mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

FB dziewczyna niedostępna, suko-tarcza.

39 posts / 0 new
Ostatni
Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15
FB dziewczyna niedostępna, suko-tarcza.

Witam
Sytuacja prziedstawia się tak (nie będzie krótko Wink). Spodobała mi się pewna dziewczyna na FB (brak możliwości kontaktu w inny sposób) - 19 lat, wygląd i ciało wg mnie 10/10. Myślę że jest nawet ładniejsza niż modelki. Mniejsza o to.
Pisałem do niej wcześniej 2 wiadomości oczywiście nic w stylu "jesteś piękna" Laughing out loud Zresztą ja nigdy na początku nie powiedziałbym tego dziewczynie (nawet w czasach jak nic nie wiedziałem o podrywie). Były one bez odzewu i nie wyświetlone. Minął miesiąc zapomniałem o niej. Na początku maja wysłałęm jej zapro do znajomych (myślę raz się żyje) Po ok. 2 tydgodniach zaakceptowała je. Nie powiem lekko mnie to podjarałó ale później zobaczyłem że akceptuje większość lub wszystkie zaporszenia. No ale nic. Piszę do niej zabawny tekst, wyświetla ale bez odp. Po kilku dniach kolejny, to samo. Miała na swoim profilu napisane że jest w "związku małżeńskim" i tu jakaś kumpela. Zagaduje do tej kumpeli i pytam "czy twoja koleżanka to zawsze taka nieśmiała" a ona "która?", podaję inicjały. Nie będe pisał o całej rozmowie bo to nie ma sensu ale była ona zabawna.
Na swoim profilu wstawiam linki z YT do utworów muzycznych najczęściej metalowych. W ten sam dzień w który wstawiłęm jeden z nich pojawia się na instagramie tej pierwszej zdjęcie na którym salutuje (widać część ręki ale idzie się domyśłić) i pod kurtką ma kangurek w moro, przy zdjęciu opis związany z jakąś planetą. Jedym z tych linków które wstawiłem tego dnia było video z utworem metalwym na którym jest pokazane powstanie Ziemii, planetoidy, kosmos itd. Mam u siebie w zainteresowaniach napisane m.in. militaria
Po dniu od tego jej zdjęcia zagaduje zwykłym "hej" ona "co"
tu jeszcze 2 moje wiadomości ale bez odzewu.
Początek czerwca. Piszę do niej zadająć pytanie związane z FB ona "interesuje cie to ponieważ...". Dalej zaczepna rozmowa o czymś innym, śmieje się z moich żartów "hahaha" znów te zasrane lajki itd. Po ok. 5 wiadomościach zapytałem o coś co miało akurat podtekst seksulany. Ona zmieszana napisała "yyyy" póżniej jeszcze kilka wiadomości i znów brak odzewu. Po 3 dniach pytam o to co robi na zdjęciu czyli o jej zajęcia. Wyświetla, brak odp.
Wstawia ona na swoim profilu śmieszny filmik (wręcz idealnie w moich klimatach ale ona nie mogła oczywiśćie tego wiedzieć). Zostawiam komentarz a ona "ale nikt cie nie prosił o komentarz kolego" a ja "ale ja nie jestem twoim kolegą" tutaj jej polubienie w postaci radosnej mordki (ja już wyrosłęm z takich bzdet wiec nie robi to na mnie wrażenia). Jeszcze kilka komentów do których włącza się jej kolejna kumpela. Jest zabawnie.
W ten sam dzień wstawiam na swój profil kolejne 2 utwory rockowe tego samego zespołu. Przy jednym zostawia ona koment "ale gówno" Prawdopodonie to był sarkazm. Ja odnoszę się do jej komenta dosteje lajka z sercem. Ona "spk i tak nikt cie nie lubi" i znów moja zabawna odp i lajk "haha" (dziecinne to ale co zrobić)
Po kilku dniach piszę do niej zwykłe "hej", ona "co chcesz" a ja "ciebie :)" ona "odwal sie" "burza chyba na ciebie źle wpływa", brak odp, jeszcze 2 wiadomości ode mnie. Wyświetla ale nie odpowiada.
Po 3 dniach piszę "witam ozięble" pna "po co piszesz" i tu i wiadomość że ma fajnego pieska, (bo rzeczywiście ma, moja ulubiona rasa od jakichś 7 lat)i konczę pytaniem. Bez odp. Nie powiem lekko się po tym wkurzyłem. Może oczekiwała jakiegoś flirtu. No nic, było minęło.
czekam tydzień. Witam się z nią po francusku (może to brzmieć dziwnie ale tak było Laughing out loud)
Na początku jej docinka którą odbijam w bardzo zabawny sposób co ona kwituje "weź się odpierdol ode mnie xd"
Napisałem jej że jest śmieszna, ona "wiem"
Ja postawiłem w tym momencie wszystko na jedną kartę i napisałem:
"Widzę że rozmowa tutaj nie ma przyszłości więc podaj swoje 9 cyferek a załatwimy to inaczej"
Ona: ok
Tu też się wkurzyłem. Tylko "ok"?
Na następny dzień piszę "ok a nie zapomniałaś o czymś?"
ona: "o czym". Oczywiście udaje Greka. Czy ja liczyłem że mi poda nr? Tak ale nie wykluczałem że nie da, lub coś napisze.
Później z jednej mojej wiadomości się śmieje "hahhaaha Xd"
Wymyślam historyjkę z samolotem że niedługo mi się skończy paliwo i latanie za jej samolocikiem. Ona "xddddddd" Później dopowiadam ciąg dalszy, ona "weź się pier***nij w łęb", końcówka historyjki, "weź się pierd***ij w ten głupi łeb" tu napisałem "Ja się pierdol**łem już dawno a widzę że metafora to dla ciebie czarna magia" Czy było to słabe, pewnie tak, ale to nic.
Późniejtego samego dnia piszę do niej "jesteś bardzo niegrzeczna i należy ci się lekcja szacunku", "wal się", a ja "i wyszło szydło z worka" później to były teksty "odpieprz się ode mnie", trochę docinek z mojej strony. W końcu ona piszę "możesz po prostu nic nie pisać". jeśli będzie trzeba wstawię później w poście jak to dokłądnie wyglądało jeśli będzie trzeba.
Najlepsze jest to że na drugi dzień dodaje do moejgo statusu na FB, swój sarkastyczny komentarz i lajka z mordą uśmiechniętą.
Początek lipca, 9 dni po tamtym piszę do niej. Nie cześć tylko "to kiedy mnie uderzysz z lewego prostego ;)"
Ona gubi literki i pisze coś w stylu "weź wyp****alaj skończy się w końcu" odbiłem to, "weź nie pisze do mnie bo mnie po prostu wkuriwasz", ja napisałem i trochę tego nie przemyślałem "ale jakbym cie wkur*wiał to byś mi nie odpisywała", "To pa".
I co ona robi na następny dzień? znów lajkuje "Hahs" mój post.
Oczywiście na 2 wiadomości już nie odpisuje ale czyta je.
Ludzie z kim ja zadarłem? Laughing out loud Czy to jest jedna z tych toksycznych piękności o których pisze Adept? Co mam robić?
Oczywiście zagadywałem w tym czasie do kilku targetów na ulicy (na razie brak numerów).
Wierzcie lub nie ale miałem ostatnio kilka zjawisk któe naprawdę mnie zdziwiły i zaskoczyły. Zresztą całe życie jestem zaskakiwany Laughing out loud
Mogę o nich wspomnieć w późniejszych postach.

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 284

Mam nadzieję, że troll.

Jeśli jednak jakimś cudem nie...

Jesteś spalony od dawna, brniesz coraz bardziej w bagno. Jesteś w szambie po szyję i nawet nie zauważyłeś, że toniesz.

Nie pisz do niej więcej, urwij wszelki kontakt, zapomnij i unikaj wszelkich wspólnych znajomych.

Przeczytaj materiały dla początkujących jeszcze raz i ze zrozumieniem.

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

Aha czyli to nie jest granie niedostępnej tylko nigdy nie była zainteresowana mimo śmiania się z żartów. Nie mogła na początku napisać "odczep sie"?
To wszystko tak jak sobie myślę to zabawa z jej strony. Dziewczyny nie używają w ogóle sakrazmu? To była strata czasu i sam wyobrażałem sobie pewne rzeczy których nigdy nie było?

Bo ja ją widziałem na ulicy raz z kolegą i jak podjechałem na rowerze na pobliską ławkę i usiadłem to się z nim zatrzymała tak że stał od do mnie plecami a ona odwrócona do mnie ,wyciągła telefon przed siebie jakby robiła zdj (w moją stronę) i się rozłaczyli, później gdzieś mi znikła z oczu.
I drugi raz też ją spotkałem przypadkowo na rynku jak padał deszcz siedziała z 2 dwoma kolegami i coś jedli pod parasolem. Ja tylko się przyglądinąłem chwilę i później poszedłem w inne miejsce. Póxniej gdzieś znikkli.
Jeszcze mam inne dziwne zjawiska ale niw uwierzylibyście. Jak ktoś nie wierzy w takie rzeczy.

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12790

nie, nigdy nie była zainteresowana. Przynajmniej nie w takim aspekcie, jak byś chciał. No bo generalnie może być interesujące oglądanie jakiej małpy w zoo. Jeśli w takim zakresie to tak. Więc to takie dziwne zjawisko jest...

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 284

Przecież to stalking jest.

I jeśli dobrze przeczytałem to kazała ci się odczepić kilka razy.

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 606

"co chcesz"
"odwal sie"

Po takich tesktach już bym sobie odpuścil, a ona do Ciebie zebys pierdolnal się w ten głupi łeb.. To żadna sukotarcza. Jesteś taki jak każdy, który pisze do niej w ciągu dnia czyli przykladowo kilkanascie osób dziennie..

Ja również nie mam okazji spotkać tej czy tamtej, trudno. Dałem sobie spokój z internetem bo mi najzwyczajniej nie idzie na tej płaszczyźnie.

Ja to porównuje do mma. Nie idzie Ci w parterze to na chuj ją sciagasz do parteru?

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

OK a jakbym podbił całkiem przypadkowo do niej na ulicy to czy ona zachowała by się tak samo, czy myśląc w ten sposób że przez internet nigdy nie poznasz dobrze danej osoby, to w realu może okazać się interesująca a to co było na FB pójdzie w zapomnienie.
Oczywiście zaczynając rozmowe tak jakbyśmy się nie znali (bo tak jest, dopóki nie spotka się danej osoby w realu i nie zobaczy się jak się zachowuje, patrzy, jaką ma mowe ciała to to co się pisało tak naprawdę się nie liczy)

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

H8M4
Portret użytkownika H8M4
Nieobecny
Wiek: 99
Miejscowość: PL

Dołączył: 2017-11-09
Punkty pomocy: 128

Laska Ci kazała wypierdalać więc sie zastosuj i koniec tematu, co tu mędrkować

vioqo
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Trójmiasto

Dołączył: 2015-10-16
Punkty pomocy: 310

Laska Ci każe wypierdalać, a Ty tu się sarkazmów doszukujesz. Weź się od niej odpierdol stalkerze.

Texic
Portret użytkownika Texic
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2017-11-12
Punkty pomocy: 73

Wielki podziw dla laski że jeszcze Cię nie zablokowała... Pewnie dlatego że jesteś dla niej kolokwialnie mówiąc żenującym frajerem z którego ma ubaw.

Dziewczyna NIGDY nie była Tobą zainteresowania, a twoje zachowanie sprawia że NIGDY nie będzie. Brakuje Ci jakichkolwiek podstaw, nie masz bladego pojęcia o podrywaniu kobiet i to mega widać.

Usuń kontakt, zapomnij i bierz się za podstawy bo jeszcze mnóstwo pracy przed Tobą.

"Prawdziwe efekty pojawiają się wtedy, gdy już brak Ci sił"

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

Z podstawami zapoznałem się dawno temu. Wyrobiłem sobie pewne zdanie na ten temat. Fakt miałem przerwy w podrywie z powodów zdrowotnych. Tak pewnie ta laska uwaza mnie za malpe w cyrku czy żenującego frajera jak piszecie. Może w tym czasie zadziałał testosteron, podwyższylo się moje ego i zrobiłem to co zrobiłem a internet nie jest dobry na takie relacje. Na lato zawsze wariuje Smile
Dzięki tej stronce wiele się dowiedziałem ale też wiele przede mną. Po prostu podbijam do złych dziewczyn a jak podczas rozmowy w realu jest zabawnie czy interesująco (lub nie też się zdarza) to ona nie daje nr bo akuratt mężatka, zbyt młoda (ostatni przykład że okazalo się że.ma 13 lat a budową. ciała i ubiorem wygląda na 19) itd.
Będę cały czas próbował i nie opuszcza mnie dobry humor. A jeśli ty wytwarzasz pozytywną energię to inni ją od ciebie przejmują.

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 395

Uważasz, że laska 10/10 bo widziałeś kilka zdjęć? Ty tak poważnie? Człowieku, mało kobiet w rl?

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 606

"Uważasz, że laska 10/10 bo widziałeś kilka zdjęć?"

Często jest tak, że laska niby 10/10, a gdy mijasz ja na ulicy to albo za mała, albo za gruba albo ma pryszczaty ryj Laughing out loud

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 395

Albo wszystko na raz.

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

A właśnie ją mijałem na ulicy. Troszke w bioderkach ma (ale lubie takie). Z jakimiś mlodszymi kolegami chodzi. Ale totalnego unizania się nie będę robił bo jej mina mówiła sama za siebie. A w międzyczasie barmanka sama do mnie zagaduje i gadaliśmy ok. 30 minut. I jakieś 2 inne troche dziwne dziewczyny co każdemu mówią hej i patrzą jak ludzie reagują:D

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

Dupekkk
Portret użytkownika Dupekkk
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2014-12-09
Punkty pomocy: 84

Stwierdzam, ze przy takich ludziach ze mnie kasanowa Laughing out loud jest niezmierny i moge sie czuc doceniony Laughing out loud

Dominikkow
Portret użytkownika Dominikkow
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 21
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 691

7 lat zmarnowane.

_____________________________________________________________

Osoba, która wiecznie mówi „tak”, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

Na podstawie 1 przypadku tak stwierdzasz?

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

Dominikkow
Portret użytkownika Dominikkow
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 21
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 691

Tak. Jak w tym jest nie inaczej, to na jakiej podstawie mam twierdzić, że w innych jest lepiej?

_____________________________________________________________

Osoba, która wiecznie mówi „tak”, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

Tylko ta z góry mnie olała a w innych było zainteresowanie. Przecież w ogóle mnie nie znacie. Ja potrafię przyjąć na klate błędy. C'est la vie.

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

Minuzone
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2010-09-04
Punkty pomocy: 19

Nie musimy znać Twojej całej historii. Wystarczy poczytać o czym piszesz, na jakich rzeczach się skupiasz i co wzbudza w Tobie nie lada zadowolenie. Wiadomo pozory czasem mylą, ale wszystko sprawia wrażenie, że nie idziesz we właściwym kierunku. Kilka osób pisze Ci o tym, może warto się zastanowić?

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

W necie nigdy mi nie Szło więc odpuszczam ten teren całkowicie. A z nią można było rozwiązać to inaczej czyli w realu a FB pierd**nac o ścianę (czyli w ogóle do niej tam nie zagadywac). Ubzdurałem sobie coś w głowie i tak wyszło bo w rzeczywistości jestem całkiem inny.

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 284

Ty to wiesz,jak to wiem... Ona niekoniecznie.

A tak na serio to nie jesteś, osobiście nie wierzę, że ktoś może być zupełnie inny przez internet i na żywo. To by wymagało zmiany elementarnych przekonań, temperamentu, sposobu reakcji, długo by wymieniać. Co się zmienia to tylko kanał komunikacji i nic więcej.

Dowodzi tego choćby to, że kompletnie nie zauważyłeś w czym jest problem z tą laską. Wiedza nie znika i nie pojawia się magicznie w zależności od tego,czy jesteś w internecie czy nie.

Takie rzeczy to tylko w Fight Clubie i niektórych schorzeniach.

Możesz się tego wypierać i nic się nie zmieni, a możesz zaakceptować i coś z tym zrobić.
Wybór jest twój, tylko nie wciskaj innyma w szczególności sobie kitu, a jeśli wybierzesz rozwój to poświęć się temu w całości, analizuj, czytaj i znajduj rozwiązania.

Z fartem.

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

Nie zauważyłem bo myślałem że ona ma takie sarkastyczne poczucie humoru i za bardzo chcialem. Zresztą nie bombardowalem codziennie jej skrzynki wiadomoścami. A że wyszło w końcu że się ze mnie nabijała to inna sprawa. Ona woli dziewczyny bo z chlopakami ma bardzo małe doświadczenie (poza koleżeńskim oczywiście). I ten chlod wziął. się. z tego że nie jest jeszcze sama na tyle dojrzała na jakieś uczucie.

Jeśli chodzi o samorozwój to od ładnych kilku lat nad tym pracuje. Mam szerokie zainteresowania (można ze mną rozmawiać o wszystkim), pasje, pewność siebie, poczucie własnej wartośc i poczucie humoru praktycznie od dziecka. Nie boję się patrzeć w oczy super lasce, traktuje je jak każde inne.

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 284

No to kontynuuj to.

Problem z podrywem laski na FB, gdzie nie masz z nią żadnych wspólnych znajomych jest taki, że z marszu wpadasz w kategorię "creepy" napaleńca.

A może to tylko moje stetryczałe pieprzenie.
Do mnie kiedyś wypisywała jakieś 20 lat starsza babka (na swój wiek nawet niebrzydka, ale jednak - 20 lat!) właśnie w ten sposób, z tym że mnie akurat kojarzyła z lokalu.

Właśnie takie wypisywanie zaczepne, uznałem że coś z nią jest nie tak i zablokowałem.
Tamta może mieć takie same odczucia, tylko nieco mniej drastyczne, w końcu odpisywała ci w ogóle.
Bądź co bądź nie zna cię, więc sukotarcza sukotarczą, ale zwyczajnie jak rozumiem nie wie kim jesteś, jak ją znalazłeś, "co od niej chcesz", przez co widzi w tobie jedynie gościa, który desperacko próbuje ją poderwać na podstawie wyłącznie jej wyglądu. Nawet jeśli jesteś w porządku, to ona o tym nie wie.

Dlatego zdecydowanie bym odpuścił na twoim miejscu wszelkie podobne próby, o ile dziewczyna nie należy do jakiegoś tam twojego "social circle". Jeśli chcesz coś ugrać w internecie, to portale randkowe są znacznie lepszą opcją - o ile masz dobre zdjęcia i potrafisz zrobić sensowny opis.
Z tego co napisałeś lubisz rockową i metalową muzykę, jeśli twój wygląd to odzwierciedla to od razu odpuść sobie Badoo.

To chyba tyle w temacie, jak mi się coś przypomni wartego uwagi to potem dopiszę.

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

Coś w tym jest co piszesz w 4 akapicie. Prawdopodobnie tak to zadziałało.

Na Badoo byłem to co by się jej nie napisalo odnośnie szczegółuu ubioru, jakiegoś zainteresowania czy coś zaczepnego to i tak brak odzewu. Może jedna na ok. 20 odpowie. Ogólnie szkoda tam czasu jak się nie ma jakiegoś super-hiper zdjęcia.

A długich włosów nie mam. Raczej coś w stylu Admina Laughing out loud

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

Falcao
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Breslau

Dołączył: 2018-03-27
Punkty pomocy: 23

Jak dla mnie nic nie zrobiłeś źle.
po prostu nie jesteś w typie panny
myślisz że jakbyś był to by cię OD POCZĄTKU zlewała?

wtedy nawet na głupie hej ona by ciągnęła rozmowę, kolego

sukotarcza wysoko bo laska ładna. to jest właśnie problem wspolczesnego podrywu. kobietom sie w głowach poprzewracało.

na żywo tak samo podejrzewam, lalunia sobie łaskawie wybiera komu dać szansę . wcale nie musi to być typ z lepszą gadką.

znajdź sobie taką ale jeszcze nie zmanierowaną.

albo lepiej zarabiaj , sądzę że kolesiowi z Ferrari nie napisałaby by sie odp...lił Laughing out loud

Minuzone
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2010-09-04
Punkty pomocy: 19

Facet osiągający sukcesy finansowe zazwyczaj ma sporo cech, które cenią kobiety. Popierdółka w Ferrari to dalej po popierdółka. Czym dalej ode mnie laski (faceci też), które nie widzą różnicy tym lepiej.

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

W ogóle. na FB zagadujac do kobiety która nied jest twoją znajoma lub nie ma wspólnych, to te wiadomości laduja w innej skrzynce i prawdopodobieństwo że ona to przeczyta są małe. Zawsze prawie takie wiadomości są nie wyświetlone. Ogólnie szkoda czasu.

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.

bendiga
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-07-03
Punkty pomocy: 14

nic nie zrobił źle? Laska ewidentnie miała go gdzieś od początku, bo jakby jej wpadł w oko to by mu odpisała a nie go olała. Tak to działa na FB, jak jej sie Twoje foty nie spodobają a ona nie wie o Tobie totalnie nic to niby czemu miałaby zawracać sobie Tobą głowę? Takich gości pewnie pisze wielu;) on mimo to próbował dalej a jak już zaczęła odpisywać na odczep "co chcesz" to On wypala, że "ciebie"... taki tekst na tym etapie "znajomości" to gwóźdź do trumny. Już po pierwszych wiadomościach na które nie dostał odpowiedzi powinien dać sobie spokój, próbował dalej a słowa padały coraz ostrzejsze - to jednak nie pomogło bo On myślał, że to sukotarcza hahaha i jak mu każe wypierdalać to tak na serio myśli co innego;)

Tormentor
Nieobecny
Wiek: 10
Miejscowość: Badenia Wirtembergia :)

Dołączył: 2011-09-02
Punkty pomocy: 15

przecież z tym "ciebie :)" to był żart Wink

Zwycięstwa w życiu nie zawsze należą
Do ludzi silniejszych i szybszych.
Prędzej czy później zwycięża ten,
KTO MYŚLI, ŻE CHCE ZWYCIĘŻYĆ.