mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kolejny chłopak z "listy"

9 posts / 0 new
Ostatni
Micha4l
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-10-06
Punkty pomocy: 0
Kolejny chłopak z "listy"

Cześć cześć.
To mój pierwszy post na takim forum także prosiłbym o wyrozumiałość i pomoc w drobnej sprawie. Mianowicie jest sobie pewna dziewczyna, dla jasności nie jesteśmy parą, przechodząc do sedna jest to typ kobiety która posiada dość dużą ilość adoratorów i niekiedy stosuje tak zwane gierki gdzie mam się poczuć zazdrosny - praktycznie zawsze to olewam. I tutaj mam pytanie, co zrobić i ewentualnie jak zakończyć bądź przerwać na jakiś czas znajomość z nią? Wiadomo nie mogę jej zabronić kontaktu z innymi mężczyznami jednak nie chciałbym być facetem z listy pod numerkiem X do którego może napisać ewentualnie się spotkać gdy z innymi coś nie pyknie.
Wyprzedzając możliwe pytania mogę jeszcze dodać, że to ona praktycznie codziennie pisze pierwsza, próbuje jakoś otrzymywać kontakt i mimo niekiedy dość poważnych kłótni gdzie przykładowo raz zakończyła ze mną znajomość po kilku tygodniach odezwała się pierwsza i zachowywała się tak jakby żadnego The Endu nie było więc wydaje mi się że nie jestem jej obojętny. I teraz pytanie do ludzi bardziej doświadczonych, co mam począć?

Arch Stanton
Portret użytkownika Arch Stanton
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: To tu, to tam

Dołączył: 2018-01-03
Punkty pomocy: 25

Obstawiam w ciemno, że z nią nie spałeś, dlatego też zacznij od ostrego zerżnięcia, wtedy możesz ją nieco ochłodzić. Skoro ma adoratorów, to Ty masz się wyróżnić odmienną postawą, jednak bez rżnięcia zapomnij o tym.

jaroslaw1999
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-07-24
Punkty pomocy: 167

Spotkałeś się chociaż z nią? Skąd ją znasz? Zadzwoń i się z nią umów. Zanim piszemy na forum to czytamy podstawy. Tam jest wszystko

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 114

Miałem i poniekąd mam nadal do czynienia z koleżanką tego samego pokroju, który opisałeś. Zasad postępowania z takim przypadkiem nie ma wielu, ale pierwsze i główne primo, to konkretne działanie. Musisz zweryfikować prawdziwość jej zainteresowania. Nie możesz być debilem tak jak Ci, z którymi ona się spotyka i którzy ją adorują. Z taką laską trzeba działać nad wyraz konkretnie i stanowczo, inaczej zostaniesz wrzucony w wór, w którym siedzą oni, a ona będzie Ciebie raz z niego wyciągać, a raz do niego wrzucać - wedle życzenia. Musisz działać jak widmo - pojawiasz się, czynisz rzeczy, o których żaden z jej adoratorów nawet by nie pomyślał i spierdalasz nie pozostawiając po sobie niczego, prócz mętliku w jej głowie. Nie traktuj jej jak księżniczki i nie usługuj jak kretyn - pod postem masz nawet link do mojego bloga, przyda się go przeczytać, szczególnie w Twoim przypadku i z takim targetem.

"niekiedy dość poważnych kłótni gdzie przykładowo raz zakończyła ze mną znajomość po kilku tygodniach odezwała się pierwsza i zachowywała się tak jakby żadnego The Endu nie było więc wydaje mi się że nie jestem jej obojętny." - nie wykłócaj się z nią o nic i nie słuchaj tego, co mówi, tylko patrz na czyny. Takie laski zazwyczaj tylko zgrywają twarde i nieugięte, bo koniecznie chcą utrzymać pacjenta w kole adoratorskim, ale jeżeli faktycznie jest Tobą zainteresowana i nie ulegniesz jej pozoro-blokadom w stosunku do Ciebie, to prędzej, czy później zmięknie. Uogólniając wszystko, co tu napisałem - musisz ją wyruchać i nie możesz się o to prosić, dąż do tego za każdym spotkaniem, byle nie natarczywie i desperacko a będzie dobrze.

raM
Portret użytkownika raM
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2011-09-05
Punkty pomocy: 532

Przy takich laskach musisz mieć silną ramę.
Dla porównania.
Jej adoratorzy: włażący w dupę, komplementujący, patrzący na nią jak na boginię, usłużni, robiący wszystko dla niej i pod nią.
Ty: mający na nią wyjebane bo masz kilka innych lasek z którymi aktywnie się spotykasz, negujący (poczytaj o negach), patrzący na nią z góry, nigdy nie robisz nic za darmo, pewny siebie, władczy, gdy coś zawali to nie boisz się jej zjebać.
Widzisz różnicę? Ona zauważy.
I mocne kino, podkreślenie tego że pociąga Cię fizycznie jak np. w tej sukience Twoje piersi prezentują się tak apetycznie, że będę musiał użyć całej mocy JEDI(albo opanowania nauczonego od szaolińskich mnichów - wersja do wyboru) aby się na Ciebie nie rzucić, czy o widzę że ogoliłaś nogi, ale nie licz na nic więcej bo nie jestem taki łatwy.
No i jak najszybciej doprowadzić do seksu.

Owski
Portret użytkownika Owski
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Małopolska

Dołączył: 2018-08-24
Punkty pomocy: 70

'' że będę musiał użyć całej mocy JEDI(albo opanowania nauczonego od szaolińskich mnichów - wersja do wyboru) aby się na Ciebie nie rzucić ''

HAHAHA :DDD

jestes no life'm czy poprostu za duzo gierek rpg?

Nie pomogłem wystarczająco?
wal priva Wink

Klubowo - Instagramowy podrywacz!

raM
Portret użytkownika raM
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2011-09-05
Punkty pomocy: 532

Nigdzie nie wychodzę, mobilklasik.info to moje jedyne życie.

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 114

Tutaj moim zdaniem nie ma co kombinować, uwierz. Ostatnio spotkałem się z dziewczyną, która podobała mi się jeszcze przed tym, jak trafiłem na tę stronę i w luźnej pogadance oznajmiła mi, że byłem PIZDA, bo miałem tyle okazji, by ją przelecieć a tego nie zrobiłem. Powiedziała mi to prosto z mostu = wniosek wyciągnij sobie sam. Nie przerywaj tego, nie baw się w jakieś ochładzanie - skup się na działaniu.. musisz działać zero jedynkowo i nie pierdol się w tańcu. Pokaż jej, że Ci się podoba i koniec. Wyróżnisz się z tłumu z automatu, uwierz mi - jeżeli będzie miała opcje: a) spotkać się z kolejnym adoratorem, który jej przysłodzi, z którym zabije czas - a b) spotkać się z kolesiem, który zmaca ją jak własność i nie będzie srał po gaciach udając kolegę - to wybierze Ciebie.

Mamy 21 wiek, ale światem nadal w wielu kwestiach rządzą prawa rodem z epoki kamienia łupanego, typy boją się dotykać kobiet i wyjeżdżać z inicjatywą na pełnej a potem kończą jako koledzy/opcje zapasowe które i tak najpewniej nigdy nie zostaną wybrane.

Micha4l
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-10-06
Punkty pomocy: 0

Dobra panowie dzięki wielkie za wszystkie porady jednak taka aktualizacja w tej znajomości się nagle pojawiła że ona jest zainteresowana tylko pisaniem ze mną także nie ma co Laughing out loud