mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Hilfiger i inne szmatexy

5 posts / 0 new
Ostatni
nazar
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Zielona Góra

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 5
Hilfiger i inne szmatexy

Od pewnogo czasu zastanawia mnie, że coraz więcej osób chodzi w ciuchach typu hilfiger, Calvin Klein, itp itd. I zrobiła się z tego jakas moda i kompletnie nie wiem o co w tym chodzi. Zwykle sebixy kupują bluzę z napisem hilfiger zakrywajacym cały przód. I to nie jest tak, że oni kupują dlatego że te ciuchy im się podobają tylko wydaje im się że taki ciuch to coś luksusowego. I to mnie śmieszy i zastanawia. Będąc w Stanach nygusy z bronxu chodzily w bluzach hilfigera itp, a takie ciuchy są tam traktowane jako zwykła masowka dla przeciętnego jankesa. A u nas to jakiś symbol prestiżu. Ma ktoś jakąś odpowiedź? A i to nie jest żaden hejt, tylko zastanawiam się skąd się wzięło to zjawisko?

Grze122
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2015-01-26
Punkty pomocy: 94

Jest tak, mnie też to drażni bo to wygląda jak nadawanie sobie wartości w oczach innych na siłe. Osobiscie bym nie zalozyl bluzy/koszulki z napisem Calvin Klein na całą klatę, czułbym się skrępowany z wrażeniem, że się obnoszę

Osobiście jestem zdania, że lepiej kupić zwykłą, jednolitą koszulke bez kretyńskich napisów niż takie pajacowanie no ale cóż, każdy ma swój gust Smile

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 119

Polska to biedny kraj w którym marki pokroju CK, TH, Ralph Lauren (trochę mniej), EA7 itp. są uważane jako symbol luksusu. Oczywiście nie ma to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, bo ciuchy te bardzo często trafiają na promocje i taką bluzę CK z 450 można śmiało kupić za 200. Osobiście nie mam nic do tych marek o ile ktoś nie robi z siebie bannera reklamowego z ich udziałem.

H8M4
Portret użytkownika H8M4
Nieobecny
Wiek: 99
Miejscowość: PL

Dołączył: 2017-11-09
Punkty pomocy: 170

Jeżeli kogoś stać to czemu ma sobie nie pozwolić na lepsze ciuchy Wink

VJED
Portret użytkownika VJED
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1994
Miejscowość: Śląskie/Małopolskie

Dołączył: 2014-11-18
Punkty pomocy: 119

Głęboko zakorzeniony kompleks zachodu. Przeciętny Polak ma w głowie zakodowane że im bardziej na zachód, tym lepiej. Popatrz na to, jak większości kojarzy się Ameryka (jako USA)- luksus, bogactwo i luz.

Co do ciuchów, ma być wygodnie i czysto. Czarna bluza=czarna bluza CK lub TH. Dlaczego? No to wciąż czarna bluza.