mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kobiety z którymi się spotykacie

8 posts / 0 new
Ostatni
Bar1418
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-04
Punkty pomocy: 30
Kobiety z którymi się spotykacie

Witam forumowicze
Mam pytanie jak się zachowujecie i jakie kroki podejmujecie gdy spotykacie się z Kobietą a ona spotyka się z innymi facetami?
Czy zwracacie uwagę na to czy to jej kolega, przyjaciel czy całkiem obcy facet? Czy raczej wrzucacie wszystkich do jednego worka i w każdym przypadku podejmujecie takie same działajania?

dostojewski
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-05-19
Punkty pomocy: 187

Jak to "przyjaciel" od dawien dawna to raczej się nie przejmuję. Niech sobie wychodzi.

Kolegów i obcych facetów swojej już wybiłem z głowy. Zastosowałem prosty trick... Lustro. Nadzwyczajnie szybko jej przeszli inni.

To co ma i tak spaść, na­leży popchnąć.

Biodegradowalny
Portret użytkownika Biodegradowalny
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Tu i tam

Dołączył: 2013-09-20
Punkty pomocy: 410

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań względem tej relacji ;p jeżeli interesuje Cię tylko seks, i sam spotykasz się też z innymi to raczej nie jesteś na dobrej pozycji do wypominania komukolwiek czegokolwiek. Inna sprawa jeżeli interesuje Cię związek z kobietą. Jeśli Ci to przeszkadza, to po prostu jej to "wyperswaduj" Smile kolega wyżej wspomniał o lustrze jako jednym ze sposobów, polecam Ci tekst z klasyków "Lustrzane prawo Saluba" Smile

Miej wyjebane, a będzie ci dane!

stonebrave
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: nieznana

Dołączył: 2017-10-27
Punkty pomocy: 19

Kiedy mi nie zależy - nie pytam o kolsia. Jak dziwczyna sama się chwali że idzie z kimśtam gdzieś, to wspieram decyzję i komplementuję kolesia.

Jeśli dziewczyna się z nim faktycznie zaczyna umawiać (i widzę, że jej zależy na kolesiu), mam wyrąbane, bez względu na wszystko. To dla mnie attraction killer, a laska jest skreślona.

-- -- -- -- --

sliti666
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Leszno

Dołączył: 2011-05-31
Punkty pomocy: 333

Myślę że nie warto się przejmować jakoś specjalnie, każdy ma prawo do kolegów/koleżanek, zaczniesz ją ograniczać, to nadal się będzie z tymi ludźmi spotykać - tylko za twoimi plecami

Canoo
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Olsztyn

Dołączył: 2018-02-12
Punkty pomocy: 8

No dobra dobra, spoko, wszyscy mówią olej, a jak przyjaciel to już w ogóle. A ja zapytam przekornie- co jak stwierdza, że ona np. jedzie do tego wieloletniego i prawdziwego przyjaciela na weekend (bo wy powiedzmy wtedy akurat pracujecie, nie ma was na miejscu itp), albo on przyjeżdża do niej i np. nocuje jedną noc? Też spoko, nie przejmować się, olać?

Wątpie...
Zabronić? Ktoś tu napisał,że jak się zabroni to laska zrobi to po kryjomu nic nie mówiąc i nawet nie będziecie wiedzieć, że typ u niej był. Zagra Wam na nosie.
Więc?

dostojewski
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-05-19
Punkty pomocy: 187

I już popadasz w skrajność... "Ona jedzie do niego na weekend". Autor wątku co prawda nie precyzuje okoliczności spotkań ale zobaczyć się z kolegą/koleżanką raz na jakiś czas to nie jest żadna zbrodnia. Co najważniejsze, prawie nigdy się nie kończy na ostrym bolcowaniu.

Gorzej masz gdy Twoja "księżniczka" lata po kolegach kilka razy w tygodniu. Wtedy masz już problem.

To co ma i tak spaść, na­leży popchnąć.

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 540

No chyba, że połamie się łóżko i bedzie musiała spać razem z kolegą w jednym. Cos takiego było tutaj niedawno Laughing out loud