mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nawet taka mówi nie?

7 posts / 0 new
Ostatni
IamRainMan
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

Dołączył: 2018-11-04
Punkty pomocy: 2
Nawet taka mówi nie?

Spróbuję na szybko: poznałem przez internet dziewczynę - jest solidnie psychiczna (ma na to papiery, które mają znaczenie przy przyjmowaniu do ewentualnej pracy) -

To co jest w linku to nie jest z jej strony żadna gierką bym spadał. Jest zupełnie sama: żadnych realnych znajomych, rodzina też nie uznawała jej inności, a w małym miasteczku na pomorzu skąd pochodzi miała raczej opinię "wioskowego głupka".

Niby skończyła tam liceum, ale studiów już nie dała rady, miała jakąś robotę, ale chciała uciekać do tej super Warszawki - bo duże miasto, bo niby łatwo o pracę, bo można chodzić na wykłady z tematyki orientalistycznej, bo nienawidziła tego wypizdówka.

Stwierdziłem, że skoro mieszkam niedaleko to mogę się nią "zająć", a przy okazji była osobą, która nie ma prawie żadnego powodzenia (jej dotychczasowe związki polegały na poznaniu w sieci jakiegoś kołka paręset kilometrów od niej i jeżdżeniu do siebie co jakiś czas), więc stwierdziłem że może uda się zdziałać coś więcej.

Teraz znowu sobie upatrzyła takiego netowego, ale że jest on jeszcze dalej, to raczej nic z tego nie wyjdzie, więc postanowiłem spróbować, na razie fejsowo do niej zagadać (od półtora miesiąca jest już na miejscu, parę razy się widzieliśmy) konkretnie:

co tu jest nie tak?

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 610

Ty jesteś tu nie tak ziomuś. W chuj needy

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

cameleon
Nieobecny
Wiek: 32
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-04-01
Punkty pomocy: 1

Podstawowy błąd- proponujesz jej bycie ze sobą, w dodatku pisząc przez komunikator. Już jesteś w szufladce friendzone. Stary już nic z tego nie ukręcisz. Nie chciało mi się czytać do końca tej Waszej rozmowy ale widać odrazu, że jestes w .uj needy. Laska wie, że już gdyby chciała to ma Cie w garści. Ty masz działać na jej emocje na spotkaniach a nie pisać do niej i przekonywać logicznie, że powinniście być razem. To nigdy nie zadziała. Wydaje mi się, że nic z tym już nie zrobisz. Olej ją na jakiś czas i nie bądz wiecej jej terapeutą.

Morfeusz
Nieobecny

Dołączył: 2010-02-07
Punkty pomocy: 3

Desperacja.

IamRainMan
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

Dołączył: 2018-11-04
Punkty pomocy: 2

Ok, Panowie, do zamknięcia

Dominikkow
Portret użytkownika Dominikkow
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1993
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 747

Puknij się w czerep. Masz aż tak niską samoocenę, że bierzesz się za stuknięte? Uważasz, że żadna normalna się Tobą nie zaineresuje? Kierunek=>psycholog/ terapeuta.

_____________________________________________________________

Osoba, która wiecznie mówi „tak”, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.

ListenToYourHeart
Portret użytkownika ListenToYourHeart
Nieobecny
Wiek: 32
Miejscowość: pl

Dołączył: 2010-12-03
Punkty pomocy: 287

Będziesz tego załował mimo tego że Ci się teraz podoba z pyska

Pewnego dnia obudzisz się i okaże się, że nie ma już wystarczająco dużo czasu na zrobienie wszystkich rzeczy, które zawsze chciałeś zrobić. Zrób je teraz.