mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kamil Orety (trener) - opinia

4 posts / 0 new
Ostatni
artur.m2
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-07-13
Punkty pomocy: 0
Kamil Orety (trener) - opinia

Rozmawiałem z Kamilem "Orety". To co usłyszałem mnie przeraziło.
Na początku orety przekonuje cie byś zrezygnował ze swoich oczekiwań i pragnień bo kobiety i tak i tak nie są w stanie cie zaspokoić. Następnie forsuje idee równości, twierdząc że każde starania w celu bycia lepszym jest pozbawione sensu, bo każdy jest tak samo wartościowy. Potem, że musisz rozumieć to co przekazuje Kamil bo inaczej nie będziesz 100% szczęśliwy. Twierdzi, że brak zrozumienia jego teorii będzie prowadził co coraz większego stresu a następnie do chorób.
Za każdym razem, kiedy spróbujesz Kamila skrytykować, odpowie ci (oceniając), że ocenianie innych jest przejawem słabości. Albo, że nie masz prawa nikogo krytykować, bo każdy ma swoją moralność. Tyle, że sam wygłaszając ten pogląd krytykuje i ocenia innych.
Kamil mówi dużo o tym, jak to pięknie jest kiedy „opróżnisz swoją szklankę” i staniesz się pustą niezapisaną kartką. Innymi słowy, gdy poddasz się lobotomii.

Mogę opublikować kilka listów które między sobą wymieniliśmy. Facet jest bardzo sekciarski i jedyne na czym mu zależy to pozyskanie kolejnych członków sekty, którzy będą mu płacić. Nie sprawdziłem jak sobie radzi z kobietami, lecz podejrzewam, że raczej posuwa same pustaki i zdesperowane dziewczyny, które wierzą w jego brednie. Dlatego pewnie sam nie odczuwa satysfakcji z seksu.

Napiszcie swoje opinie jeśli mieliście styczność z tym facetem. Może to uchroni kogoś przed wydaniem 3 tysięcy złotych na weekendowe szkolenie i zrobienie przy okazji papki z mózgu.

mistrzGry
Portret użytkownika mistrzGry
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Wiek: 29
Miejscowość: poland

Dołączył: 2017-02-15
Punkty pomocy: 232

Zwykły łak jak większość. Oczywistością jest, że w swojej fabryce toczy brednie, tylko po to by kogoś uzależnić od swojej osoby. Przykry facet.

najlepsze jest to

" Potem, że musisz rozumieć to co przekazuje Kamil bo inaczej nie będziesz 100% szczęśliwy. Twierdzi, że brak zrozumienia jego teorii będzie prowadził co coraz większego stresu a następnie do chorób.
Za każdym razem, kiedy spróbujesz Kamila skrytykować, odpowie ci (oceniając), że ocenianie innych jest przejawem słabości. Albo, że nie masz prawa nikogo krytykować, bo każdy ma swoją moralność. Tyle, że sam wygłaszając ten pogląd krytykuje i ocenia innych. "

beka. Jezdzij tak długo na szkolenia do tego pajaca aż zajarzysz i dosięgnij szczęścia hehe. Toż to jest żerowanie na naiwności i krzywdzie ludzkiej. Ludzie bez skrupułów i sumienia. Gdybym takiego spotkał to ja wtedy swoje serce schowałbym głęboko i dla niego niestety, spoliczkowałbym. Tolerancji się mu zachciało, idiota.
Zwykły wsiur na, którego szkoda tracić czasu i słów. No aż szkoda wylewać na niego więcej słów. Mógłbym bardziej mu pocisnąć i spiąć się do prawdziwej opinii o tym człeku lecz nie chce mi się. Co tu będę ukrywał. Nie będę ukrywał również, że i ten wpis to z żadnym postem nie ma nic wspólnego bo jest tylko parodią. No prawie, no i po za tym liściem.

mistrzGry
Portret użytkownika mistrzGry
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Wiek: 29
Miejscowość: poland

Dołączył: 2017-02-15
Punkty pomocy: 232

Lol lobotomia? Nie dość, że trener to jeszcze wybitnej klasy lekarz orzecznik od spraw niepotrzebnych, no ładnie. Że niby dzięki jego teorii tak jak by zostaniesz poddany zabiegowi podobnemu co lobotomia, która została już w hej czasu temu wycofana z obiegu? Jeśli tak to ja taką zmianę biorę w ciemno, idem tam na szkolenie, najlepiej na mentoring roczny hehe o ile nie jest już zajęty, tylko 1 miejsce na rok xd

Informatyk
Portret użytkownika Informatyk
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: I tak mnie nie znajdziesz

Dołączył: 2010-08-09
Punkty pomocy: 511

Aha. Dzięki za ten komentarz. Zapisuję się do Adepta w takim razie. Pozdrawiam.

Lubię spuszczać się do buzi!