mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Gdzie szukać i czy warto?

3 posts / 0 new
Ostatni
Romek Atomek
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Tarnów

Dołączył: 2019-04-18
Punkty pomocy: 1
Gdzie szukać i czy warto?

Cześć i czołem,

Od ponad pół roku jestem singlem i zaczyna mnie to trochę męczyć. Niby przesiadywanie ze znajomymi i gadanie o wszystkim i o niczym jest spoko, ale czasami chciałbym dla odmiany przytulić się do jakiegoś cycka i pogadać ze spoko dziewczyną jak z kumplem.

Zawsze miałem słabość do starszych kobiet. Pierwszą poznałem jeżdżąc moto, mega się spinałem i w końcu wyszło, ale brak doświadczenia zrobił swoje (wtedy ja 18, ona 26). Następną poznałem dwa lata później na imprezie sylwestrowej. Poszedłem zupełnie nie oczekując niczego i skończyło się tak, że z laską przegadałem pół nocy, a przez kolejne dwa miechy regularnie się spotykaliśmy i było spoko dopóki znowu nie wyszedł ze mnie mój szczeniacki wiek. Ostatnią na imprezie firmowej (ja 22, ona 30) i znowu poszedłem nie oczekując niczego, a wylądowałem w łóżku z fajną panną- znajomość ta przerodziła się w dwuletni związek.

1. Gdzie poznawać starsze kobitki szukające bolca? Zależy mi na względnie normalnych żeby wyszła z tego znajomość dłuższa niż na tydzień. Zaznaczam, że moje towarzystwo woli bawić w domu w kameralnym gronie niż iść na kluby, puby i bóg wie co jeszcze. Samemu wybierać się na taką wyprawę też chyba nie ma sensu...

2. Czy podbijanie do starszych kobiet (powiedzmy 28-34) ma w ogóle sens? Swego czasu kumpel mi uświadomił, że samotna laska w takim wieku na 99% ma jakiś defekt, bo jeżeli dziewczyna jest fajna, to ktoś ją zajmuje jak jeszcze jest gówniarą, trzyma i nie puszcza.

3. Jak przygotować sobie mentalność taką jak miałem we dwóch pozostałych przypadkach? Po prostu wyjść do ludzi i nie oczekiwać niczego? Niestety, ale nieczęsto mi się zdarza, że z byle jaśkiem czy karyną jestem w stanie gadać o jakichś pierdołach jednocześnie rzucając żartami na prawo i lewo (śmiesznymi, nie drętwymi).

lumberjack
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-03-26
Punkty pomocy: 6

Odnoszę wrażenie, że jedynym twoim celem w życiu jest znalezienie laski, która ci da dupy. Sorry, ale tak to nie stworzysz nic trwałego. Ty 18, a laska 26? Ledwo liceum skończyłeś, a ta dziewczyna już mogłaby mieć spokojnie dzieci.
Im bardziej się napalasz na związek tym mniej z tego wychodzi. Zajmij się czymś konkretnym, co ci odciągnie myśli od tego tematu. Idąc dalej takim tokiem myślenia to nikogo sensownego nie znajdziesz.

Klasyka100
Portret użytkownika Klasyka100
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Gdynia

Dołączył: 2019-02-02
Punkty pomocy: 15

PoznawałeM przez internet i na żywo

DOBRE akcje miałem wtedy szczególnie jak miałem 22 i 23 lata a one po 30 stcd i 40 paro letnie