mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak przełamać opór przed spotkaniem

3 posts / 0 new
Ostatni
Ziemniakzpiwnicy
Portret użytkownika Ziemniakzpiwnicy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2018-11-30
Punkty pomocy: 45
Jak przełamać opór przed spotkaniem

Cześć,

Sprawa wygląda tak. Od kilku miesięcy spotykałem się z pewną dziewczyną (nie było związku), był dobry częsty seks, nawet była "zakochana" przez pewien okres czasu. Problem polegał na tym, że z pewnych względów nie chciałem się w to angażować wtedy. No ale role się odwróciły i teraz sytuacja wygląda tak, że mi zaczęło zależeć a jej niekoniecznie. Kilka tygodni temu mieliśmy sprzeczkę na tym polu i skończył się seks i spotkania.

Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, że rozmawiamy, ale dziewczyna ma silne opory przed spotkaniem. Twierdzi że na tą chwilę niby wszystko między nami jest ok, ale nie chce się na razie przełamywać jak to określa. Każdorazowo stosuje taki zabieg, że nie spławia mnie jednoznacznie tylko robi unik, szuka wymówki. Z drugiej strony gdy się nie odzywam sama szuka kontaktu i wykazuje nieudawane zainteresowanie.

Raczej nie ma nikogo (faceta), za to ma pewne problemy osobiste (o których nie chcę się rozpisywać), które dość mocno ograniczają ją jeśli chodzi o możliwości kontaktu.

Z tego co wydedukowałem, to uważa że nie może sobie pozwolić na bliższą relację w tym momencie i zostawia sobie furtkę na przyszłość. Mam wrażenie, że nadal na mnie leci, ale wbiła sobie do głowy żeby mnie przetrzymać.

Teraz jeśli chodzi o mnie: Na brak powodzenia u kobiet nie narzekam, jestem dość zarobionym człowiekiem, dużo pracuję mam swoje zainteresowania więc nie chodzi tu o syndrom tej jedynej.

Po prostu uważam, że warto z tą konkretną dziewczyną podziałać w kierunku poważnego związku w przyszłości, ale te opory...

Pytanie brzmi, jak podziałać żeby przełamać ten jej opór, nie wkręcić się za bardzo i dotrwać do momentu gdy ten opór minie.

Zanim napiszesz "olej ją", pomyśl bo tu zaczyna się prawdziwe uwodzenie a nie prosty podryw.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 610

Hmmm te szczegóły które są istotne pominąłeś, ale ok. Najwyżej napisz pw.
Opcje widzę dwie, albo rzucasz propozycją wypadu, później zabierasz do siebie/do niej/ i tak z partyzanta nie słuchasz tylko kierujesz w tą stronę którą chcesz. Ważne żeby pretekst początkowy był zupełnie niezobowiązujący.
Druga opcja to stanowczość i luz zarazem, czyli, spotykasz się i mówisz twardo, co Cię interesuje teraz, budowanie poważnej relacji, żadne pauzy i siedzenie w poczekalni Cię nie interesuje. Albo rybki, albo akwarium, albo jedziecie dalej z tematem i nie bawicie się w żadne przerwy, albo widocznie macie różne potrzeby i "niestety spotkaliśmy się nie w porę, w różnych momentach życia, dziękuję, bajo".

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 338

Im bardziej gonisz króliczka, tym bardziej spierdala.

Zauważ że w tym momencie role się odwróciły i to ona rozdaje karty.

Wycofaj się i zobacz, czy za tobą podąża.