mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak udowodnić jej swoją wartość?

11 posts / 0 new
Ostatni
Iniesta23
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Ełk

Dołączył: 2018-07-19
Punkty pomocy: 1
Jak udowodnić jej swoją wartość?

Witam. Na wstępie napiszę,że chodzi mi głównie o to żeby pokazać tej dziewczynie,że straciła wiele..
Nasza znajomość toczyła się szybko i nieoczekiwanie. Poznaliśmy się w necie a tydzień później prawie uprawialismy seks w nietypowej sytuacji. Myślałem że rozkręcić się to wszystko w dobrym kierunku. Lecz Ja jak to chłopak gdy spożyje dużo alko na plenerze wiedziałem że jest i trochę stworzyłem awanturę co do niej bo też się tam znajdowała. Wtedy trochę mnie olała bo była ze znajomymi i dlatego ta cała akcja ...
Na spokojnie kolejnego dnia przeprosiłem ją za to a ona wylała mi wszystkie swoje żale,że pół roku temu skończyła poważny związek i chce narazie spokoju,nie jest gotowa na żadne związki. A co do naszych relacji to trochę się to musi zmienić,bo te bliskie spotkania były po Alko i nie czuje się z tym dobrze. Ja napisałem że okej,rozumiem i nie chce robić żadnych nacisków i że oboje się rozumiemy.
Dziewczyna jest śliczna i nie wiem co robić ? Nie odzywamy się już do siebie kilka dni a relacje tak jakby przemienił się w neutralne. Chciałbym jej jakoś udowodnić swoją wartość też,bo długo się nie znam z nią,nie poznaliśmy się przez ten krótki czas tak na 100% . Pozdrawiam i liczę na podpowiedzi Smile

bendiga
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-07-03
Punkty pomocy: 14

Jak chcesz jakiejś konkretnej odpowiedzi to pisz precyzyjnie, a nie jakbyś z kumplem alko pił w jakichś plenerowych krzakach, bo w zasadzie to przynajmniej ja nie wiem o co Ci chodzi do końca, no i nie powiedziałeś nam jak dokładnie wyglądała ta awantura - może zjebałeś po całości a teraz chcesz reanimować trupa... rozwiń ten fragment, oczywiście tak byśmy się mogli połapać o czym do nas piszesz:

" Lecz Ja jak to chłopak gdy spożyje dużo alko na plenerze wiedziałem że jest i trochę stworzyłem awanturę co do niej bo też się tam znajdowała. Wtedy trochę mnie olała bo była ze znajomymi i dlatego ta cała akcja ..."

Może być tak że skoro znacie się bardzo krótko a Ty jej robisz jakieś kłótnie(może to były jakieś akcje zazdrości) to laska się rozsądnie już z tego wycofała.

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 103

A Ty masz w ogóle poczucie własnej wartości? Ktoś, kto zna i ceni swoją wartość nigdy nie będzie musiał nikomu tego udowadniać - taka osoba doskonale zdaje sobie sprawę ze tego kim jest i jak wiele znaczy.

Rocco
Portret użytkownika Rocco
Nieobecny
Wiek: .
Miejscowość: .

Dołączył: 2015-05-28
Punkty pomocy: 91

Wieje od Ciebie mega desperacją.Masz w dodatku bardzo niskie poczucie własnej wartości. Zluzuj gumę w gaciach przy kolejnej pannie. Z doświadczenia Ci napiszę, że z tą już raczej nic nie ugrasz. Przyjmij to na klatę.

marcinkovsky
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-07-25
Punkty pomocy: 2

Moim zdanie sama próba udowadniania wartości sugeruje, jakbyś jej nie miał. Jak jesteś wartościowy facet to nie musisz temu nikomu udowadniać. Ludzi z wysoką wartością cechuje to, że sami z sobą czują się wartościowi a jak ktoś ich nie akceptuje to mają to gdzieś, bo w świadomości są wartościowi sami dla siebie w swojej głowie a nie dla innych.

Zamiast próbować jej coś udowadniać to przeproś raz(jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) ochłodź relacje, po spotykaj się z innymi dziewczynami / znajomymi i za jakiś czas spróbuj ponownie, tak jakby nic złego się nie stało.

~ M. ~

CiasteczkowyPotwór
Portret użytkownika CiasteczkowyPotwór
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-09-09
Punkty pomocy: 146

Wartości się nie udowadnia. Albo sam jesteś facetem, który ją posiada, zapracował sobie na nią albo tylko zachowujesz się jak byś ją miał tylko okazjonalnie ŻEBY UDOWODNIĆ JAKIEJŚ PANNIE.

Dupekkk
Portret użytkownika Dupekkk
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2014-12-09
Punkty pomocy: 84

Ja tam po zerwaniu staram sie wyciagnac jakies wnioski nie w kwstii zwiazkow ale w kwestii odnalezienia swojego sensu zycia i zmienienia wygodnickiego trybu, ze to jest ten moment ktory zaowocuje. Czy potrzebuje jej cos teraz udowadniac jesli puscila sie z kims to mam w dupie ja i jej udawadnianie cos dopoki nie dostanie kopa calkowitego z mojego ja. Gdy juz dostanie wtedy moge wiedziec, ze z nia mnie nic nie laczy i ewentualnie moglbym wsunąc swoja karte. Rzeczy ktore przemawiaja natomiast na nie to przestala mnie krecic sexualnie mysle, a skoro sie puscila to w dupie z nia.

Christiano
Portret użytkownika Christiano
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Północ

Dołączył: 2013-05-11
Punkty pomocy: 693

Dziś relacje takie są, że ludzie się spotykają a potem odchodzą.
Człowiekowi czasem wydaje się, że zbudował dobrą relacje z kobietą, a nagle pojawia sie obojętność ze strony kobiety. To uczucie same w sobie jest bardzo wkurwiające, bo zacząłeś sie kobietą jarać a ona nagle znika, komunikuje że to nie ma sensu.
Zastanów się jednak, czy aby napewno jesteś w stanie kogoś przekonać na siłę żeby był przy Tobie?
Skoro jej coś nie pasuje, może ma kogoś na oku, może nie szuka związku to trzeba pozwolić jej odejść. Jeżeli to tylko jej humory to napewno jeszcze sie odezwie....
Jak pokazać jej wartość? Pokażesz jej swoją wartość że przyjmiesz jej odejście. Nię będziesz robił jej wyrzutów i po prostu powiesz "ok.powodzenia". I sam już nie będziesz już ingerował w tą relacje. Z mojej strony to najbardziej żałuje wszystkich tych relacji, kiedy to tupałem nóżkami jak małe dziecko, robiłem aferę bo kobieta powiedziała że nie chce kontynuować relacji. Zamiast po prostu to przyjąć na spokojnie.

"Sumiennie wszystko planuje. Inni zazdroszą mu farta, nie wiedząc, że on szczęściu pomaga, wybierając odpowiednie szkoły, zapinając pasy w aucie, a nawet planując dietę. Często samotny, bo nawet seks staje się dla niego jednym z zadań do wykonania."

Stifler
Portret użytkownika Stifler
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Californication

Dołączył: 2015-04-26
Punkty pomocy: 200

Chcesz podnieść swoją wartość w jej oczach ?

Po prostu olej "śliczną dziewczynę" za jaką Ona się uważa. Ona pewnie myśli, że nikt jej się nie oprze.

Idontgiveafuck
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 007
Miejscowość: WMG

Dołączył: 2018-08-04
Punkty pomocy: 31

Nie lataj za nią !

Wartość? To Ty musisz sam sobie ją udowodnić, wiedzieć, że ją masz, a ja kiedyś też robiłem te błędy, że na gorącej głowie i w emocjach - awantury, a to tylko pogarsza, bo ona się tylko utwierdza w tym :" Przecież nie będę z takim świrem" ; "Teraz robi mi krzyki? A później? Później mnie uderzy"

Musisz mieć świadomość, że na siłę się da tylko - na siłowni pakować, a w związkach czy z kobietami ? Nie, to musi samo płynąć...

Żyj tak, jak chcesz, są inne kobiety, są ciekawsze zajęcia, niż tkwienie w tej negatywnej sprawie, wyjdź poza to i uśmiechnij się ! <- noHomo Laughing out loud

Iniesta23
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Ełk

Dołączył: 2018-07-19
Punkty pomocy: 1

Panowie ! Od 2 tygodniu cisza i nie mam zamiaru się do niej odzywać... W tym samym czasie jestem w stałym kontakcie z dwoma panienkami z którymi się już spotkałem. Jedna to nowa znajomość z którą byłem na imprezie i się świetnie bawilismy ( mam zamair dalej kontynuować ta znajomość ) a druga to stara dobra koleżanka która jest świeżo po zerwaniu ze swoim chloptasiem Smile także szybko zapomniałem o niej i mam pewność,że będzie ja to powoli gryzło.