mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nagły kontakt dziewczyny

3 posts / 0 new
Ostatni
Vitalfit56
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-11-03
Punkty pomocy: 0
Nagły kontakt dziewczyny

Cześć,

Nie tak dawno bo miesiąc temu poznałem przez internet pewną dziewczynę. Ja 25 ona 25. Rozmowa się nam kleiła wiec ustawiliśmy się na spotkanie. Od samego początku czułem lekką barierę z jej strony. Starałem się stosować delikatny dotyk, kładąc jej ręke na ramieniu, plecach albo zaczynałem bawić się jej włosami ale widać było ze jej to przeszkadzało i sama zabierała moją ręke. Na pożegnanie nie było żadnego pocałunku. Po spotkaniu dzień ciszy z mojej jak i jej strony, po czym postanowilem sie odezwać. Rozmowa niczym sie nie róznila od tej którą prowadzilismy wczesniej wiec cieżko było mi ocenić jej emocje po ostatnim spotkaniu.
Umówiliśmy się na kolejne spotkanie które praktycznie było takie samo. Dalej chłodno z jej strony, buduje dystans i nie dopuszcza za dlugiego dotyku. Po spotkaniu kolejna cisza i inicjacja z mojej strony po jakimś czasie. Wymienilismy pare wiadomosci i przestałem się odzywać ponieważ czułem że jeśli kolejne spotkanie mialo by wyglądać tak samo to szkoda mojego czasu.
Po 2 tygodniach zupełnej ciszy odezwala sie do mnie komentując moje instastory i sama zaproponowala spotkanie u niej w mieszkaniu. Mielismy sie spotkac w weekend ale w piatek odwołała spotkanie ponieważ miala jechać nad morze w niedziele lecz zmienily jej sie plany i wyjechala w sobote rano. Na jej wiadomosc odpowiedzialem ze nic nie szkodzi i ze może innym razem sie uda.

Czy według was warto umawiać się jeszcze na nastepne spotkanie czy raczej wpadłem już w koszyk koleżki i po prostu olać temat i zapomnieć?

snowmann
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-05-22
Punkty pomocy: 125

Ja bym poczekał na kolejny kontakt z jej strony i ewentualną inicjatywę spotkania. Jeśli nie napisze to znaczy, że nie była zainteresowana, a napisała bo:
a) nie wyszło jej z jakimś chłopakiem, który lepiej rokował od Ciebie
b) nudziło jej się, więc dla zabawy postanowiła sprawdzić, czy dalej jesteś zainteresowany i czy przybiegniesz do niej, jak zaprosi Cię do siebie.

Jeśli będziesz siedział cicho, a ona znowu napisze po swoim powrocie znad morza, to dopiero wtedy dopuszczałbym możliwość, że może pomimo mało zachęcającego początku coś jeszcze z tego będzie.

Marcinooo (niezweryfikowany)

Czekaj na jej propozycje spotkania, a w międzyczasie, to chyba wiesz co masz robić. Jeśli dojdzie do tego spotkania u niej w mieszkaniu i będzie tak samo jak na poprzednich, to wychodzisz z mieszkania.