mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziewczyna z internetu. Ocena sytuacji + jak to zakończyć

6 posts / 0 new
Ostatni
qzw
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-10-01
Punkty pomocy: 0
Dziewczyna z internetu. Ocena sytuacji + jak to zakończyć

Sprawa wygląda tak. Poznałem w internecie dziewczynę. Byliśmy na dwóch spotkaniach do tej pory. Niby było fajnie na tych spotkaniach, dużo śmiechu, rozmów, sama przedłużała to spotkanie itp. Na drugim spotkaniu odprowadziłem ją pod dom, i pomimo tego, że wydawało mi się iż może skończyć się to pocałunkiem na pożegnanie ona odwróciła głowę i skończyło się na policzku. Niby było by jeszcze do przełknięcia bo wydawało się, że idzie do przodu. Ale właśnie, zawsze jest jakieś ale. Dziewczyna z gatunku tych stanowczych, nawet bardzo. Do tego bardzo ładna. Chociaż na portalu nie ma zdjęć. Tylko raz zainicjowała sama kontakt. Parę razy zaczynałem rozmowę ale stwierdziłem, że to nie ma sensu bo sama nie inicjuje oprócz tego jednego razu. Sama mówi, że lubi poznawać nowych ludzi, nie lubi się nudzić, itp. Cały czas długimi godzinami siedzi na portalu na którym się poznaliśmy. Nie mam wątpliwości, że nie jestem jedynym absztyfikantem/„kolegą”/ zabijaczem czasu. Prawdę mówiąc odechciało mi się kontaktów z nią. Problem w tym, że podczas ostatniego spotkania na pożegnanie rzuciłem o kolejnym spotkaniu w tą środę. Tak wiem, głupie to było. Ale przed tym byliśmy w pubie i alkohol zrobił swoje. Chcę to wygasić jakoś w kulturalny i nie chamski sposób tym bardziej, że dziewczyna pracuje w pokrewnej branży do mojej i potem w przyszłości nie chcę mieć problemów zawodowych przez urażoną kobietę Tongue najlepiej, tak żeby wykręcić się też od tego spotkania Tongue
Mile widziane wszelkie wskazówki, pomysły cokolwiek.

I nie. Nie szukam kogoś na jedną noc tylko do związku.

smerf8903
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-07-12
Punkty pomocy: 332

Ale podoba Ci się nadal? To po co odwoływać? Nie oczekuj, że po dwóch spotkaniach kobieta będzie chciała się całować, sama do Ciebie będzie wypisywała i pousuwa konta ze wszystkich portali randkowych. Czy sam usunąłeś stamtąd konto? Chyba nie, skoro widzisz, że ona wciąż tam jest.

qzw
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-10-01
Punkty pomocy: 0

Oczywiście nie oczekuję. Ale biorąc pod uwagę to co mówiła, i przede wszystkim to, że nudzi się. Mam przekonanie, że to nie jest dobry wybór. Niby mi się podoba. Ale nie koniecznie chce mi się tracić czas na kolejną osobę która traktuje mnie jako czasoumilacz bo akurat jej się nudzi. Miałem podobną sytuację jakiś czas temu tylko skończyło się po znacznie większej ilości spotkań i dłuższym czasie. Mądrzejszy o doświadczenia chce sobie tego darować. Owszem mam konto. Ale od kiedy się poznaliśmy to nie wchodziłem tam. Jednak mając na uwadze wcześniejsze doświadczenie po prostu po pewnym czasie sprawdziłem jej aktywność. I jest przerażająca. Z resztą wczoraj po kilku dniach milczenia napisałem do niej zwykłe co słychać. Odpisała opisem swojego weekendowego wyjazdu i dodała, że zaraz idzie spać. Pożegnaliśmy się więc gdy potem ona jeszcze długo walczyła na tym portalu. Nie widzę więc sensu w inwestowanie w tą znajomość. Niby byliśmy umówieni na środę, ale bez szczegółów. Może po prostu w środę napiszę, że coś mi wypadło, ale nie podam kolejnego terminu?

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 692

Ona już o tej środzie dawno zapomniala poniewaz ja to srednio interesuje a ty srasz w gacie jakby to była sprawa życia lub smierci.

qzw
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-10-01
Punkty pomocy: 0

No taką mam nadzieję, bo nie zamierzam się odzywać. Liczę, że umrze śmiercią naturalną.

Szarada96
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-02-13
Punkty pomocy: 21

Chcesz to urwij kontakt Laughing out loud chyba zbyt emocjonalnie do tego podszedles