mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziewczyna z firmy, z którą współpracuję, jak rozegrać?

7 posts / 0 new
Ostatni
bitethedust
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2019-01-13
Punkty pomocy: 0
Dziewczyna z firmy, z którą współpracuję, jak rozegrać?

Czołem wszystkim, trapi mnie jedna kwestia do której zabieram się jak pies do jeża, bo grunt wydaje mi się dosyć grząski więc docenię świeże spojrzenie Smile

Sytuacja następująca - pracuję w firmie A, dziewczyna pracuje w firmie B, od czasu do czasu zlecam jej małe zadania do wykonania. Mamy kontakt telefoniczny, uda się czasami wpleść coś luźniejszego i oznaki zainteresowania są ale wiadomo, ona w pracy, ja w pracy, każdy podsłuchuje i ciężko to w takich okolicznościach ruszyć. Raz się widzieliśmy na oficjalnym spotkaniu, bezwzględny brak możliwości podejścia.

Jak uważacie - atakować bezpośrednio z ustawieniem się na kawę telefonicznie po godzinach pracy czy coś bardziej finezyjnego zastosować? W takim układzie obawiam się jej zaskoczenia i może z paniki odmówić, zasłaniając się korporacyjnym bajdurzeniem.

Opcja druga - napisać na instagramie, krótka gadka i stamtąd przeskoczyć na telefon

Opcja trzecia - zaskoczyć ją bezpośrednim podejściem przed jej biurem, przed pracą - ryzykowne bo kawałeczek muszę przejechać a może akurat przyjść do pracy szybciej/później i cały misterny plan pójdzie się kochać

Evolve
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Zielona Góra

Dołączył: 2019-02-24
Punkty pomocy: 67

Na pewno nie baw się w jakieś instagramy jak niepewny siebie stulejarz. Jak ją zobaczysz podejdź i pogadaj luźno przez chwilę, potem spróbuj ją wyciągnąć na kawę podpierając to tym, że fajnie się wam rozmawia a w pracy zawsze coś wyskoczy i musicie się szybko żegnać.
A najlepiej to jakbyś o niej zapomniał i znalazł sobie kobietę spoza okręgu pracy, dla własnego spokoju ducha, w końcu nie raz powiedzenie "nie sra sie tam gdzie sie je" się w takich sytuacjach sprawdzało.
No ale jak chcesz to ryzykuj wariacie - może też jej wpadłeś w oko i spędzicie ze sobą w przyszłości wiele przyjemnych chwil.

The only time success comes before work is in the dictionary.

bitethedust
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2019-01-13
Punkty pomocy: 0

I plusik za konkretną odpowiedź poszedł. Oczywiście na nic się nie nastawiam, kompletnym beginnerem nie jestem, bardziej mnie ta sytuacja ciekawi i chcę to ogarnąć dla samego siebie, dla własnej edukacji.

Incarnatiom
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-08-27
Punkty pomocy: 19

po 1. nie wiem jak u Ciebie w pracy u mnie plotki roznoszą się bardzo i łatwo zjebac pijar, dlatego nie zapraszalbym jej nie wymieniając ani słowa. Może gra niewarta świeczki?
Po 2. Jeżeli pierwsze się zgadzasz to po prosty zleć następne zadanie osobiście. Powiedz ze byłeś akurat w okolicy, a już Cię nudzi GSM (telefony) i chciałeś wreszcie pogadać na żywo.
Po 3. Jeżeli 2 pierwsze zrozumiałeś i nadal uważasz ze warto i nic poza zupełnie nie widzisz no to proponuj jak człowiek człowiekowi.
To nic dziwnego ze ktoś z kimś chce się spotkać.

W ogole to wolna?

ps do wszystkich to ja osrywam zasady stad i mam mniej ruchania niż na badboya, ale szczersze relacje. Podobna drogę rekomenduje dojrzałym.

Incarnatiom
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-08-27
Punkty pomocy: 19

Kurwa, dubel

Owski
Portret użytkownika Owski
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Małopolska

Dołączył: 2018-08-24
Punkty pomocy: 71

na instagramie mozna fajnie nawiązać relację - po zaobserwowaniu panny, gdy wrzuci jakas relacje na story jak sie fajnie do niej odniesiesz możesz duzo ugrać, a jezeli nie bedzie chętna czy zainteresowana to nawet nie wyjdziesz na napalenca bo przeciez zagadaleś bardzo na luzie.

poki co oferty spotkan sam na sam sobie daruj, nie znacie się wcale i może się panna do tego zrazić.. (moze ma w ogole kogoś? )

Nie pomogłem wystarczająco?
wal priva Wink

Klubowo - Instagramowy podrywacz!

bitethedust
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2019-01-13
Punkty pomocy: 0

Dane wywiadowcze głoszą, że nikogo nie ma. Przetrawię to jeszcze, czy w ogóle warto tego tematu ruszać.