mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

nadchodzi impreza - gotowy do działania

7 posts / 0 new
Ostatni
parszywy
Portret użytkownika parszywy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: grudzień '92
Miejscowość: VVarszawa

Dołączył: 2017-11-21
Punkty pomocy: 43
nadchodzi impreza - gotowy do działania

W przyszłym tygodniu znajoma robi domówkę z okazji dostania nowej pracy. Jeżeli chodzi o nią to jestem w głębokim friendzone, co zresztą mnie w tym wypadku już nie pali aż tak jak kiedyś. Ale na imprezie będzie kilkanaście innych osób w tym jej koleżanek, z niektórymi miałem już styczność.

W jaki sposób działać by z którą coś wyszło? Iść na imprezę z pustym czy pełnym koniem? Jaki wizerunek pokazywać?

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 548

Ale co wyszło, konkretnie, czego chcesz?

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 478

Przede wszystkim, nie zachowywać się jak pojeb i mieć umiar w piciu.

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

Jankiel 23
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-09-10
Punkty pomocy: 89

Byc soba ted

khrys
Portret użytkownika khrys
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Gdansk

Dołączył: 2017-12-25
Punkty pomocy: 173

Słuchaj no całą stronę masz poświęconą o podrywaniu, pytanie zbyt ogolne, ale przybliże Ci moją naturę w takich sytuacjach.
Zazwyczaj z góry zauważam tą, która mi sie najbardziej podoba i przy przywitaniu zerkam jej głęboko w oczy z lobuzerskim uśmiechem, gdy dziewczynie sie podobam czesto zauważam oniesmielenie. Potem tą dziewczyne w grupie i na całym forum dyskusji po prostu olewam, nie patrzę na nią i nie mówię do niej, za to z innymi staram sie nawiązać jak najlepszy kontakt. Gdy ktoś cos mowi na temat w którym jestem mocny czesto używam zwrotu do tej osoby "zdecydowanie, zwłaszcza że.... blablablabla, to oczywiste prawda?" (Musi to być cos z czym musi się zgodzić). W ten sposob budujesz mocny raport. Możesz jedną z obojetnie wybranych kobiet z dyskusji w jakis sposob chwalić, budować ją, mowic, że to co powiedziała wymaga wypicia kolejeczki. Uśmiech i jazda. Gdy impreza sie rozkręci A alkohol sie przeleje to przechodzisz do rozmowy z targetem, jakas izolacja i lecisz.
To jeden z przykładów, mam nadzieję że zrozumiałeś przekaz Wink powodzenia

jaroslaw1999
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-07-24
Punkty pomocy: 167

Twoje ruchy powinny być spowolnione, takie aktorskie. Żadnych prywatnych ruchów! Masz wejść z buta na hawirę. Rozjebać wszystkich. Wyruchać wszystkie. Siąść na kanapie. Zapalić fajka i z ostentacyjnym uśmieszkiem kontynuować dobrą zabawę.

Tak na poważnie, to widzę, że każda okazja jest dobra żeby się na***ać Smile

Przeczytaj podstawy. Widzę, że ich nie znasz. W każdym miejscu zachowujesz się tak samo. Forum nie jest ani po to żeby powielać to lewą stronę, ani uświadamiać jak robić. Forum jest po to, żeby niwelować wady i nietypowe sytuacje. Nawet z konkretną laską albo już w związku. Podstaw masz się nauczyć wcześniej.

Na domówce jest różnie, zależnie od ilości biesiadników. Zwal sobie wcześniej, żebyś nie myślał fiutem tylko używał rozumu do działania. Rozmawiaj ze wszystkimi po równo. Interesujące Cię dziewczyny eskaluj dotykiem. Rozlewaj alkohol. Myślę, że możesz nawet swoją flaszkę przynieść. Powiesz coś w stylu, że chciałeś odciążyć gospodynię to nie przychodzisz z pustymi rękami. Przygotuj sobie kilka żartów, jakieś metafory których będziesz używał. Pamiętaj żeby dużo nie gestykulować. Chodź prosto. Myśl nad tym co mówisz. Popraw dykcję. Nie upij się za mocno. Nie mów za dużo. Mów tylko to co chcesz powiedzieć. Nie powiedz tego, co nie chciałbyś powiedzieć. Nikogo nie obrażaj. Nie rozmawiaj o polityce i o religii. Itd. itp. Mówiłem już żebyś od początku eskalował dotyk? Dotykaj każdego. Za ramię kiedy się do niego zwracasz. Buziak na powitanie. "Podaj mi chipsy" i dotykasz za ramię. Mam nadzieję że pomogłem Smile

No trudno nie ironizować, bo o takich rzeczach to książki piszą a Ty chcesz żeby streścić wszystko w dwóch zdaniach

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 635

*Chlej z umiarem
*Nie pajacuj