mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak budować raport ?

9 posts / 0 new
Ostatni
Abelart
Portret użytkownika Abelart
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-10-29
Punkty pomocy: 166
Jak budować raport ?

Moje umiejętności budowania raportu porównywalne są do umiejętności gry na flecie (coś tam w szkole pokazali i coś tam od siebie umiem Ale marnie to wygląda a jeszcze gorzej się tego słucha Laughing out loud)

Oczywisty staje się fakt, że chce nauczy się dobrze budować raport.

Nie jestem jakimś zwykłym leniem co chce mieć wszystko podane na tacy, ale szukałem w wyszukiwarce i większość blogów na ten temat zostało usunięte.

Prośba do was. Potrzebuje jakie kolwiek artykuły lub porady na ten temat.

Byłbym niezmiernie wdzięczny Wink

Wygrywasz, albo się uczysz.

Żyj tu i teraz.

Biodegradowalny
Portret użytkownika Biodegradowalny
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Tu i tam

Dołączył: 2013-09-20
Punkty pomocy: 415

http://mobilklasik.info/raport_a...

Proszę bardzo. + Klasyki i Podstawy

Miej wyjebane, a będzie ci dane!

Raskolnikow
Nieobecny
Wiek: Z każdą sekundą coraz więcej.
Miejscowość: Rój zamczyski.

Dołączył: 2017-10-07
Punkty pomocy: 220

Paradoks, bo ja musiałem się uczyć jak ich nie budować. Bo tak się zagalapowałem w budowaniu raportów, że wpadałem do szufladki friendzone.

Tak w skrócie budowanie raportu, to nic innego jak po prostu zwykła rozmowa na tematy, które was interesują. Tyle i nic wiecej nie musisz wiedzieć. Zwykła rozmowa, przepełniona pasją. Bardziej ważniejszą rzeczą jest, aby wprowadzać w budowanie raportu dotyk, jak i seksualność, gdyż bez tych narzędzi wpadniesz do zakładni "przyjeciala z kutasem", niby fajnie, ale po co Wink

lukas198820
Portret użytkownika lukas198820
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2010-07-08
Punkty pomocy: 304

Raport ti rozmowa o zainteresowaniach, kinie, sporcie, historii, muzyce, otaczajacym nas świecie....Nie gadaj o robocie,byłych dupach,alko, furach i imprezach...Słuchaj co mówi,patrz w oczy i pytaj o to..Dobry temat to magia,moda.Mozesz zapytać też co sadzi o ubiorze danej osoby.Pomagaja też rutyny.To ciekawe historie..Sunlight napisał o tym super bloga...☺
http://mobilklasik.info/blog/rut...

TYAB
Portret użytkownika TYAB
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30+
Miejscowość: Cała Polska

Dołączył: 2013-10-17
Punkty pomocy: 1890

Rozmowa, ale rozmowa musi mieć cel, czyli wywołanie emocji. Raport to nie zwykła rozmowa to wywoływanie emocji:

-ciekawości
-strachu
-łez
-wkurwienia
-pożądania
-seksualnych
-Uśmiechu

Bo tak to można sobie tylko gadać i efekty mogą być różne. To tak jak ze sprzedażą. Jak pracujesz w sprzedaży to Twoim celem jest tak pokierowanie rozmową, aby sprzedać produkt czy usługę. Rozbijasz obiekcie, mówisz językiem korzyści oraz językiem strat, a przez to wywołujesz w kliencie emocje pożądania. Jeśli byś sobie tylko gadał, bo gadał bez celu rozmowy, to Twoja sprzedaż będzie mizerna.

Rozmowa musi mieć cel i do czegoś prowadzić. W uwodzeniu a także i w sprzedazy bardzo przydaje się storytelling. Naprawdę jest to bardzo pożądana umiejętnoś. Jeśli będziesz umiał wywołać w kobiecie określone emocje, to będziesz dla niej wartościowy. To będzie Twoja wartość, którą odwzajemni swoim zajnteresowaniem do Ciebie. Na kobiety działa to jak mówisz, a nie co mówisz. Możesz mówić o nudnych rzeczach, ale wczujesz się mocno, więc wywołasz jakieś emocje. Będziesz w jej głowie malował obrazy i trzeba to wyćwiczyć.

Dużo by pisać, ale w zasadzie nie ma co czytać, tylko ćwiczyć. Bierzecie np:: emocję ciekawości...i układasz do niej historię np: co dziś przeczytałeś ciekawego, a mówisz to w sposób tak jakbyś sam był Ciekawy:) najpierw wywołujesz emocję ciekawości w sobie, a potem opowiadasz jakąś historię związaną np: z tajemnicami jakimiś i Twój stan przejdzie na osobę, która go odwzajemi.

Umiejętność opowiadania historii jest bardzo mocną wartością, bo dzięki niej ludzie się przy Tobie czują tak jak chcesz by się czuli.

Dam Ci do myślenia

Biodegradowalny
Portret użytkownika Biodegradowalny
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Tu i tam

Dołączył: 2013-09-20
Punkty pomocy: 415

Dokładnie. Weźcie na przykład śmiech - czasem widząc osobę która zasmiewa się do łez przechodzi to na Was, sami się śmiejecie, mimo, że nie macie zielonego pojęcia z czego śmieje się ta osoba. Emocje są zaraźliwe Wink

Miej wyjebane, a będzie ci dane!

Abelart
Portret użytkownika Abelart
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-10-29
Punkty pomocy: 166

Dzięki Panowie, o takie konkrety mi chodziło, już wiem czego się muszę nauczyć.

Wygrywasz, albo się uczysz.

Żyj tu i teraz.

Łysiejący grubas
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 37
Miejscowość: Stargard

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 407

Dla mnie zadaniem raportu nie jest samemu się produkować, lecz doprowadzić gadką do tego, by laska się otworzyła i zaczęła wygadywać.
Storytelling na start. Potem umiejętność słuchania, nieoceniania, pozytywne nastawienie.

Nieważne, co robisz i mówisz. Ważne, co kobieta ma w głowie.

syouth
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 37
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2017-06-02
Punkty pomocy: 207

Budowanie raportu generalnie nie jest trudne z kobietą jeżeli trochę lepiej ją poznasz i wiesz co ją kręci. I nie koniecznie chodzi mi o jej zainteresowania, a bardziej o to jaki typ faceta ją pociąga. Jeżeli lubi męski typ faceta, to budujesz raport na podstawie historii w których możesz jawić się jako np dowodzący paczce znajomych, organizator imprez, możesz zejść na tematy pracy gdzie pokażesz jak to np uratowałeś swoją firmę przed co najmniej bankructwem itd
Chodzi o to żeby opowiadać w taki sposób, żeby laska postrzegała Cię za tego własnie kolesia którego ona pożąda. Oczywiście sama rozmowa musi być ciekawa, i musi angażować ją w jakiś sposób, musisz pozwalać jej włączyć się do niej, niech sama opowie o swoich przygodach związanych z tematem o którym rozmawiacie. Nie zgodzę się jednak, ze istotą raportu jest zmuszenie jej do opowiadania. Moim zdaniem, ona ma brać udział w rozmowie, ale jej przebieg w 100% kreujesz Ty. Raport, ma pozwalać wzbudzać w niej emocje, które chcesz w niej wzbudzić. Ma ją przekonać, że to właśnie Ciebie potrzebuje, bo jesteś taki czy taki, a te cechy ma wnioskować z Twoich opowiadań własnie.