mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Niedokończona laska

6 posts / 0 new
Ostatni
Lubel235
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: ŚWIDNIK

Dołączył: 2017-07-04
Punkty pomocy: 0
Niedokończona laska

Cześć, mam pewien temat do ogarnięcia. Na początku roku kręciłem z jedną dziewczyną, wyszło z tego kilka lodzików,ale nie po drodze nam dalej. W tym samym czasie moja współlokatorka (hot 21 lat) była o mnie bardzo zazdrosna, praktycznie doszło do tego, że ją z łóżka wygoniłem. Po tej akcji nasze relacje znacząco się ochlodziły. Z codziennych długich pogaduszek zostały kilku minutowe wymiany zdań,ale w miłej atmosferze jak na zaistniałą sytuację. Znalazła sobie kogoś, ale teraz jest już sama i zaczyna marudzić jak kiedyś, że nie ma z kim się gdzieś ruszyć, itp. Więcej gadamy, tylko, że już ją nie mam takiej gadki, dynamiki z nią jak kiedyś. Na tą chwilę w mieszkaniu zostaliśmy sami, za 2-3 tygodnie wprowadzamy się, znajomych wspólnych nie mamy więc chciałbym spróbować doprowadzić do seksu. I tutaj potrzebuję rady jak to rozegrać, bo nie mam nic do stracenia a naprawdę jest na czym oko zawiesić.

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 648

Zawsze możesz jej powiedzieć, że nie jest wcale sama. Przecież ty jesteś obok.

Możecie obejrzeć jakiś film, napić się wina, gdzieś wyjść, cokolwiek.

Patson
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Świat

Dołączył: 2018-02-05
Punkty pomocy: 65

Traktujesz ją teraz wyłącznie jako obiekt do bzyknięcia i myślę, że ona może mieć tego świadomość. Wcześniej budowałeś z nią normalną relację, nadawaliście na wspólnych falach i byłeś autentyczny, do tego doszła ta druga dziewczyna co wzmogło Twoją atrakcyjność. Będąc sobą byłeś bliżej skończenia z nią w łóżku niż próbując zrobić to teraz na siłę. Tak jak kolega wyżej, po prostu bądź, spędź z nią wspólnie czas, weź wino jedzenie i zaproponuj jej wspólny wieczór, ciesz się tym i miej przyjemność jak kiedyś z waszej relacji, a nie myśl tylko o tym zeby zaciągnąć ją do łóżka, a nóż widelec myślę, że będzie mieć to przyjemny finał, a jeśli nawet nie to i tak spędzisz fajnie dzień.

huna
Nieobecny
Wiek: 31
Miejscowość: bielsko-biała

Dołączył: 2017-09-14
Punkty pomocy: 353

Masz laske w pokoju obok której nie byłeś obojętny Laughing out loud no prościej się nie da. Wybierz się z nią do knajpy, do kina, na rower, zróbcie coś razem niby w koleżeńskiej atmosferze ale przemycaj flirt, zbliżenie. Kiedyś mialam współlokatora był okres kiedy byliśmy oboje singlami i gdyby tylo pchnął tą relacje to by co było ale że się czaił to nic nie wyszło Smile kobiecie raz wygonionej z łóżka nie wypada przecież kolejny raz... no ona tego nie zainicjuje.

Cheeba
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2015-05-10
Punkty pomocy: 24

Chciałbym mieć takie prpblemy Laughing out loud

BezNicku01
Portret użytkownika BezNicku01
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2012-12-21
Punkty pomocy: 45

"Wiesz co... potrzebuję kobiecej rady, musisz mi doradzić w sprawie kupna ciuchów, zawsze wyglądałaś mi na osobę, która ma dobry gust..." zabierasz ją, kupujesz coś lub nie, a w międzyczasie samo wyjdzie, jakaś kawa na mieście, a później przenosisz imprezę do siebie z winem albo piwem w ręku i go Wink

I love this Game!