mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Napalona mężatka z pracy

8 posts / 0 new
Ostatni
kuba92bdg
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: xyz

Dołączył: 2013-05-17
Punkty pomocy: 0
Napalona mężatka z pracy

Mam dość nietypowy problem.

Słowem wstępu zaznaczę, że jestem introwetrtykiem unikającym ludzi i słaby jeśli chodzi o samą gadkę z laskami (generalnie ludzmi) + pewna nerwica praktycznie uniemożliwia mi na dzień dzisiejszy działanie. Z drugiej strony paradoksalnie mam bardzo dobre inner game i dobry body language.

Otóż pracuję w biurze w pokoju łącznie 6 osób, wśród nich laska. Jako że mam miejsce przodem do niej, zasłonięci monitorami widzimy swoje nogi. Jako, że jestem fetyszystą stóp parę razy zerknąłem w tamtym kierunku. Po pewnym czasie ku mojej ucieze ona zdjęła buty. Okazało się, że pozostałych współpracowników też to kręci. Laska zaczęła więc na początku delikatnie / nieśmiało kusić stopami zarówno mnie jak i reszte. Dziś był mój drugi dzień i nic nie wskazywało aby ten dzień miał się różnić. Pojawił się pewien moment, że byłem z nią przez chwilę sam na sam w pokoju. Zerkałem w dół, a ona kusiła dalej, coraz mocniej i odważniej. Przyspieszył mi odech i zacząłem cicho sapać. Chyba to usłyszała i zaczęła delikatnie stękać. Zaczęło się robić gesto i duszno i nie mogłem się skupić na pracy. Wrócili pozostali, a jej stan pozostał i dalej robiła swoje. Ten, co siedzi najbliżej niej podłapał temat i zaczęli w końcu mruczeć do siebie. W pewnym momencie on wyszedł, a ona po 10 minutach.
Wrócił gościu z miną jakby zobaczył ducha i w pośpiechu zasiadł przy kompie. Widać, że jeśli coś zaszło, to było to pierwszy raz z nią w takich warunkach, a pracują już dość długi czas. Szkoda, że niestety w dużej mierze na bazie mojego podniecenia. Wróciła potem ona i dalej robiła swoje, a ten jakby stracił zainteresowanie. Na 99% było ruchanko. Na koniec dnia gdy zostaliśmy we trójkę, ona na pożegnianie z nim gadała rzucając podtekstami, w międzyczasie wspominając jak długo jest żonaty, a ona mężatka. Na odchodne powiedziała
za 9 miesięcy czeka mnie niespodzianka. Japierdole.

Żeby nie było ona w dalszym ciągu jest mną zainteresowana w seksualny sposób. Z resztą tak samo jak i 2 innymi osobami z pokoju. Ale jak mówiłem, może i potrafie ig i moim podnieceniem rozpalić kobietę ale socjalnie jestem w czarnej dupie więc kiepska sprawa. Jednak nie mi tu chodzi tu nawet o jebanko z nią (nie da rady, na wiosne idę do psychologa/psychiatry w sprawie moich lęków). Ja po prostu nie mogę się skupić na pracy. Widok małych, zadbanych stóp poruszających się w taki sposób, ich zapach po całym dniu i jej feromonów przenika głęboko moje nozdrza, a te ciche jęki brzmią mi w uszach do teraz.

Pytanie kluczowe. Co robić, musze się skupić bo mnie wyjebią z dobrej roboty!

jaro12
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: ....................

Dołączył: 2013-05-13
Punkty pomocy: 98

Jeżeli Cię kręci i wiesz że jest napalona to dopnij temat. Jednak jest to miejsce pracy i Wasze relacje mogą się pokomplikowac po takiej akcji. Zamień się z kimś miejscem jeżeli tak Cię to rozprasza

shaker
Portret użytkownika shaker
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-01-17
Punkty pomocy: 339

Kurde, oznaki IOI stopami to sam nie wiem jak interpretować, chore jakieś te podchody.
Ona nie daje Ci żadnych konkretnych oznak zainteresowania prócz zdjęcia butów, bo nie wiem jak te jęki w biurze mogą wyglądać.
Idź do lekarza, ustaw się, podbuduj, znajdziesz jajka i zapytasz jej. Po co ściąga buty po całym dniu?To przecież niekulturalne jest i otworzysz okno Smile

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 635

Odpowiadając na Twoje pytanie: za każdym razem jak się nakręcisz, wyjdź do klopa i sobie zwal kite, po tym przez jakiś czas skupisz się na robocie i nie narobisz sobie bigosu. I zakryj czymś widok, żeby Cię te jej giry nie dekoncentrowały.
Jak będziesz jednak chciał przeżyć przygodę z potencjalnym ryzykiem różnych zawirowań to wal śmiało.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

berrad
Portret użytkownika berrad
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Mazowieckie

Dołączył: 2009-01-12
Punkty pomocy: 953

Brzmi jak słaba opowiastka.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 750

...a potem sie obudziles, wszyscy siedzieli normalnie wbici w monitor a pani siedziala w kaloszach z noga na noge. Tak mi sie skojarzylo.

Nie zachowuj sie jak kowalski, albo bedziesz walil gruche dzien w dzien dla swietego spokoju w waszej czystej toaletce albo podejdziesz do niej I szepniesz do ucha come with me bejbe Laughing out loud

huna
Nieobecny
Wiek: 31
Miejscowość: bielsko-biała

Dołączył: 2017-09-14
Punkty pomocy: 354

beke sobie z Ciebie moze robią hmm?

senkei
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: Sochaczew

Dołączył: 2016-01-19
Punkty pomocy: 191

Mam takie dziwne wrażenie, że raczej z Tobą jest coś nie tak a nie z tą Panną Smile I też mi się wydaje, że sobie z ciebie jaja robią i tyle. A jak już jesteś taki napalony to może przed pracą sobie porządnie zwal, to wtedy nie będziesz widział wszędzie podtekstów.

ac-sodan.info/price.html

hebidoshi84.blog.fc2.com

47news.ru