mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak to wszystko działa? :)

7 posts / 0 new
Ostatni
Lynch
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Leszno

Dołączył: 2018-08-10
Punkty pomocy: 18
Jak to wszystko działa? :)

To nie jest żaden atak tylko chciałbym się wymienić poglądami i zapytać jak Wy to wszystko widzicie.. Nie uważacie, że pua jest samo w sobie ograniczające? Ten cały zbiór technik w głowie, zachowań itd? Wtedy znacznie trudniej jest sie uwolnić od umysłu i poczuć jakieś emocje bo ciągle myślimy co zrobić za moment i nie jesteśmy w chwili obecnej, ciągle mamy chaos i zazwyczaj też nie można kogoś pokochać bo unosi sie w nas ego, zazdrość itd W sensie tak jakby czuli strach, że sami w sobie są niewystarczający i potrzebują jakiejś techniki, boją sie szczerze porozmawiać o uczuciach bo niby nie można za dużo pokazać, dziewczyne widzi sie jako jakiś obiekt do zdobycia, kawałek mięsa co jest raczej przez nią wyczuwalne no a nawet jeśli wyjdzie i laska jest nakręcona a my kombinujemy czy odpisać jej za godzinę czy dwie mimo, że chcielibyśmy na przykład od razu, ale tak nie można bo będziemy zbyt dostępni to jest to chyba trochę pojebane?.. Mam takie wrażenie, że gdy laska jest urobiona tymi technikami biega za nami itd to gdy przejrzy na oczy i zauważy, że to jakieś dziwne gierki to szybko czar pryśnie bo bylo to nie szczere, po co lasce przy podejściu obniżać wartość jakimiś negami? Bo wydaje nam sie, że będzie nam łatwiej gdy jej coś glupiego powiemy bo przed tym tekstem była wyżej od nas?.. Sam już nie wiem, trafiłem na wiele technik w necie i nie mam ochoty jakoś ich praktykować, jedynie chlodnik wydaje mi sie rozsądny a tak to normalna rozmowa, zabawa, pozytywne emocje i co będzie to będzie Smile

Hasano
Portret użytkownika Hasano
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: miasto wojewódzkie

Dołączył: 2015-09-16
Punkty pomocy: 845

Kto Ci każe stosować gierki?
Masz mieć tak zajebiste życie, że na prawdę nie możesz odpisać na tego jebanego sms'a bo wspinasz się, jesteś nad jeziorkiem, podciągasz się na drążku to wtedy dziewczyny lepią się jak muchy do lepiku.
Wytrzymasz 30 minut i jak napiszesz jej, litanię, albo wymyślisz nową modlitwę, ku chwale qtasa.
Pua ogranicza?
Ogranicza nas, że możemy zadzwonić i spotkać się z Mariolką, Żanetką Anią czy Kingą, każda jest inna, każda lubi inaczej spędzać czas, każda woli nas inaczej przytulać ORAZ każda robi inaczej LODZIKA, zamiast nawalać w cs lub fortnine z kumplami zapychając nasze brzuchy browarami???
Właśnie gdy jesteś zdystansowany, na chłodno zupełnie inaczej oceniasz.
Nikt Ci nie broni kupować kwiatów jeździć z nią na zajebiste wycieczki, broń boże, przecież to jest ZAJEBISTE!
Ale chodzi o równowagę uczuć, zapamiętaj to sobie. Nie dawaj więcej niż kobieta, bo jeżeli zaczniesz dawać, za kilka miesięcy wrócisz tu z podkulonym ogonem i chęcią ranienia kobietek naszych Smile
Twoja dziewczyna pisze, że rodzi... a chuj odpiszę, za 3 dni muszę być wyzwaniem NO FUCKING WAY.

|Życie jest krótkie i jeśli masz na coś ochotę to to zrób, ale licz się z konsekwencjami| & |Kobieta jest jak motylek w Twojej dłoni, jeśli zaciśniesz ręce, motylek udusi się, jeśli otworzysz je za mocno, motylek odleci|

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 473

Problem w tym, że większość osób zajebiste życie ma tylko na fejsie, a i to niekoniecznie Laughing out loud

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

Lynch
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Leszno

Dołączył: 2018-08-10
Punkty pomocy: 18

No w sumie masz rację, ale niezbyt rozumiem o co Ci chodzi z tym ''Wytrzymasz 30 minut i jak napiszesz jej, litanię, albo wymyślisz nową modlitwę, ku chwale qtasa.''?

Randall
Portret użytkownika Randall
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: ..
Miejscowość: Łódzkie

Dołączył: 2014-05-27
Punkty pomocy: 184

Poczytaj z jakimi "problemami" ludzie tutaj przychodzą. Gościu co rano tankuje samochód, dziewczyna przy kasie jest po prostu miła, bo musi a temu czacha dymi od myślenia co z tym zrobić, bo przecież na bank pragnie jego buzdygana, tylko jak to ugryźć, żeby nie spierdolić... A i tak spierdoli. Te wszystkie PUA techniki, turbo-metody to są WSKAZÓWKI a nie sztywne reguły i dopiero doświadczenie pozwoli swobodnie obracać się wokół panien, a nie śmieszne zagrywki, zalotne trzepotanie brwiami przy koniecznie trzysekundowym kontakcie wzrokowym (a po sekundzie uwodziciel z emocji ma gacie do prania).

__________________________________________________________
Stado baranów prowadzone przez lwa groźniejsze jest niż stado lwów prowadzone przez barana.

Christiano
Portret użytkownika Christiano
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Północ

Dołączył: 2013-05-11
Punkty pomocy: 693

Legendy tego portalu zgodnie prawiły, że techniki PUA są dobre, kiedy to dziewczyna wykazuje małe zainteresowanie i po prostu trzeba je wprowadzać, ażeby daną "trudną" kobietę wyrwać.
Myślisz, że Ci koledzy obok Ciebie, którzy są w związkach znają techniki "PUA"? wątpie.
Po prostu spotkali kobiety na ich poziomie, takie, które były otwarte na relację, związek bez większych ceregieli. Ludzie dobierają się na zasadzie podobieństw, nie bawią się w gierki, po prostu idą w to, czego chcą oboje. "Schody" zaczynają się, kiedy chce się zdobyć kobiete "z wyższej ligi". Wtedy w gre wchodza te wszystkie zasady, techniki, podstawy podrywu... Jeżeli masz kobiety i ciekawe życie, to wali Cie to, że dziś napiszesz do Kasieńki i Ci nie odpisze, olewasz to i dzwonisz do następnej, bo masz wybór i nie masz ciśnienia. Proste!

"Sumiennie wszystko planuje. Inni zazdroszą mu farta, nie wiedząc, że on szczęściu pomaga, wybierając odpowiednie szkoły, zapinając pasy w aucie, a nawet planując dietę. Często samotny, bo nawet seks staje się dla niego jednym z zadań do wykonania."

Dazwid
Portret użytkownika Dazwid
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2012-04-07
Punkty pomocy: 624

Te techniki mają Ci pomóc zrozumieć jak działają pewne mechanizmy w ludzkiej podświadomości, pewne rzeczy po prostu są jakie są i tego nikt nie zmieni, ludzka psychika działa w pewien określony sposób i tak już jest i już.

Kobiety chcą po prostu faceta, nie misia pysia ciupcisia i tyle. Problem jest taki, że mi się wydaję, że z każdym pokoleniem faceci coraz bardziej pizdowacieją.

Jak mam ochote powiedzieć mojej kobiecie o swoich uczuciach to jej mówię, jak mam ochotę zrobić dla niej coś miłego, bo tak czuję to też to robię, a jak mnie wkurwi, to też jej to powiem bo mnie wkurwiła.

I nie myślę o żadnych PUA technikach choć na stronce jestem od 6 lat, ja już poznałem te mechanizmy, ale się ich ani kurczowo nie trzymam, ani nic.

Jak teraz wyciągne z kieszeni tel. i napiszę do swojej kobiety "kocham cię" to co, to mnie zostawi?

PUA ma Ci pomóc w byciu zajebistym gościem, nie musisz się uczyć żadnych sztucznych rzeczy.

Nie musisz skakać na bungee, połykać ogni, i pływać z rekinami, jak chcesz to możesz grać w CSa czy tam fortnite, nawet Ci powiem, że możesz grać w minecrafta i dla kobiet możesz być wciąż wartościowym, zajebistym gościem do którego będą lgnąć.

Po prostu te techniki są spisane w taki sposób, bo wyobraź sobie, że istnieją sieroty, które uciekają na drugą stronę ulicy i srają w gacie jak zobaczą kobietę która im się podoba, wiec jakoś ich trzeba tego nauczyć żeby się ogarneli prawda?

A jak ktoś interpretuje to w sposób dosłowny, no to już ciężko poradzić, że komuś brakuje zdrowego rozsądku.