mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak znaleźć tą głupià blokadę i ją zlikwidować

4 posts / 0 new
Ostatni
personalDream
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-08-06
Punkty pomocy: 0
Jak znaleźć tą głupià blokadę i ją zlikwidować

Zauważyłem ostatnio, że mam jakąś blokadę której nie potrafię odkryć i zlikwidować na stałe. Z dziewczynami które już znam nie mam najmniejszego problemu flirtować, w towarzystwie również, nawet nie mam problemu rozmawiać z dziewczyna której nie znam (turaj warunek ze ona akurat rozmawia ze swoim kolegą). Jestem akurat na pieszej pielgrzymce i turaj jest masa świetnych dziewczyn, ale nic nie osiągnę, bo mam tajemniczą blokadę. Dziewczyny często same zagadują i jedyne czego brakuje do ściągnięcia rozmowy na właściwe tory to powiedzenie im czegoś takiego jak, np. „niespodziewałem się, że przyjdzie mi tytaj rozmawiać z taką ślicznotką” albo „cóż to za smerfetki tutaj idą”. Dzisiaj udało mi się nawet udzielić koledze dobrej rady i osiągnął sukces, a ja nie potrafię. Mam wiele okazji które z pewnością skończyłyby się powodzeniem, ale zawsze brakuje mi wypowiedzenia jakiegoś dobrego, słodkiego słowa w stronę dziewczyny. Z rozmową nie mam problemu (rozmawiam bez problemu ze starszymi pielgrzymami). Dajcie jakieś cenne wskazóweczki.

Visdom
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2018-08-05
Punkty pomocy: 59

Personal też mam podobny problem. Mi pomogła lekcja Admina Gracjana, która była o tym że należy do dziewczyn podchodzić i mówić im szczere rzeczy. Np
“podobasz mi się i jestem ciekawy, czy masz tak piękną osobowość, jak buzię“

Kobieta zaskoczona i masz dobry start. Ale to nie znaczy, że będzie sukces. Podałem jedynie suchy przykład, który źle powiedziany czyli bez uśmiechu i pewności siebie nic nie jest warty.

Nie będę rozpisywał się i chwalił, co pamiętam z podstaw. Po prostu je przeczytaj na początek do 3 lekcji. Jest tam fajne zadanie do odrobienia, które polega na podejściu do 10 lasek i zapytania o godzinę. Oczywiście ty możesz pytać o co innego, aby nie brakło ci pielgrzymki. Uwierz z każdym następnym podejściem podchodzi się pewniej i bez stresu.

huna
Nieobecny
Wiek: 31
Miejscowość: bielsko-biała

Dołączył: 2017-09-14
Punkty pomocy: 346

Co najgorszego może się stać kiedy podejdziesz do kobiety i ona Cię oleje? I czy to jest serio takie straszne... Nie wydaje mi się. Możesz na początku zwłaszcza na pielgrzymce podchodzić neutralnie. Boimy się tego czego nie znamy i na pewno pierwsze takie podejścia są trudne a potem powszednieją. Graj przed samym sobą extra pewnego siebie gościa a z czasem wejdzie Ci to w krew.