mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kocham cie i inne związkowe rzeczy

11 posts / 0 new
Ostatni
nesio1337
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: lodz

Dołączył: 2018-04-22
Punkty pomocy: 0
Kocham cie i inne związkowe rzeczy

Latasz po klubach, masz ONS'y, podrywasz i nie pakujesz się w dłuzsze relacje ale poznajesz dziewczynę z którą chciałbyś być w związku. Zebyś budził się przy niej. Zaczynasz czuć coś więcej. No i właśnie, jesteście razem.

No i właśnie. Zauwazyłem, ze wszystkie pary wstawiają wspólne zdjęcia, piszą sobie pod zdjęciami kocham cie, wysyłają serduszka, chodzą po mieście za rękę.

Moje pytanie brzmi czy jest to normalne, standardowe zachowanie w związku, czy robić tak?

Texic
Portret użytkownika Texic
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2017-11-12
Punkty pomocy: 74

Rób to, na co masz ochotę

"Prawdziwe efekty pojawiają się wtedy, gdy już brak Ci sił"

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12798

oooooo... Gary?

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

Smarkacz
Portret użytkownika Smarkacz
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-03-22
Punkty pomocy: 36

Wszystko ma swoje granice, chodzenie za rękę - nie widzę żadnego problemu, ale miliony komentarzy pod własnymi zdjęciami z tysiącami serduszek? Znajdź te same zdjęcia za rok Wink zobaczysz jakie są skutki mówienia sobie "kocham Cię" w przerwach na rozmowę o kartoflach.

Młody i głupi :/

nesio1337
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: lodz

Dołączył: 2018-04-22
Punkty pomocy: 0

znajduje takie po 2-3 latach Wink

CiasteczkowyPotwór
Portret użytkownika CiasteczkowyPotwór
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-09-09
Punkty pomocy: 149

Z tym "kocham Cię" to jest tak jak dawanie siebie na tacy. Warto a nawet trzeba to mówić ale okazjonalnie bo inaczej te słowa tracą na mocy i sam zabijasz w sobie ramę wyzwania. Pozerskie lowcianie na fejsbuczku bym sobie odpuścił. Jakiś czas temu właśnie widziałem kolesia, który kładł się lasce na kolana, chciał żeby go głaskała i mówił jak to ją kocha. Tak sobie myślę... Młody związek, max 3 miechy, za 3 miechy ona mu powie "spierdalaj" Smile

GRUNWALD
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 45
Miejscowość: w cetrum

Dołączył: 2015-09-03
Punkty pomocy: 412

Wilk nosił razy kilka ponieśli i wika.

Narząd nie używany staje się nie użyteczny

felcjanka
Nieobecny
Kobieta
Wiek: 28
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-04-12
Punkty pomocy: 41

To już zależy od pary, aczkolwiek zauważyłam, że to laski mają zdecydowanie większe parcie na zamieszczanie wspólnych fotek, komentowanie zdjęć czy zaznaczania statusu związku na facebooku. Osobiście zniechęca mnie, gdy widzę jak laska pod każdym zdjęciem "Misia" musi zostawiać komentarz w formie serduszek, bądź też szumnie a każdym kroku wyznaje mu miłość. Chociaż 70%-80% znajomych z fejsa ma to w dupie.

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 648

Pierdol statusy i wspólne fotki. Jak już ustawić sobie chcecie to zróbcie to za kilka miesięcy. Przerabiałem takie coś. W jednej relacji sie zgodziłem, a w innej kobitka bez mojej zgody ustawiła status. W obu przypadkach machnąłem ręką i co? I w obu przypadkach moje przygody się skończyły. Status widziało pół globu i tym samym związałem sobie ręce jeśli chodzi o inne kobiety.

Przy pierwszej dziewczynie były komentarze "kocham cie", " moja jedyna, moj jedyny". Teraz jak na to patrze to mi sie na pawia zbiera :] Moge co najwyżej serduszko dać pod zdjęciem :]

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 610

Myślę, że nie ma co się w ogóle sugerować innymi parami i innymi ludźmi, analizować co czy coś co inni robią jest normalne, standardowe. Uważam, że najlepiej jest słuchać siebie w pierwszej kolejności, robić i mówić to co się chce i czuje. Jeżeli zależy Tobie na kobiecie to oczywiście też liczysz się z jej zdaniem w tej kwestii, z tym, że nie robisz nic wbrew sobie.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

syouth
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 37
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2017-06-02
Punkty pomocy: 207

Masz ochotę to dajesz, nie masz to nie. Ja nie miałem nigdy poustawianego statusu, mam od zawsze wolny, mam blokadę na oznaczanie mnie na zdjęciach, muszę najpierw zaakceptować na swojej osi, dla mnie takie publiczne lofcianie nie powinno mieć miejsca. Ale to wszystko zależy od Ciebie, od niej, od sytuacji w samym związku, od tego czy jesteś na tyle męski że możesz mieć serduszko pod zdjęciem, czy może jesteś też na tyle dużą pizdą i dlatego je masz. Bo pierwsza opcja spoko, ale jeżeli serduszko jest dla tego, że nie masz jaj odmówić to wiesz ;P.

To co mnie np ostatecznie przekonało do rozstania z moja ex to była sytuacja z chodzeniem za rękę. Syfu było więcej w związku, nie chcę o nim pisać, generalnie już decyzję miałem praktycznie podjętą, ale czarę goryczy przelało to, że jak jeszcze coś tam próbowałem reanimować między nami, chciałem ją złapać za rękę na spacerze, ona to olała. Więc i ja już nie próbowałem. Potem spotkaliśmy znajomych, w tym laskę która kiedyś na mnie leciała i nagle moja mi siłą bierze rękę i udaje szczęśliwą parę. Wkurwiło mnie to na tyle, że za chwilę był koniec relacji Wink. Przykład z dupy, ale pokazuje, że to czy chodzisz za rękę, robisz statusy, ma wynikać z Twojej chęci, a nie z tego co inni powiedzą.

купить детскую одежду Columbia

магазин детской одежды одесса

ka4alka-ua.com