mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Myślenie kobiet po czasie

9 posts / 0 new
Ostatni
Moneris
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: Nie podano
Miejscowość: Nie podano

Dołączył: 2019-01-01
Punkty pomocy: 2
Myślenie kobiet po czasie

Witam. Chciałbym zapytać o sytuacje, gdy jest związek, jest masa dobrych emocji, ale są też złe. Kobieta zakochana, dobra, inwestuje więcej niż facet, ze strony faceta nie ma pieskowania, ale w pewnym momencie nawarstwia sie tyle złych rzeczy, że kobieta podejmuje decyzje i odchodzi. Facet nagle zaczyna żałować, że wcześniej nie dostrzegał, że ona sie starała, że było przecież fajnie, ale odeszła, bo nie docenił, że była dobra. Dodajmy do tego, że ta dwójka po rozstaniu spotyka się jeszcze ze sobą, zapewne z sentymentu lub dobrze im w łóżku albo to i to.

I ten facet nagle pod wpływem straty zaczyna pokazywać, że mu zależy, latać za nią, choć wie, że nie powinien, ale robi to, żeby chociaż na koniec, nawet po rozstaniu pokazać, że mu jednak zależy, tym bardziej, kiedy zrozumiał, że w związku powinien był bardziej to pokazywać.

Moje pytanie brzmi, czy kobieta po czasie może mieć myślenie w stylu "było fajnie, mogłam dać nam jeszcze szanse" i zacznie żałować, czy jak już odejdzie od faceta, a on straci jeszcze atrakcyjność w jej oczach pokazywaniem, że zależy, to już totalna kaplica? Kobiety mają czasem takie myślenie?

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 746

Nie to nie jest tak ze jest kaplica ze pokazujesz swoje pożałowanie nad tym co się stało, bo dziewczyna może cię naprawdę kochać jak i również mocnym sentymentem powrócić do Ciebie ale prawda jest taka że jak już coś raz się zjebalo to ma tendencję do tego żeby zjebac się drugi raz poprzez skłonność do kłótni i wyrobione wyjebanie na sytuację. Po powrocie są fiołki ale zagrożenie na zgrzyty jest spotegowane.
Wystarczy iskra, a po "dwóch miesiacach" wrócicie do tematu bardziej wylewnie. Przykre,ale tak niestety dzialamy.
Są przypadki którym się udaje, owszem. No ale..

Dlatego mówi się że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

Chcesz? Próbuj. Ale miej w głowie miejsce na twarde ładowanie bo zaboli jeszcze bardziej.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 746

Dubel

Moneris
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: Nie podano
Miejscowość: Nie podano

Dołączył: 2019-01-01
Punkty pomocy: 2

Choc z drugiej strony trzeba sie zastanowić, czy można odejść od kogoś nadal go kochając, ale stało sie tyle złego w jakimś czasie, że jest się niezdolnym już do trwania w owej relacji, czy zawsze odejście= totalny spadek atrakcyjności w oczach dziewczyny.

Edit: a w sytuacji, gdy kobieta odchodzi, bo facet jest po prostu niedojrzały, też wracają?

Szarada96
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-02-13
Punkty pomocy: 39

Ja bym nie wróciła do niedojrzałego faceta. Nagle nie wydorosleje Smile

marki
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: kalisz

Dołączył: 2018-01-24
Punkty pomocy: 3

Jeśli masz kobietę i pokazujesz jej Siebie prawdziwego i takiego który jest odporny na jej gierki, mającego swoje zdanie i ona od Ciebie od chodzi bo twierdzi że za mało się starasz to to nie jest bajka dla niej Wink nauczmy się, że zmusić nikogo nie możemy do bycia ze sobą, mówi się na tej stronie żeby mieć odwagę mówić i robić to na co mamy ochotę ale tak na prawdę gdy kobieta się z nami rozstaje to nagle "ojej zależy mi na niej jak cholercia.Błagam wróć..." Kurde życie jest tak zajebiste samo w sobie że takimi sprawami nie powinniśmy się przejmować, ktoś odchodzi? Ok, rozumiem nie odpowiadała Ci relacja ze mną i tyle. Nic więcej jeśli popełniłeś błędy to możesz się starać je naprawić ale tak jak mówią poprzednicy "wchodząc dwa razy do tej samej rzeki, nurt jest inny ale ryby mogą być te same".

Khasa12
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-06-17
Punkty pomocy: 0

Tak, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że będzie myślała o tym, że facet za nią latał i czemu nie dała mu szansy. Zawsze lepiej jest być w sytuacji, w której inwestuje się mniej w relacje, ponieważ wtedy stosunkowo łatwo można ja naprawić, pokazując zainteresowanie, poprzedzone oczywiście przerwa w relacji.
To wrażenie może dodatkowo spotęgować sytuacja, w której jej obecny partner (o ile takiego ma) okazałby się "niewypałem.

Moneris
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: Nie podano
Miejscowość: Nie podano

Dołączył: 2019-01-01
Punkty pomocy: 2

Sytuacja wygląda tak, że z eks nie jesteśmy od roku, jednak po rozstaniu spotykaliśmy sie jeszcze 7 miesięcy i zachowywalismy sie jak para. Z tym, że ona związku już nie chciała, co tłumaczyła też tym, że po tym, jak ją kiedyś zostawiłem dla innej i wróciła po tym do mnie myślała, że to sie może udać (mieszkaliśmy ze sobą kilka miesiecy po tej sytuacji, ale w kłótniach temat wracał). Od kwietnia nie było kontaktu, od maja spotyka się z jakimś typem, w czerwcu pod koniec spotkaliśmy się gdzie padły słowa "nadal Cię kocham, jestem zazdrosna, czasem wyobrażam sobie jak sie kochamy", było na tym spotkaniu całowane i przytulane. I znowu zero kontaktu. Parę dni temu wrzuciła fotkę z nowym typem. Dodam, że byłem jej pierwszym chłopakiem i pierwszym w łóżku

iraklis
Nieobecny
Wiek: 18

Dołączył: 2010-07-13
Punkty pomocy: 44

Ale co ty chcesz ugrać ? Co chcesz usłyszeć ? To, że po rozstaniu spotykaliście się 7 miesięcy w niewiadomym celu bo nie było nikogo innego ? Teraz pojawił się ktoś inny i zabolało ? Bo całkowicie nie rozumiem tutaj tej sytuacji.
Po rozstaniu powinieneś zerwać kontakt, zacząć żyć dla siebie a nie dla niej ? A co zrobiłeś ty ? Jakieś dziwne spotykanie się w niewiadomym celu a przez ten okres panna utwierdziła się tylko jaki słaby jesteś. Na koniec zajebała Ci jeszcze tekst o miłości i zazdrości a ty to połknąłeś bo się wjebałeś w to. I co pojawia się inny i boli ?? Ma boleć bo trzeba było być facetem i zakończyć to już dawno. Chciałeś to masz.