mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Ma chłopaka, a kręci ze mną

11 posts / 0 new
Ostatni
Gnojek
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Trójmiasto

Dołączył: 2017-03-05
Punkty pomocy: 7
Ma chłopaka, a kręci ze mną

Siemanko, mam koleżankę, z którą dobrze się dogaduje. Ona ma od chyba 3 lat chłopaka, z którym ostatnio ma coraz więcej spięć i akcji typu "on się wyprowadza", o czym sama przy większej dawce alkoholu zwykła mi opowiadać. Pewnego razu, gdy nadarzyła się okazja poszliśmy do klubu, sporo alkoholu, potem intymny taniec i dotyk. W sylwestra przyszła ponownie, poprosiła mnie na zaplecze, wspomniała ostatnią sytuacje w klubie i ni stąd ni zowąd polecieliśmy w ślinę. Teraz ona do mnie z tekstem, że "musimy porozmawiać". Mam wrażenie, że ona po prostu czuje wewnętrzny obowiązek odbycia takiej rozmowy, żeby nie stała się w moich oczach, kolokwialnie mówiąc, szmatą, ale mimo wszystko nie żałuje tego, co zrobiła. Co sądzicie i jak taką rozmowę poprowadzić?

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości.

Texic
Portret użytkownika Texic
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2017-11-12
Punkty pomocy: 72

Osobiście mam negatywny stosunek do tego typu kobiet. Zdradza obecnego facet gdy jest źle, zdradzi i przyszłego...

Twój plan działania powinien zależeć od oczekiwań. Jeżeli interesuje Cię z nią wyłącznie sex bez zobowiązań - droga wolna. Jeżeli związek - spierdalałbym od niej jak najdalej.

"Prawdziwe efekty pojawiają się wtedy, gdy już brak Ci sił"

smerf8903
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-07-12
Punkty pomocy: 191

Nie będę oryginalna, ktoś, kto zdradził raz, zdradzi i drugi. Tacy ludzie nie umieją rozwiązywać konfliktów w związku, tylko szukają pocieszenia na zewnątrz. Wpadają w ramiona innych osób.

smerf8903
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-07-12
Punkty pomocy: 191

Nie będę oryginalna, ktoś, kto zdradził raz, zdradzi i drugi. Tacy ludzie nie umieją rozwiązywać konfliktów w związku, tylko szukają pocieszenia na zewnątrz. Wpadają w ramiona innych osób.

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 275

Czy ja wiem?
Mi też się zdarzyło zdradzić jedną ze swoich dziewczyn. I to tą, za którą najbardziej w życiu latałem i do której nadal mam wielki sentyment.

A mimo to swojej ostatniej, która mnie wkurwiała notorycznie i przestała pociągać w pewnym momencie nie zdradziłem, mimo że miałem okazję.
Potem i tak mi to wyszło bokiem, ale to inna historia jest.

Żołnierzu, rób swoje, tylko się nie nastawiaj na nic spektakularnego i nie płacz jak nie wyjdzie.

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 99

Do seksu jak najbardziej, do związku - next.

Skol
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: Góry Świętokrzyskie

Dołączył: 2018-02-27
Punkty pomocy: 89

Mnie się wydaje, że kobieta kiedy zdradza, to znaczy że już nie jest zakochana. Wiele zależy od charakteru. Może być tak, że on ją zdradził i się mści. Może też być tak, że ona się mści na nim za to, że się kłócą i tak mu robi na złość, a to znaczy że jest głupia.
Inna możliwość jest taka, że poczuła do Ciebie miętę albo po prostu potrzebowała nowych wrażeń.

Musisz wyczuć co ona będzie chciała usłyszeć w tej rozmowie. Przypuszczam, że dopadł ją moralniak. To znaczy, że chciała mu zrobić na złość lub poniosły ją emocje i przegięła. Na pewno bądź spokojny i nie unoś się. Nie sądzę żeby zaproponowała Ci związek ani jakąkolwiek niezobowiązującą relację, więc możesz po prostu dobrze wypaść będąc miłym i uspokój ją, że sprawa zostaje między wami. Pozwól jej mówić i pod żadnym pozorem nie mów że stało się coś złego, bo z tego się może zrobić większy kwas.

Podobnie jak koleżanki i koledzy wyżej uważam, że to raczej nie jest materiał na stałą partnerkę. Choć znam takie przypadki, że te "niewierne", gdy poznały tego właściwego stawały się bardziej wierne niż ustawa przewiduje. Więc reguły nie ma.

shaker
Portret użytkownika shaker
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-01-17
Punkty pomocy: 236

Aż ciekawy jestem co ona powie na tym spotkaniu

Dupekkk
Portret użytkownika Dupekkk
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2014-12-09
Punkty pomocy: 73

Ja to bym sie jej zlał do ust Laughing out loud i traktowal ja jako prywatna zabawke, az by sama sie poczula dzifffka Laughing out loud

Gnojek
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Trójmiasto

Dołączył: 2017-03-05
Punkty pomocy: 7

No to jeśli kogoś to interesuje, to sprawa przybrała dość ciekawy obrót. Rozmowa była dość nerwowa, nawet bała mi się spojrzeć w oczy, ale rzucała teksty typu "próbowałam się trochę bronić", "zdarzyło mi się to pierwszy raz", " mam nadzieję, że nikomu o tym nie mówiłeś" i "przepraszam cię za to", ja skwitowałem to krótkim zlepkiem słów: "Rozumiem, nic się nie stało, jesteśmy dorośli, nie muszę się chwalić na prawo i lewo, zapomnijmy o tym i niech będzie jak dawniej". Widziałem, że to ją uspokoiło i potwierdziło się to, co podejrzewałem - nie chciała wyjść na łatwą. Stwierdziłem, że od tej pory ochładzam relację. Minęło kilka dni, była znowu okazja wyjść ekipą (w tym ona) na imprezę. Stwierdziłem, że na tej imprezie lekko ją oleję i ogarnę sobie jakiś inny target. Wszystko poszło doskonale po mojej myśli, zagarnąłem jakąś laskę na parkiecie, trochę kina i pocałunków. Jakoś później koleżanka wyciąga mnie na dwór, zaczynamy się całować mówi mi, że była zazdrosna i nigdy wcześniej z nikim tak nie miała. Zapytałem coś o jej chłopaka (byłem już nieco wstawiony), całkiem niepotrzebnie i zaczęła mi opowiadać coś, że to toksyczna relacja bla bla. Dzień po imprezie jakoś tak wyszło, że odwoziła mnie samochodem do domu. Już widziałem wtedy w niej ten błysk w oku, lekkie poddenerwowanie i dłuższy kontakt wzrokowy. Przyszło do wysiadania i co? Zaczęliśmy się całować Wink)) Już wczoraj na przykład, czyli prawie tydzień o tego wydarzenia, pożegnała się ze mną tylko buziakiem w policzek, wystawiając go ostentacyjnie, więc albo próbuje teraz chłodzić albo Shit test. Także całość prezentuje się dość śmiesznie i ciekawie.

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości.

Skol
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: Góry Świętokrzyskie

Dołączył: 2018-02-27
Punkty pomocy: 89

Ona nie wie czego chce. Gdy jest z Tobą zapomina o tamtym, ale gdy jest z nim zaczyna mieć wyrzuty sumienia. Błędne koło.

Albo zacznij huśtać emocjami i poświęcaj jej maksymalnie dużo czasu, jeśli chcesz z nią być. Jeśli nie, to odpuść temat, bo to gówno prędzej czy później wypłynie, będzie wstyd, czar pryśnie i wszyscy będą się źle czuć.