mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nie potrafię ciągnąć prowadzić rozmowy z poznanymi już dziewczynami

5 posts / 0 new
Ostatni
CichutkiUczen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: -

Dołączył: 2017-10-10
Punkty pomocy: 1
Nie potrafię ciągnąć prowadzić rozmowy z poznanymi już dziewczynami

Wczoraj na większym spotkaniu ze znajomymi uświadomiłem sobie, że nie potrafię nadal ciągnąć rozmowy. Chodzi o to, że przy poznawaniu kobiet potrafię jakoś nawijać, bo wiadomo, nic o niej nie wiem, więc jest łatwiej, ale problem pojawia się gdy nasza znajomość ma już nawet te kilka miesięcy.
Nawet jak wychodzę z dziewczynami które poznałem w październiku to nie wiem o czym rozmawiać i one się nudzą w moim towarzystwie, a co za tym idzie, rzadko spotykam się z dziewczynami sam na sam, bo nasze spotkanie nie miałoby sensu.
Może być tak ze względu na fakt, że jestem mega nieśmiały (nadal), nie czytam książek, nie oglądam filmów.
Co poradzicie? Jakieś wskazówki jak rozmawiać, żeby jakoś się to rozwijało i żebym mógł w końcu wychodzić z dziewczynami bez konieczności zapraszania kogoś jeszcze?

VJED
Portret użytkownika VJED
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1994
Miejscowość: Śląskie/Małopolskie

Dołączył: 2014-11-18
Punkty pomocy: 119

Popracuj nad opisami, bo bardziej chodzi o sposób rozmowy. Jeśli umiesz ciekawie opowiadać, to zainteresujesz ją nawet ilością marchewki w zupie, którą jadłeś ostatnio.

"Co poradzicie? Jakieś wskazówki jak rozmawiać, żeby jakoś się to rozwijało i żebym mógł w końcu wychodzić z dziewczynami bez konieczności zapraszania kogoś jeszcze?"

A) Życie to Twój scenariusz
B) Jak idziesz na randkę, to bez przyzwoitki.

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 481

Polecam robić coś ciekawego w życiu - taniec, bieganie, chodzenie na jakieś wystawy, filmy, czy nawet czytanie książek - bardzo pomaga, i to nie tylko w kwestii kobiet. Generalnie trzeba stać się ciekawą osobą, wtedy jest łatwiej. Co dla kogo jest ciekawe - to już inna sprawa.

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

Maja
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2019-02-06
Punkty pomocy: 58

Z osobami, które się dłużej zna, zazwyczaj rozmawia się o tym, co robiło się w ostatnim czasie. Tylko oczywiście trzeba wyczuć kogo co interesuje. Jeżeli ktoś nie zna się na samochodach, to nie ma co zanudzać pracą, jeżeli jest się mechanikiem. O czym rozmawiasz z kolegami?

Forreur
Portret użytkownika Forreur
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Wschód

Dołączył: 2019-03-02
Punkty pomocy: 31

Łów ryby kolego. Jeśli ona rzuca temat i tekst który można rozwinąć zrób to,pytaj,omawiaj,zapamiętaj co ciekawsze i rozmawiaj potem przytaczając to. Rozmowy nie są trudne bo kobiety same mówią temat o który można zagadnąć Smile

Od niczego do czegoś po wszystko.