się żeby nie zrywać - bo ja już oznajmilem że mam dosyć takich jazd - i panna odstawiła kolejne sceny tym razem na żywo. Na początku stwierdziła że jesteśmy razem i nigdzie się nie wybieramy... Macalismy się w klubie w toalecie, po czym ta zbiega na dół, ze to koniec i mam jej nie dotykać. Coś tam poprosiłem, żeby nie odstawiala debilizmow i wróciła na górę, Ale zamówiła ubera i sobie pojechała, pisząc smsy o końcu definitywnym.

Ja byłem lekko podpity i w sumie stwierdzilem, ze skoro to koniec to nie będę wracał do domu rozpaczać, tylko spróbuję się wyluzować. Do niczego nie doszło, Ale jedna laska chwyciła mnie za rękę, a miałem akurat telefon w drugiej i z zemsty wysłałem fotkę tej poprzedniej....

Budzę się o 12, a ta dzwoni zaryczana że w ogóle nie przewidziała konsekwencji swojego zachowania i że przeprasza. Mówi że nie zapewni mi stabilności plus rozpacza, ze przez te trzy miesiące czuła obrzydzenie do każdego innego faceta oprócz mnie. Widzi dwa rozwiazania: przerwa w związku albo koniec, co ona uszanuje jeśli tak postanowie. A ja ciągle jestem w szoku że w ciągu paru dni aż tak zmieniła swoją osobowość i jej ataki były coraz ostrzejsze. Nawet w tej rozmowie od płaczu w 20 minut przeszła do stanu zimnej i wyrachowanej suki, za co potem ja zjebałem że słabym skutkiem, bo kompletnie nie opuszczała.

Poznałem przez 3miesiace inna kobiete niż jest ona teraz. Po prostu jestem w szoku, ze im lepiej było z nami, tym bardziej atakowała - i to za bzdury typu kup nowa lodówkę, a nie koszule, gdy nie mieszkała nawet ze mną...

Panowalem nad sytuacja, Ale odkąd jej tatuś, czyli parę dni temu, stwierdził że to zniszczy za wszelką cenę, wstąpił w nią jakiś demon... Stanęło na tym, ze mamy teraz przerwę i ona odezwie się jak się zdecyduje...

Kompletny rollercoaster... Sam nie wiem jak dałem się w to wciągnąć. Po prostu była magia, a teraz jest piekło i nawet nie wiem jak się nazywam. Dziewczyna w czwartek mówiła, ze od października rozwazymy zamieszkanie razem, a od soboty zerwała już trzy razy. What the hell...

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

Sorry za literówki ale słownik z telefonu zrobił swoje.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 692

Run Forrest, Run!

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

Gdyby była chociaż 8/10 to bym zwiewał już dawno........
F#ck... dawno mi ktoś tak fizycznie nie odpowiadał...

Patson
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Świat

Dołączył: 2018-02-05
Punkty pomocy: 65

To Twoim życiem kieruje kutas i chęć seksu czy zdrowy rozsądek i chęć prowadzenia harmonijnego życia i związku? W tym momencie wydaje mi sie, ze jednak kutas, bo nie masz innego wyboru.

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

del

vanKamilian
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Zielona Góra

Dołączył: 2019-05-25
Punkty pomocy: 1

Bylem z taka kobieta,moja rada uciekaj,bo zrobi w twojej glowie duzo złego,moja miala 27lat i byla psychologiem Smile dalej mam po niej lekki nie smak.

komentator
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-09-22
Punkty pomocy: 22

Pewnie ma już nowy target, a rodzice to tylko wymówki, zachowaj godność i odejdź, a na powrót będzie musiała sobie zasłużyć

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

Akurat z rodzicami problem jest od samego początku. 80% tego co mówiła to jej rodzice.

BTW-czy ktoś się tutaj wypowie w więcej jak w jednym zdaniu?

vanarmin
Portret użytkownika vanarmin
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2011-11-20
Punkty pomocy: 564

Z Twojego opisu wynika, że laska ma zdrowo zryty beret, a Ty się jeszcze zastanawiasz jak ugryźć ten temat. Lepiej daj sobie spokój na obecnym etapie, spierdalaj póki czas.
Co z tego jak laska jest dla Ciebie 10/10 jak ma najebane we łbie? Chłopie uroda to nie wszystko. Z resztą mnóstwo jest ładnych i ogarniętych kobiet.

"To co mówi kobieta jest jak chmura wędrująca po niebie: dobrze uformowana i spójna, a po chwili nie do poznania"

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 481

Stary, spieprzaj od tej laski jak najdalej i zerwij z nią jakikolwiek kontakt.

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

Panienka jeszcze ogłosiła, że w przerwie spotka się z kolegą, który przede mną był w seks relacji z nią. Powiedziała, że nie planuje nic z nim robić, ale to będzie dla niej test czy się nim brzydzi - bo jeśli tak, to znaczy, że wróci do mnie.

No to co - czas chyba poruchać jakieś panienki na mieście aby sprawdzić, czy to było faktycznie to? Smile Trzy wystarczą? Albo cztery lepiej - tak dla pełnej i absolutnej pewności? Czy może wybzykać cały klub dla 100% zdecydowania? Potem sobie zarządzę tydzień przerwy i dokonam porównań między każdą jedną, a tą. Dla mnie - przy moim poziomie aparycji - no fu##cking problem.

Fair deal, huh?

EDIT:
Uuuuuuu, panna nie przystała moją propozycję testów Laughing out loud "Po takim czymś na pewno do ciebie nie wrócę".

NO CÓZ - TO ELO!
A ja czuję się wyjebiscie, bo skończyło się na tym, że to ja dyktuję temat. Nie jestem organizacją charytatywną dla wymyślonych bez powodu przerw. Wink + inne, może dojrzalsze panienki na Starym czekają...

Marcinooo
Portret użytkownika Marcinooo
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Olsztyn

Dołączył: 2019-05-02
Punkty pomocy: 65

Nie planuje nic robić... Taa, kopa na pizde i elo Laughing out loud

"W życiu nie ma porażek, są tylko lekcje"

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 610

Cieszę się, że poszedłeś chwilowo po rozum do głowy. Dodaj do tego pozostałe negatywy i zapisz to wszystko sobie, bo to realny obraz, który dostrzegą bez problemu oczy pizdą niezarośnięte.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

To nie tak, że oczy pizdą zarośnięte, bo my pierwsze kontakty seksualne mieliśmy po dwóch miesiącach spotykania się, co nie zdarzyło mi się nigdy przedtem, więc tym bardziej wskazywało na wartość tej relacji.

I tu nie chodzi o tematykę seksualną, ale o to jak pomiędzy obiema osobami była chemia - nić porozumienia, po prostu bez słów. Wystarczyło się po sobie spojrzeć i wszystko było w porządku.

Bolą odwiedzone miejsca na Starym, w których działy się świetne rzeczy.

Ja byłem mocno wkurzony z tego względu, że dziewczyna jeszcze tydzień temu rozważała zamieszkanie ze mną od października i podpytywała oraz ostrzegała przed tym, żebym nie miał innych na boku, a dzień później po prostu stała się kompletnie inną osobą, która cisnęła dosłownie za wszystko i za nic. Wyobraź sobie, że masz obraz dziewczyny przez 3 miesiące stały i pewny - a nagle ktoś staje się straszliwie wyrachowany aż nie do poznania jak kobra.

Ja nie wiedziałem co się dzieje i o co chodzi. Wszystko zaczęło się od jej ojca, który powiedział jej w piątek, że zniszczy tę relację za wszelką cenę. Zaczęła mówić o przerwie, żeby w domu jej sytuacja się ustabilizowała i poczuła trochę luzu, bo byłem tam tematem nr 1 przez całe 3 miesiące.

I propozycja tej przerwy zdestabilizowała mnie zupełnie, bo związek rozwijał się konkretnie i sielankowo. Wszystko zgodnie z planem, aż sytuacja wywróciła się do góry nogami o 180 stopni z w ogóle niezrozumiałego powodu.

Ja sam też zawiniłem, bo wysłałem jej SMSa od byłej fuck friend, która akurat wtedy w piątek obudziła się, czy się nie pobzykamy. Miała to być kara za idiotyczną propozycję przerwy, w trakcie której nie mielibyśmy się w ogóle spotykać.

Ale ja nie jestem organizacją charytatywną i nie widziałem w tej przerwie absolutnie żadnego sensu. Może dla niej tak - ale co to za pomysł, aby od siebie nagle odpocząć, gdy zabiegało się o spotkania 4 razy w tygodniu? Ja nie musiałem nic proponować - propozycje spotkań zawsze wychodziły od niej. Telefony od niej... To była jak atomówka w ciepły, bezchmurny i słoneczny dzień.

Absolutnie rozumiem, gdyby relacja rozpadła się z konkretnego powodu - np. ktoś ewidentnie zdradził, ale tutaj? Nie mogę wskazać żadnej przyczyny i to jest najbardziej destabilizujące.

Byłem się odchamić na starym rynku, ale przechodząc obok tych miejsc..... wszystko brzydnie i chce się przepraszać.
FUCK.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 610

Sirkaszanka, czaję Twój dylemat. Miałem tak dwa razy, świetny klimat, zajebista nić porozumienia, wyro, plany, a tu jebs, nagła zmiana, brak sensownych lub jakichkolwiek wyjaśnień.
Ale TO NIE MA ZNACZENIA. Nie to nie i cześć jak czapka. Po prostu. Mówisz sobie "Chuj to znaczy i mnie to nie interesuje, widocznie jednak panna rozjebana, albo sytuacja w domu, i to nie moja wina, nieważne.".
Wspomnienia z miejscami będą, zastąpią je nowe za jakiś czas, a emocje opadną i już Cię nic nie będzie bolało, nie będziesz tego czuł.
Trzymaj się swoich zasad, ja też tak mam, żadnych przerw z dupy, jak ktoś potrzebuje przerw to nie jest pewny albo ma coś na boku, chuj wie z resztą, nieistotne, masz przekonanie, że przerwy są bez sensu i nie akceptujesz na wczesnych etapach i tyle. Jak mi panna mówi, że potrzebuję przerwy to mówię jasno: żadnej przerwy, dla mnie przerwa = koniec relacji.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

Kratka
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 34
Miejscowość: Nibylandia

Dołączył: 2018-06-06
Punkty pomocy: 14

Zapisz swe przeżycia róż to istny scenariusz tureckiej telenoweli...Bo pannę to z kosmosu wyrwales...
Nie ważne jak wygląda ważne że psychopatka pewnie jest!

A Ty uciekaj pokis zdrów na umyśle jeszcze jesteś!!!

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

del

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

del

Stormbringer
Nieobecny
Wiek: ...
Miejscowość: Brak danych

Dołączył: 2011-11-29
Punkty pomocy: 153

Jest goscinna w kroku - to jej odjebało. To zapewne ta magia o ktorej prawiles powyzej.

Stormbringer

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

delete

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 238

del